Arama sonuçları: *

• Users: Baxsy00
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Laptop almak için kasım indirimlerini beklemek gerekir mi?

30k bütçe ile F/P laptop almak istiyorum. Kasım ayında rtx 4060 lı bir tane alabilir miyim sizce ?
  2. B

Microsoft multimedia keyboard 1.0a dönüştürücü olmasına rağmen çalışmıyor

Microsoft multimedia keyboard 1.0a(kablolu) için dönüştürücü satın aldım ama takarken ışık yanıp sönüyor ve çalışmıyor. Aygıt Yöneticisinden de görmüyor klavyeyi. Windows 10 kullanıyorum
  3. B

Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1A Nerden bulabilirim yardımcı olacak var mı ?

Nerden bulabilirim yardımcı olacak var mı ?
  4. B

Korsan oyunları ücretsiz ve güvenli indirmek için site önerisi

Ücretli oyunları ücretsiz indirebilecek güvenli siteler hangileridir ?
  5. B

Modlu E5450 işlemciyi takınca mavi ekran hatası veriyor. Minidump var bakabilir misiniz ?

Foxconn 2a8c 1.1 anakart kullanıyorum E5450 işlemciyi taktıktan 1-2 saat sonra mavi ekran hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz ? Minidump
  6. B

TL-WN8200ND cihazın bir anteni çalışmıyor sebebini bilen varsa yazsın lütfen

aldığım adaptörün sol anten tek kalınca çalışıyor ama sadece sağ anten kalınca işlev görmüyor başta bozuk olduğunu sanıp servise yolladım yeni ürünle değiştirdim fakat bu üründe aynı ne yapacağımı bilemiyorum
  7. B

Xeon E5450 ve Q9650 işlemcilerin darboğaz yapmadan çalıştırabilecekleri ekran kartları nelerdir ?

Yardımlarınızı bekliyorum.450-550 TL bütçem var
  8. B

EWR-532AC3 mi yoksa Cnet WNRE5300 mi ?

şimdi 2 kat üstümdeki wifi sinyalından alıp kendi evime kalosuz olarak dağıtıcam hangisi işime yarar ? fikirkerinizi bekliyorum
  9. B

Yüksek menzili acces point önerisi

2 kat üstüdeki wifi telefon ile bağlanınca 2 diş çekiyor ben tüm eve dağıtmak istiyorum yardımlarınız bekliyorum.
  10. B

Çekim gücü yüksek acces point önerisi

2 kat üstümde telefon ile 2 diş çeken wifiyi tüm eve dağıtmak istiyorum yüksek menzil çeken acces point lazım yardımlarınızı bekliyorum.
Top Bottom