Arama sonuçları: *

1. Girift18

Öneri 8000₺ Civarı En İyi Laptop?

Agalar selam maximum 8000 TL bütçem var. Bu paraya sıfır olarak alabileceğim en iyi laptop nedir?
  2. Girift18

25k için pc bakıyom en iyi inventus gibi geldi tavsiye ?

Verdiğin linkten toplamak istiyorsan en iyi konfigrasyon şu şekilde olur. Kasa : GT 301, İşlemci R5 5600X, RAM: PNY 16GB 3600Mhz, Anakart: X570, Ekran Kartı: 3060 DUAL, Disk: XPG SX8100, Soğutma: ML240L, PSU: Asus ROG 650W, Temel Bileşenler 25061 TL En dengeli bu şekilde toplayabilirsin.
  3. Girift18

25k için pc bakıyom en iyi inventus gibi geldi tavsiye ?

Bileşenlere göre fiyat normal ancak parçalar birbirine göre dengesiz geldi bana eğer kendin toplamak istersen daha iyisini bir kaç bin lira daha ucuza toplayabilirsin.
  4. Girift18

3200tl gtx 1060 alınır mı?

1060 da alsan 6500xt de alsan ortalama bir oyunda alacağın kayıt seviyesi aynı olacaktır. (6500xt kendi yazılımı içinden 1440p 100 Mbps H264 kayıt alabiliyor OBS'den bazı ayarlar sayesinde de 4K kayıt alabilirsin. Video linklini bırakırım). Yayın kısmında her ikisi de işlemciye yönelmeni...
  5. Girift18

300tl bluetooth kulaklık tavsiyesi

Kulak içi mi, kulak üsttü mü? Daha günlük mü kullanacaksın yoksa spor yaparken mi? Eski müziklerden mi seversin yoksa yeni nesil yüksek baslılardan mı? Detay verirsen çok daha isabetli bir öneride bulunabiliriz. 300₺ az para değil aldıktan sonra pişman olmaman lazım.
  6. Girift18

Yardım Phenom II X6 1055T 125W işelmciyi 880G Chıpset anakart çalıştırır mı?

Amd Phenom II X6 1055T (2.8GHz,9MB,125W) işlemci aldım. Ancak şuan kullandığım anakart çalıştırmıyor. 88G chipsetli Asus M4A88T almayı düşünüyorum. Bu anakart işlemciyi çalıştırır mı? Ya da 450 tl altında işlemcime uygun anakart önerir misiniz. @Abdullah Hacıgül
  7. Girift18

Öneri 1000 TL altı ikinci el AMD işlemci önerisi.

1000 TL alında ikinci el AM4 işlemci arıyorum. Ancak piyasada çok fazla model var. Hangisi iyidir? Bir kaç yıl yormadan götürebilir? Önerilerinizi bekliyorum.
  8. Girift18

Yardım Asus TUF Gaming B450 M Pro mu mı? Asus Prime B550 M-K mı?

Öncelikle merhaba. Yeni düşük bütçeli bir sistem toplayacağım. Ancak anakart konusunda başlıktaki iki kart arasında kaldım. Fiyatları ikinci elde ortalama olarak aynı? Sizce hangi kart daha iyi?
  9. Girift18

X6 1050T işlemcide sistem bir süre çalıştıktan sonra kapanıyor. Sebebi nedir?

1050T'ymiş bu arada yanlış yazmışım 1623091112 Yukarıya bıraktım
  10. Girift18

Direk anakartın model adında belge bulamadım. Ancak yonga seti Amd 785g olarak yazılmış. Bu yonga setini araştırdığımda 125 Watt olarak yazılıyor.
  11. Girift18

Dell Optiplex 580 anakartıma AMD Phenom II X6 1055T 2.80 GHz 125W işlemci taktım. Taktıktan sonra sorunsuz açılıyor. Ancak BIOS'ta ya da Görev yöneticisinde işlemcinin model ismi görünmüyor. CPU-Z programında ise sorunsuz tüm detayları görünüyor. Kullanımda sıcaklık 50 dereceyi aşmıyor. Stabil...
  12. Girift18

Öneri 900 TL'ye bu monitör alınır mı? (Lenovo T22i-10 21.5")

30 30 lira fazla bir fark değil ve IPS panel VA panelden benim kullanım amacıma göre daha iyi. Önerin için teşekkürler.
  13. Girift18

Açıkçası FPS oyunlarına fazla meraklı değilim. O yüzden benim için sorun teşkil etmiyor. Günlük kullanımda birincil monitör olarak alacağım.
  14. Girift18

Bir diskteki kısmın birazını nasıl diğer diske atarım?

Windows arama çubuğuna "Sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir" şeklinde arama yapıp çıkan pencereden diskinizin depolama dağılımı ayarlayabilirsiniz.
  15. Girift18

https://www.hepsiburada.com/lenovo-t22i-10-21-5-60hz-6ms-hdmi-display-analog-full-hd-led-monitor-61a9mat1tk-pm-HB00000XMPOV Lenovo T22i-10 21.5" kod adlı monitör anlık olarak Hepsiburada'da 900 TL'ye satılıyor. Bu monitör bu fiyata değer mi? Alınır mı? Kullanan arkadaşlar varsa nasıl bir...
  16. Girift18

Yardım Tüm dataları olan GTA V'i Epik'te tekrar indirmeden nasıl kullanabilirim?

Epik Games'i silip tekrar yüklemem gerekti. GTA V 'in tüm data dosyaları mevcut. Ancak Epik'i açtığımda tekrar yüklemem gerektiğini söylüyor. Ve dataların olduğu olduğu klasörü seçince "Dizin boş olmalı" şeklinde hata veriyor. 1 gün tekrar inmesini beklemek istemiyorum. Bu durumu nasıl...
  17. Girift18

Bu ram bilgisayarıma uyar mı

Ayrıca bir AMD kullanıcısı için Longlife ve bu ram F/P olarak değerlendirilebilir. Diğer RAM'larle test sonuçları ortalama aynı çıkıyor. Ve fiyatı nispeten daha ucuz. 1616771153 Muhtemelen yeni RAM'a zarar vermez.. Ama mavi ekran sorunu varsa yine devam eder ve tam performans alamazsın. Ayrıca...
  18. Girift18

Bu ram bilgisayarıma uyar mı

Maalesef AMD özel RAM'lar İntel işlemcilerde kullanılmıyor.
  19. Girift18

İ-Phone'dan bilgisayara USB kablo ile video aktarımı yapılabilir mi?

Arkadaşımın Apple telefonundan video çekimi yaptık. İşlemek için bilgisayara atmam gerekiyor. Ancak İOS konusunda deneyimli değilim. Aktarım işlemi sadece Cloud olarak mı yapılıyor yoksa kablo ile de olur mu? Şimdiden herkese teşekkürler.
Top Bottom