Arama sonuçları: *

• Users: Bermud4
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bermud4

Yardım Laptoba ram ekleyeceğim dual olması şart mı?

Merhabalar Laptoba ram ekleyeceğim bende 4gb gömülü varmış ve birde boş yuva varmış şimdi ram eklemeyi düşünüyorum ama 4+4 olması şartmı yoksa 8 gb alsam 4+8 olsa sorun olurmu? (Maksimum 12gb destekliyormuş) Ürün ram bilgiside burada...
  2. Bermud4

MsConfig ayarı değiştirdim pc açılmıyor

Merhabalar bir laptop almıştım 4gb rame sahip olan kullanılabilir ram miktarı 3.6 falandı onu düzelteyim diye önyükleme ayarını değiştirdim şimdi pc açılıyor ama siyah ekranda kalıp donuyor. Bu önyükleme ayarını nasıl sıfırlayabilirim? Msconfig açamıyorum çünkü donuyor kurtarma seçeneklerinden...
  3. Bermud4

Öneri 7000 TL ye kadar daha iyi önerisi olan var mı?

Oyun ikinci planda maksat vakit geçirmelik F/P bir laptop arıyorum. Zaten taksitli alabilirim o yüzden en fazla 7000 TL olursa sevinirim. Ben linktekini bulabildim en iyi, sizin de görüşlerinizi bekliyorum. En kötü 4ram 1080ekran olsa yeter sanırım en fazla TFT oynarım...
  4. Bermud4

R5 3600 İçin Soğutucu Önerisi

R5 3600 için 200-300 TL civarı soğutucu önerisi olan var mı? Ve alttaki soğutucu nasıldır? https://www.hepsiburada.com/snowman-6-bakir-kanalli-3-fanli-rainbow-x6-cpu-fan-islemci-sogutucu-p-HBV0000116W6D Bundan iyi fikirleriniz varsa yazarsanız sevinirim.
  5. Bermud4

F/P halısaha ayakkabısı önerisi verir misiniz?

Soru başlıkta arkadaşlar. Fiyat aralığı vermek gerekirse 50-150 TL arası. Şimdiden teşekkürler.
  6. Bermud4

Bluestack benzeri uygulama öerecek var mı? Donmayan.

Bluestack kullanıyorum whatsap, instagram ve zirrat gibi şeyler için sadece. Bi whatsaba giriyorum mesaj yazarken donuyor mesaj gelince donuyor sürekli donuyor. Sistemimde yeterli diye düşünüyorum 3600x 16gbram m2ssd ve 5700xt var. Donmasını engelleyecek bir ayar falan var mı? Bıktım bu...
  7. Bermud4

Laptop ekranı başka laptoba uyum sağlar mı? Detaylar aşağıda.

Arkadaşın compaq laptopun ekranı kırılmış. Bendede compaq taptop ekranı var. İkiside eski laptop benimkinin markasını bilmiyorum ama birbirine benziyor uyum sağlar mı sizce?
  8. Bermud4

Önceki kopyaladığım(ctrl+c) şeyleri görebilir miyim?

Mesela bir kaç gün önce kopyaladığım bir şeyi görmem mümkünmüdür? Bunu kaydeden log, günlük falan varmıdır? Win10 için böyle bir şey varsa güzel olur şu an ihtiyacım var.
  9. Bermud4

Witcher2 fps hep 20-30 da geziyor?

Merhaba arkadaşlar. Witcher2 indirdim oynayım dedim lakin bazı yerler hariç genelde 20-30 fpsde geziyor anlam veremedim. Grafikleri en yükseğe aldım aynı, en düşüğe de aldım aynı. Optimizasyonda mı sıkıntı var acaba? Sistemim iyi bu arada soracak arkadaşlar için. Oyunun başlangıc kısmındayım...
  10. Bermud4

Yardım İnternete erişebilmek için önce bu ağa giriş yapmalısınız hatası?

Böyle bir hata alıyorum bazı sitelere hiç girmiyor bazılarına yavaş giriyor ve internet genel olarak yavaş. Bu sorunu nasıl çözerim?
  11. Bermud4

Sanallaştırma özelliği nedir?

Bluestacks yükledim donanım sanallaştırmayı açarsanız hızlanır diyor benimkine baktım kapalı. Bu sanallaştırmanın faydası ve zararları nelerdir bilen biri var mı? 3600x B450M-K WİN10
  12. Bermud4

Telefoncudan 2.el telefon aldım bozuk çıktı iade almıyor?

320 TL'ye kötü bir telefon aldım idareten ama telefon sürekli kapanıyor kullanamıyorum. Adama götürdüm iade alamayız diyor daha dün almıştım oysaki. Ben bu adamı şikayet falan edebilir miyim? Nasıl hak talep edicem?
  13. Bermud4

World of Tanksta ekran karıncalanması?

Bazen ekran karıncalanıyor bildiğin nasıl çözülebilir?
  14. Bermud4

320 Milyar küp Doğalgaz rezervi bulunmuş.

Daha da olabilirmiş. 2023 yılında karadeniz rezervi olarak çıkarmılması planlanıyormuş. Ne düşünüyorsunuz?
  15. Bermud4

Minecraftta bu hatayı nasıl çözerim?

Optifine kurarken (1.16.1) bu hatayı alıyorum. Normal girebiliyorum ama shader yüklemek için optifne girdiğimde bu hatayı veriyor. Çözümü bilen var mı?
  16. Bermud4

Öneri Minecraft için en iyi shader?

https://resource-pack.com/category/1-16-shaders/ burda var bazıları ben pek karar veremedim. Sizce en güzel ve gerçekçisi hangisi?
  17. Bermud4

5700xt uv nasıl yapabilirim? Redditte bulduğum ayar altta.

https://i.redd.it/ysplb2a3f6b31.jpg 5700xt için uv ve oc değerlerini gösteren foto bu şimdi ben 6. sıradaki değerleri nasıl ve nerden ayarlayabilirim? Daha düşük güç ile stok haline göre daha iyi performans veriyor birde kartım tuf3 ısınan model olduğu için bunu yapmak istiyorum yardımcı...
  18. Bermud4

Tuf 3 5700xt ayarlarını nasıl Evo ayarları ile değiştirebilirim?

Baktım da sanırım benim kart ısındığı halde yüksek mhz seviyelerinde çalışıyor ama diğer kartlar öyle değil ben bunu nasıl düşürebilirim?
  19. Bermud4

R5 3600x voltajı normal mi?

Core performance boostu kapattım bu arada. Çok performans kaynı yaşatırmı? Stock fan var üstünde.
  20. Bermud4

CCleaner mi yoksa Wise cleaner mi?

Boş gereksiz dosyaları kalıntıları falan silmesi için hangisi iyi?
Top Bottom