Arama sonuçları: *

1. kaplanharun

Sizi En Çok Rahatlatan Cümle,Cümleler

Merak ettim sizde de var mı böyle duyunca bütün sinir stresinizi alan cümleler. Ben annem ve babamdan 2 örnek veriyorun. Annem;boşver senden değerli değil. Babam; Sıkma canını okşa patlıcanını.
  2. kaplanharun

Hdp'den İstfa Eden Belediye Başkanı Akp'ye Geçti

Üstüne üstlük rozetini cumhurbaşkanı erdoğan takmış. Bundan sonra bana abi yha chpkk ya chp hdpyi destekliyo demeyin. Herkes çıkarlarını düşünüyor.
  3. kaplanharun

EKRAN KARTLARI UCUZLAYABİLİR

Eth ve btc düşüşte biliyorsunuz daha da düşerse ilerde bunun iyi etkisi olur. Bu haberin ardından çinin kripto para miningini yasaklaması güzel olay olabilir. Gerçi dolar 9 a dayanmış ama bir umuttur yaşamak. https://www.instagram.com/reel/CQZNrr9Dmoi/?utm_medium=share_sheet
  4. kaplanharun

DOLAR 9'A DAYANDI.NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Bu sabah 8.20 lerde seyrederken pump yaptı. Ne düşünüyorsunuz ameriganın oyunu olabilir mi?
  5. kaplanharun

Getir Firması Nasıl Para Kazanıyor?

Arkadaşlar çok merak ediyorum bu firma nasıl para kazanıyor? Uygulamayı her açtığımda 35tl ye 30 TL indirim,40tl ye 20 TL indirim vs. Kampanyalar var. Daha demin 5 tane magnumu 5 TL'ye aldım. Anlamıyorum benim hesaptamı anormallik var. Örneğin 1 saat önce 35tl'ye 30tl indirim vardı ve kullandım...
  6. kaplanharun

Şenol Güneş'ten Çok Kritik Açıklama!

Şenol güneş oynanan rezalet futboldan sonra kritik açıklamalarda bulundu.
  7. kaplanharun

Rezilsin Milli Takım

Geçen hafta İtalyaya 3-0 yenilen milli takım bu haftada gallere 2-0 yenildi. Türkiye'nin doğru düzgün atağı yok ve galler dünyaları kaçırdı(penaltı dahil). Gerçekten ben bu kadar ezik olacağımızı tahmin edemezdim. Daha maçın ortasında koşmayı kestiler belli ki adam akıllı çalışmamışlar bile...
  8. kaplanharun

NEDEN Mİ EKREM İMAMOĞLU

Gizli bir fbi ajanından aldığım bilgiler bunlar.
  9. kaplanharun

Marmara Denizindeki Salya ile İlgili Araştırma Akp ve Mhp Oylarıyla Reddedildi

Deniz canlılığına ve ekosisteme büyük zararlar veren deniz salyası mecliste akp ve mhp oylarıyla reddedildi. Süper zeki akp liler suçu ibb başkanına atıyordu. Ancak mecliste reddediliyor. Bu konu hakkında akpli arkadaşlar ne düşünüyor?
  10. kaplanharun

KİMSE SİZİN BOYUNUZUN NE KADAR UZAYACAĞINI BİLEMEZ!!

Artık açmayın şu konuları ne bilelim boyunuz daha ne kadar uzayacak. En sonunda küfredip ban yememe sebep olacaksınız. Boyunuz devrilsin yeter da
  11. kaplanharun

Cidden Rock'u Severek Dinleyen Var mı?

Arkadaşlar bunu seven var mı? Tek yaptıkları boğazı yırtılana kadar bağırıp kulağın içinden geçmek. Zevk alıyorum diyen popüler kültüre uyuyordur.
  12. kaplanharun

Cidden Rap'i Severek Dinleyen Var mı?

Arkadaşlarım öneriyor da ses israfından başka bir şey değil. Bu şarkılardan zevk alan var mı? Tam ergen işi
  13. kaplanharun

Öneri HER AN YANINIZDA OLSUN İSTER MİSİNİZ?

Forumda görüyorum ki başta @baltazar @Caner Kösedağ @Stanker @Bay turşu adam @Yasin Koçak Olmak üzere herkes GALAXY liderimiz recep tayyip erdoğanı çok seviyor. her an yanınızda hissetmek istiyorsanız size güzel bir uygulama paylaşıyorum...
  14. kaplanharun

Cehape Belediyelerinin Rezilliği

Bugün cehape belediyelerinin rezilliğini konuşuyoruz.Ekrem imamoğlu ezan dinlemek isteyenlere şöyle cevap verdi.Ayrıca imamoğlu yüzünden barajların boşaldığını söylememede gerek yok. Ankara belediyesi mansur yavaş işine minibüsle geldiğini söyledi ancak geldiği araç kameralara yakalandı...
  15. kaplanharun

MERKEZ BANKASI'NIN 128 MİLYAR DOLAR REZERVİ NEREDE?

Merkez Bankası rezervinden 128 milyar dolar para buhar olup uçtu mu? Neden bunun hesabını soran,en azından açıklama yapıp,özür dileyecek bir insan yok? 1) Döviz rezervi nedir? Uluslararası rezervler, ülkelerin para otoriteleri tarafından kontrol edilen, kullanıma hazır, birbirlerine...
  16. kaplanharun

Konu Dışı Bölümü Hakkında

Moderatörler buradan bir ricam olacak. Konu dışı bölümünü açtığınızdan beri aktiflik inanılmaz düştü. Bazen 1 hafta geçiyor aynı konular orada kalıyor mesaj yazan yok Bence tekrar birleştirilmeli bütün konular. @Mehmet Yılmaz @crazyreign @Abdullah Hacıgül @Toxpox
  17. kaplanharun

Herkes Google Arama Geçmişini Atsın

Hadi arkadaşlar herkes arama geçmişini atsın bakalım kimler ne aratmış. Benim ki böyle;
  18. kaplanharun

ANİME ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Merhaba arkadaşlar. Türü fark etmez bana beğendiğiniz güzel anime varsa önerebilirmisiniz? İzlediğim animeler; -Death Note -Demon Slayer -Attack on Titan -Code Geass @Rambo Bıçağı @!Yardım Lazım! @kolonya @intel pentium @crazyreign @Yagami Light
  19. kaplanharun

USTA GİTTİ.GİTTİ BİZİM ADELE.

Evet arkadaşlar aylar sonra oyuna giren ve 25 dakikada sakatlanan yatalak falkao hakkında ne düşünüyorsunuz?
  20. kaplanharun

Sizce i3 10100F + GTX 1650 SUPER sistem mi mantıklı? Yoksa pollux 3t-10 mu?

Arkadaşlar kuzenim 2.el sıfır karışık bir sistem toplamak istiyor. Bana linkleri attı ben gamegarajdaki sistemin daha mantıklı olacağını söyledim. Siz ne düşünüyorsunuz? İşlemci 724 TL...
Top Bottom