Arama sonuçları: *

• Users: letramer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. letramer

Oyunlarda donma kasma

Ekran kartım Asus rog strix RX570 alalı daha 1 yıl olmadı Sürücüler güncel kurulu Her zaman oynadığım oyuna bugün girdim kasma ve donma yaşadım ve karttan cızırtı şeklinde kesik kesik ses geliyor kartta herhangi bir sorun varmı nasıl kontrol edeceğim veya yazılımsal bir sıkıntı mı? şimdiden...
  2. letramer

WD Green 120 gb M.2 SSD alınır mı?

Bilgisayarın hızlı açılması için almak istiyorum sizce nasıl? https://www.hepsiburada.com/wd-120gb-sata-green-m-2-ssd-wds120g2g0b-pm-HB00000AVMZD
  3. letramer

Akıllı bileklik uyumluluk

Lenovo telefonu xiaomi akıllı bileklik ile kullanabilir miyim? İnternette uyumlu marka tarzı yazılar gördüm yardımcı olabilirseniz sevinirim
  4. letramer

CS GO kasma donma ve dust 2 açılmama sorunu

RX570 8gb ekran kartı ve r5 2600 işlemcim var formattan sonra cs go da kasma ve donma sorunu ortaya çıktı. Birde dust 2 haritası açılmıyor oyundan atıyor yardımcı olursanız sevinirim
  5. letramer

Aynı anakarta farklı model ekran kartı?

Arkadaşlar riser kullanarak aynı anakarta farklı model ekran kartı takıp kullanabilir miyim? Mesela RX570 ile R580
  6. letramer

Mining sorunu

Arkadaşlar Claymore's dual ethereum mining çalıştırınca böyle bir hata alıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim Driver is in use, try to start miner with "-driver uninstall" parameter
Top Bottom