Arama sonuçları: *

1. D

4-5K BÜTÇEYLE ALINABİLECEK EN İYİ MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Türkçe derken F klavyeden bahsediyorsanız yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kaliteli F klavye bulmak hayal gibi bir şey.
  2. D

Lords Mobile Oynayan Var mı ?

Hocam hala oynuyor musunuz?
  3. D

Lords Mobile oynayan var mı?

Selam herkese. Biliyorum düşük ihtimal çünkü oyunun Türkiye'de büyük bir kitlesi yok ancak Lords Mobile oynayan var mı? Şu anki internasyonal loncamda yönetici (R4) sıfatındayım ve lonca festivalinden önce 8 kişilik yerimiz var. Oynayan varsa 200M+ kudrettekiler konu altında bana Discord'larını...
  4. D

2.500 Tl'ye Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhabalar 2.500 TL'ye monitör bakıyorum 1080p 144hz 1-3ms, 23.8 veya 24 inç olursa güzel olur eğer bütçe içerisinde olursa IPS ekran olursa tadından yenmez önerilere açığım
  5. D

Bu ikinci el sistem sizce alınır mı?

3060ti LHR'siz yazmış olmanız kartın miningde kullanıldığı şüphesini akla getiriyor, almadan önce kartla ilgili gerekli testleri yapın.
  6. D

Çözüldü✓ Gaming işlemci önerisi

Hocam bütçe farketmez demişsiniz de burada size ip-12900KS önersek o işlemciye çok güçlü ekran kartları gerekecek, diyelim 3080 veya en kötüsünden bir 3060 aldınız o kadar parayı cüzdanınız karşılayacak mı? Allah aşkına ya biraz spesifik olun.
  7. D

Çözüldü✓ Gaming işlemci önerisi

Sisteminin tamamı ne ona göre önerelim, 3090 ekran kartın varsa gelip buraya 5. nesil i5 önerisinde bulunmasın insanlar.
  8. D

Oversize giyim markaları

Valla şimdiye kadar aldıklarımdan çok memnunum 2 kere yıkadım baskılarında veya renklerinde herhangi bir sorun yok şuan.
  9. D

GTX 1650 sistemi kaça satabilirim?

Anakart : Asus PRIME A320M-R İşlemci : R5 1500X RAM'ler : 2x8 Corsair 2666mhz cl 16 Ekran kartı : Gainward GTX 1650 4GB GDDR6 Depolama : 500 GB Samsung 860 Evo SSD / 1TB Seagate Barracuda HDD PSU : Corsair VS450 (Gri etiket, sarı olan değil. Kronik sorunu yok.) Bu sistemi satsam kaça...
  10. D

Bu ekran kartı alınır mı?

Hocam nereden buldunuz aylardır 1080 ve 1080ti arıyorum?
  11. D

Oversize giyim markaları

Trendyol Man'de bir sürü güzel model mevcut daha geçen 4 tane oversize tshirt aldım kendilerinden.
  12. D

GTX 1650'li sisteme hangi işlemci alınmalı?

Nasıl bir işlemci? Kasamda çok hava akışı olmamasına rağmen şuan kullandığım R5 1500X stok soğutucu ile max 67 derece gördü, bu işlemcinin thermal durumları nasıl? Stok soğutucu ile kullanılır mı yoksa ek bir soğutucu gerekiyor mu? Gerekiyorsa nasıl bir soğutucu önerirsiniz?
  13. D

2-3 bin arası diyelim, zaten bu ekran kartı ile çok ileri düzey bir işlemci kullanabileceğimi sanmıyorum. PSU'nun 450W olması gibi bir kısıtlama da mevcut.
  14. D

Merhabalar, şuanki sistemim : Anakart : ASUS PRIME A320M-R İşlemci : Ryzen 5 1500X 4 core 8 thread Ekran kartı : Gainward GTX 1650 4GB GDDR6 RAM : 2x8 2666Mhz Depolama : Samsung 860 EVO 500GB SSD Güç Kaynağı : Corsair VS450W (Gri etiket, sarı değil. Kronik sorunlu olan model değil.) Bu sisteme...
  15. D

Samsung 860 EVO Rapid Mode

Samsung Magician uygulaması içindeki Rapid Mode'u açmadan önce saniyede 5300 MB gibi bi değer alıyorken Rapid Mode'u açtıktan sonra 3700 MB'ımsı değerlere düştü. Durum bu olunca da Rapid Mode'u kapattım bu sefer de hız 500 MB'a kadar düştü nedeni ne olabilir yardımcı olabilir misiniz?
  16. D

VS450 model PSU ile GTX 1650 SUPER kullanırsam sorun olur mu?

Sistemimde tek memnun olmadığım parça ekran kartım, onu da 1650 SUPER ile değiştirmeyi planlıyorum ancak 450 W bir powersup'ım olduğundan yeterli gelmez diye korkuyorum sizce yeter mi yetmezse de başka hangi ekran kartını almamı önerirsiniz? Sistem : ASUS Prime A320M-R Anakart Ryzen 1500X Stok...
  17. D

WINDOWS 10 USB BOOT

Merhabalar Hp bir laptopum var laptopa format attıktan sonra "An operating system wasn't found" hatası aldım. Usbye Windows kurup biosa girip usbden boot et dedim ve ekranım bu hale geldi sebebi ne lütfen yardımcı olun
  18. D

RAM Mhz Overclock

BIOS'ta ram mhz arttırdıkça kendi kendine voltajı da ayarlıyor
  19. D

RAM Mhz Overclock

Asus PRIME A320M-R
  20. D

RX 560 Overclock Edition

Merhabalar elimde GPU Tweak II ile çok kolay overclock edebildiğim, Dual fan 4 GB RX 560 bulunmakta. Alalı 2 sene oldu ve 2 sene önce bilgisayar parçalarına bu kadar hakim değildim. Son zamanlarda ekran kartımın CPU'mu darboğazladığını fark ettiğim için yeni bir ekran kartı bakmaya başladım...
Top Bottom