Arama sonuçları: *

1. Heath Ledger

Cs 2 güncelleme hakkında

Gece gelen güncelleme ile birlikte Hem sol el geldi hem de overwatch geri eklendi. Overwatch sizce hilelere karşı kısa süreli çözüm olur mu? Ayrıca overpass gitti dust 2 geldi
  2. Heath Ledger

İnternetteki bilgilerimi nasıl silebilirim?

Adımı soyadımı yazınca ortaokul lise ve üniversite ile ilgili bilgilerim çıkıyor. Bunları nasıl kaldırtabilirim? 1 ay önce birkaç fotomu geri bildirim yollayıp kaldırttım ancak okul sitesindeki bilgilerimi nasıl silebilirim?
  3. Heath Ledger

Steam aile paylaşımı ile Cs2 de kasa düşer mi?

Benim hesabımda CS seçkin var ve her hafta kasa düşürüyorum. Aile paylaşımı yapıp Seçkini olmayan bir hesapla CS oynasam ondan da seçkin düşer mi?
  4. Heath Ledger

2024 Bitcoin Halving

https://www.nicehash.com/countdown/btc-halving-2024-05-10-12-00 '024 Halvinge 15 saat gibi bir süre kaldı. Yorumlarınız nedir? YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!!!
  5. Heath Ledger

CS'de kasa açıp kazandığım parayla oyun almak caiz midir?

Kasa oyundan düşüyor. Onu satıp zamanla steamde para biriktirip oyun almak sıkıntılı gelmiyor ancak bu birikmiş para ile kasa açarsak ve pahalı bir şey çıkarsa bu parayla oyun almak sıkıntılı mıdır sizce? Düşüncelerinizi merak ediyorum
  6. Heath Ledger

75 hz den 240 hz ye geçmek

Eski monitörüm 2009-2010 yılında almış olduğum 19 inç 900p 75 hz olan Philips 190VW9FB/62 Monitördü. Bu cihazdan Samsung G4 modeline geçiş yaptım(24.5 inç 1080p 240 hz) Yeni Monitörü ilk kurduğumda 60 hz olarak geldi. Masaüstünde 60 hz olarak biraz dolaştıktan sonra 240 hz ye çekip öyle bir...
  7. Heath Ledger

Yeni monitörde hz ve çözünürlük ayarları hakkında yardım

Arkadaşlar samsung g4 elime ulaştı sonunda yakında incelemesi gelecek. Ndivia denetim masasında çözünürlük ve hz ayarlarken iki farklı seçenek var tekinde doğal 1080p yazıyor onda 120 hz kullanılıyor ötekinde ise pc 1080p yazıyor ve onda 240 hz kullanılıyor. Farkları nedir?
  8. Heath Ledger

Bayramda kargo çalışıyor mu?

Pazartesi günü Sinerji'den monitör aldım. Sizce ne zaman gelir?
  9. Heath Ledger

Steam 15-22 Nisan fps indiriminde cs indirime girer mi?

2. Seçkin hesabı alacağım da parayı ayarladım. 15 nisanda fps festivali var gözüküyor. İndirime girer mi sizce?
  10. Heath Ledger

Cs2 için 144hz üstü 24 inç monitör önerisi

Hard Cs2 oyuncusuyum ve monitörüm 900p 75 hz 15 yıllık monitör. Artık değişim zamanı geldi. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 5000₺. İstediğim özellikler 24 inçten büyük olmasın (24.3 felan olabilir ama 26-27 felan olmasın). mümkünse 240hz olmazsa da minimum 144 hz olması. Son olarak da sıkıntısız...
  11. Heath Ledger

youtube reklamlarını 2 saniyede geçme

Ön bilgilendirme: YT PREMİUM'UM VAR. olmayanlar için yazıyorum bunu Size bir ipucu vereyim kullanırsınız. 1. olarak reklam gelince alttaki reklam merkezine tıklıyorsunuz 2. olarak reklam engelle diyorsunuz 3. olarak da devama tıklıyorsunuz son olarak da reklam merkezini kapatıp...
  12. Heath Ledger

Asus prime B450M-k II kaç ssd desteği var?

Bu özellikkerdeki sisteme bir ssd daha takabilir miyim?
  13. Heath Ledger

Xbox (PC) 0x87e0000f sorunu

Kaç gündür gamepassten oyun yükleyemiyorum hata da bu arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim
  14. Heath Ledger

İstanbula geleceğim Nasıl toplu taşıma kullanabilirim?

Arkadaşlar önümüzdeki haftalarda İstanbul'a geleceğim 2-3 günlüğüne ve toplu taşıma kullanmam lazım geldiğim ilk andan itibaren. Ankara'dan YHT ile geleceğim. Söğütlüçeşmede ineceğim. Toplu taşıma kullanmak için ne yapmam gerekiyor. Herhangi birinden rica etsem parası karşılığında basar mı...
  15. Heath Ledger

Arkadaşımla yazışarak film izleyebileceğim bir eklenti /site önerisi

Arkadaşlar, watch2gether gibi birlikte izleyip aynı zamanda yazışabileceğimiz bir yöntem biliyor musunuz?
  16. Heath Ledger

Telefondan Steam hesabım açılmıyor

Arkadaşlar Telefondan steam hesabımı açmaya çalışıyorum ancak olmuyor. Sadece alt tarafta hesabın guard kodu var. Her steami açtığımda kullancıı adı şifre istiyor. Yazdığım halde giriş yapamıyorum ve bu aylardır böyle. Steamden bir şey yapacağım zaman telefon onayı istiyor ancak yapamıyorum...
  17. Heath Ledger

Viewsonic VA2215-H Ekranda Dalgalanma Sorunu

Viewsonic VA2215 monitör aldım ve ekranın alt kısmında dalgalanmalar oluyor. Kabloları kontrol ettim sürücüleri kontrol ettim sorunu bulamadım. Çözümü bilen var mı acaba
  18. Heath Ledger

Max aylık 200₺ internet önerisi

Arkadaşlar ailem taşındı ve ucuz ve normal hızlarda (35mpbs ve üstü tercihimdir) internet sağlayıcı önerilerinizi alabilir miyim? Bugün comnet başvurusu yapayım dedim zam gelmiş /: siz ne önerirsiniz
  19. Heath Ledger

Ailem için internet sağlayıcı önerisi

Arkadaşlar ailem başka bir eve taşınıyorlar. Yeni evlerine internet bağlatacaklar. Ucuz ve pişman olmayacakları max 100 mbps (35/50/75 felan da olur) hizmeti güzel internet sağlayıcısı önerebilir misiniz?
  20. Heath Ledger

High on life türkçe yama var mı

Arkadaşlar High on life türkçe yama var mıdır acaba? Gamepass ten oynayacağım. Makine çevirisi olan buldum da herkes sövüyor çok saçma çevirmiş diye bana kaliteli çeviri lazım
Top Bottom