Arama sonuçları: *

• Users: Reindi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Reindi

Earpods Oyun için Alınır mı?

silikonlu istemiyorum earpods gibi istiyorum chu2 almıştım gram alışamadım kardeşime verdim o kullanıyor az çok cs de valo da falan ses kasılır mı? tek yaşıyorum dışardan seste alsa bir şey olmaz
  2. Reindi

Ayni anda 4 MHRS randevusu bulundurabilir miyim?

Bazıları bilir belki ishalim 7 aydır baş dönmem var sinizut var şimdi nöroloji peridontoloji randevusu var aktif olarak ben ic hastalıkları ve KBB ye randevusu almam lazım baş dönmesi için aynı anda farklı tarihlerde randevu bulundurabiliyor muyum?
  3. Reindi

L300 Uyumlu Radyo Önerisi

Arabada haberleri dinlicek radyo bile yok bu aralar baya kullanmaya başladım geçende bağlattık geri aldım vs konu açmıştım zaten buna uyumlu radyo ne alabilirim?
  4. Reindi

Kulakiçi Kulaklıklar sağlığa zararlı mı?

Kulaküstü vardı sinizüt çıktı diye kulakiçiye geçtim internette herkes mantar yapıyor bilmem ne yapıyor yazmış bende taktığım zaman uzun saatler kalkmıyorum ve çıkarmıyorum da ne yapmam lazım 1713533995 en son dip basık tofaşlar gibi kuracam hoparlörleri onu istiyorlar valla
  5. Reindi

Moondrop CHU2 silikonlari takamadim

Girmiyo bi türlü ney bunun kolay yolu ya
  6. Reindi

Arabayi Trafikten Men ettikleri seyi yaptırdım trafiğe Çıkabilir miyim?

Araba kaldı muayeneden dönüşte polis çevirdi emniyetsiz yazdıkları Şeyden arabayı bağladılar ben bu dedikleri trafikten men şeylerini yaptırdım arabayı fren testine de sokturdum elimde belgede var geçtiğine dair 2 gün sonraya randevu aldım muayene tekrarı ama men ettikleri şeyi yaptırdım elimde...
  7. Reindi

MCity 1-1 Real Madrid / REAL MADRİD YARI FİNALDE!

real müthiş oynuyor geçiş oyunlarını falan ne düşünüyorsunuz nasıl biter maç? ben realciyim doğuştan beri
  8. Reindi

Arabamı Bağladılar ne yapmam lazım

muayene gittim arabayı bağlattım tarihte ilk defa yaşadım böyle bir şey araç karayollarına çıkamaz diye yazmışlar kağıda polis çevirdi arabayı bağladılar beni niye bıraktınız muayene istasyonundan birader o zaman 34/c Muayene sonucunda emniyetsiz raporu verilen aracın trafiğe çıkarılması bu...
  9. Reindi

Sinizüt Çıktı Kulakiçi kulaklık Önerisi Lazım

kulakiçi silikon olmasın ama kulağımda durmuyor benim bugün norolojiye gittim MR sonucundan sinizüt çıkmış kafanda göçme var kulaküstü kullanmayı derhal bırakacaksın dedi bende tabi dedim 1-2k ya yok mu söyle ses falan kasılcak kulakiçi
  10. Reindi

1-2k Oyun İçin Kulakiçi Kulaklık Önerisi

az çok ayak seslerini verse yeter ne alınabilir bu paraya başım ağrıdı kulaküstünden
  11. Reindi

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

son dakikada ki sizce penaltımıydı? kendini attı bazı geseli arkadaşlar ağlıyor twitterda falan penaltı diye objektif olun
  12. Reindi

Bilgisayar Çalıştırmak İçin En Ucuz Ram Ve SSD?

a320m var öylesine esenlerdeki eve bir sistem toplayacağım gece falan kalıyorum 570 var 1600 af var bunları çalıştırmak için 8 gb bir ram mhz falan önemsiz çalıştırsın yeter bir de 240 ssd lazım ucuz olması önemli çok kullanmayacağım bir sistem olacak
  13. Reindi

Corolla Kaputta 2 Tane Su Kabı Var?

2020 model corolla aldım iyi güzel hybrid araba ama kaputta 2 tane su kabı var bunların soldaki ney sağdaki ney yardımcı olabilecek var mı
  14. Reindi

AKPYE CHPDEN Tarihi Darbe

gördüğüm kadarıyla her ilde fark yemişler özellikle büyük şehirlerde YRP acayip oy bölmüş
  15. Reindi

500 Lira Branda Önerisi

Amaç sadece kediler inerken üstünden çizmesin araç 20 model corolla
  16. Reindi

15K Laptop Önerisi Lazım

15K ya alınacak en iyi laptop nedir? ara ara oyun oynanır
  17. Reindi

BJK-GS Derbisi Kaç Kaç Biter Sizce?

Ben 1-1 biter diyorum ama bilemedim
  18. Reindi

Corolla Hybrid EV Modu Batarya Zayıf Uyarısı

bugün EV modu deniyordum batarya zayıf EV mod kullanılamıyor dedi batarya mı bitti? baktım 50-60k diyor bataryalara daha yeni aldım çok para ya
  19. Reindi

Toyota Corolla Hakkında yardım

şimdi ben 2020 model hybrid dream corolla aldım araba hakkında hiç bir bilgim yok şuanda dolu özellik saydı galerici arkadaş ama hiç bişi anlamadım bu arabayı kullananlar yardımcı olabilir mi? özelliklerini nasıl kullanacağımı bir özet geçseniz yine yeter
  20. Reindi

Arabanın Altı Garaja Girerken Sürtüyor

kendime günlük kullanmak için yeni kasa corolla aldım garaj biraz dengesiz acaba diyorum çimento ile düzlesem orayı rampa gibi olmaz mı başka önerisi olan var mı 1-2 kere sürttü de dışarıda şuan araba
Top Bottom