Arama sonuçları: *

1. Reindi

🔥İndirim Corsair harpoon RGB pro 399₺

400 liranın nesine uzanamasın? et döner olmuş 200 lira bazı şeylere gülüp geçmeyi ne zaman öğreneceksiniz acaba
  2. Reindi

15 yaşındayım yazın çalışacak iş olarak ne önerirsiniz

ne kadar kazandığın değil işten ne kadar keyif aldığın ve rahatlığı önemlidir
  3. Reindi

Earpods Mikrofon Kullanmak İçin Bu Ürün Olur mu?

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-40964-USB-Adapt%C3%B6r%C3%BC-Siyah/dp/B07K2GNF5W/ref=pd_vtp_d_sccl_2_1/258-3910796-6927609?pd_rd_w=uRWTy&content-id=amzn1.sym.46028f95-779a-4480-bf9d-9a8cc2825b86&pf_rd_p=46028f95-779a-4480-bf9d-9a8cc2825b86&pf_rd_r=134EZ9VEHNKCTYXEF0XR&pd_rd_wg=amn6x&pd_rd_r=6b80...
  4. Reindi

Yılın Otomobili Finalistleri Belli Oldu!(Anketli)

21 Model E300 sahibi olarak Mercedes ve diğerleri diyorum
  5. Reindi

Earpods Oyun için Alınır mı?

mesela cs de dust 2 de longda kapının yanındayken koşan adamları verse yeter
  6. Reindi

tek yaşıyorum en fazla kedimin kumu eşeleme sesi gelir
  7. Reindi

CHU2 aldım arkadaşların önerisi ile o kadar güzel ses veriyor ki oyunlarda longdan loweri falan algılıyordu kafa cs de ama silikonlu işte alışamadım düşüp duruyor bana farklı silikonlu olmayan lazım
  8. Reindi

silikonlu istemiyorum earpods gibi istiyorum chu2 almıştım gram alışamadım kardeşime verdim o kullanıyor az çok cs de valo da falan ses kasılır mı? tek yaşıyorum dışardan seste alsa bir şey olmaz
  9. Reindi

Ayni anda 4 MHRS randevusu bulundurabilir miyim?

hayırvermiyor diş randevusunu iptal ettim aktif 3 randevunuz var alamıyorsunuz dedi bende diş randevusunu iptal ettim
  10. Reindi

L300 Uyumlu Radyo Önerisi

almayın bundan daha sorunlu araba görmedim ben gerçi 28 yaşında normaldir ama bu ara bana mastafı 50k ön takım gitmiş enjektörler gitmiş bujiler gitmiş kampanalar gitmiş hepsi değişti ama herşeyi çok ucuz güzel yanı o aynası 300 lira mesela komple başka markada enjektör değiştirsen 20-30k ya...
  11. Reindi

Ayni anda 4 MHRS randevusu bulundurabilir miyim?

Bazıları bilir belki ishalim 7 aydır baş dönmem var sinizut var şimdi nöroloji peridontoloji randevusu var aktif olarak ben ic hastalıkları ve KBB ye randevusu almam lazım baş dönmesi için aynı anda farklı tarihlerde randevu bulundurabiliyor muyum?
  12. Reindi

oha 2k ya radyo mu olur 1k daha ekleyip ekranlar var alırım L300 de ekran keyfi xD bu olmaz mı ses verse yeter https://www.trendyol.com/harbass/cift-usb-girisli-bluetooth-oto-teyp-araba-teybi-radyo-sd-aux-teyp-amfi-cikisli-kumandali-215-p-774805606?merchantId=878063
  13. Reindi

Arabada haberleri dinlicek radyo bile yok bu aralar baya kullanmaya başladım geçende bağlattık geri aldım vs konu açmıştım zaten buna uyumlu radyo ne alabilirim?
  14. Reindi

🔥İndirim SoundPEATS Capsule3 Pro 1.264,69 TL

CHU 2 den iyi mi bu ulan keşke daha önce görseydim
  15. Reindi

Kulakiçi Kulaklıklar sağlığa zararlı mı?

normalde tabi ki daha rahat 10 senedir kulaküstü kullanıyorum kafanın üstüne baskı yaptığı için ağrı yapıyor
  16. Reindi

emin ol monitördeki hoparlör normallinden daha kaliteli asusun monitörü çok memnunum ben diyorsunuz şimdi temizlersem ve hava aldırırsam bir şey olmaz diye o zaman hay hay kulakiçi çok rahatmış vallaha billaha 1713535765 boşver kullanma kulaküstü doçent doktor amcam yaşında adam 65-70 vardır...
  17. Reindi

monitörde hoparlör var o yanı iyi 1713534354 mesela oturduğum zaman 3-4 saat kalkmıyorum bazen haftasonları falan haftaiçi iş var zaten CHU2 aldım silikonlar falan rahat çıkarılıp takılıyor sinizüt çıktığı için kulaküstü yasak kafaya baskı yaptığı için sen ne kadar kullanıyorsun mesela saat olarak?
  18. Reindi

Kulaküstü vardı sinizüt çıktı diye kulakiçiye geçtim internette herkes mantar yapıyor bilmem ne yapıyor yazmış bende taktığım zaman uzun saatler kalkmıyorum ve çıkarmıyorum da ne yapmam lazım 1713533995 en son dip basık tofaşlar gibi kuracam hoparlörleri onu istiyorlar valla
  19. Reindi

Moondrop CHU2 silikonlari takamadim

sakin kalmayı açıkladım biraz strese girme dedi ya bu silikonları takamadım vallahi atacam 10. kattan aşağı kulaklığı takıp gönderseniz olmuyor sanki
  20. Reindi

Moondrop CHU2 silikonlari takamadim

benim hap kullanacak kadar ileri seviye değil ama az da değil doktorum bana kulaküstünü bırak bluetooth kulaklık kullanma çok fazla strese girme bir şeyi fazla kafayı takma dedi ben arabayı bağlattım gel de takma hadi arkadaş insanı çıldırıyorlar ülke de ya e300 var bende yatırmalık aldığım...
Top Bottom