Arama sonuçları: *

• Users: Baykuskral
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

3700 TL Ekran kartı önerisi

Asus dual GTX 1660S ekran kartım arızalandığı ve iade raporu çıktığı için kartımı değiştiriyorum, daha fazla para verip aynı kartı almak istemediğimden yükseltmeye karar verdim önerileriniz nedir? İşlemci R5 3600 psu 650w
  2. B

Yardım OCCT sonucu ve videolarda görüntü bozukluğu

Merhaba geçen haftalarda ekran kartımda videolarda görüntüde bozulma olduğunu söyleyip yardım istemiştim, hala aynı sorunla uğraşıyorum ekran kartı driver'ına temiz kurulum yaptım çözülmedi, bilgisayara baştan Windows' kurdum hala çözülmedi. Bu yüzden OCCT testi yaptım 1saat boyunca bekledim...
  3. B

Donanım hızlandırma açıkken görüntü bozuluyor

Merhaba videolarda ve bazı oyunların giriş ekranında görüntü bozuluyor yeşil pembe bir renk alıyor, Steam ve internet tarayıcılarında donanım hızlandırmayı kapattığımda sorun düzeliyor ayrıca ekran kartı Driver'ını kaldırdığımda da sorun ortadan kalkıyor ama tabii ekran kartını da...
  4. B

Anakart kasadan sökülmeden işlemci soğutucu takılır mı?

Merhaba, Ryzen5 3600 işlemcime bir soğutucu almak istiyorum ama bütün bileşenleri sökmekle uğrasmak istemiyorum. Kasanın arka bölümünün fotoğrafını ekliyorum fikir verebilmeniz için. bütçem max 350tl başlıktaki soruyu cevaplayıp birde soğutucu önerirseniz çok memnun olurum, ayrıca kasam...
  5. B

Yardım Tek jak girişli bilgisayar kulaklığımı görmüyor

Merhaba, tahmin edeceğiniz gibi bilgisayarim notebook. Eski kasa bilgisayarımda kullandığım condenser mikrofonu laptopuma taktığımda çalışmadığını gördüm daha sonra ses yazılımımda bir şekilde uğraştım ama mikrofonu hoparlör olarak görüyor, Realtek HD yazılımında bunun kolay bir çözümü olduğunu...
Top Bottom