Arama sonuçları: *

1. Allahdiyen_GPU

superonline nasıl iptal edebilirim

Şubeden veya müşteri hizmetlerinden edebilirsiniz.
  2. Allahdiyen_GPU

60 hz tadında 144 hz

hocam peki monitörü alalı 4-5 ay falan oldu istediğim monitör sitelerinde var daha ucuz fiyata değişim yaparlarmı bu saatten sonra.
  3. Allahdiyen_GPU

60 hz tadında 144 hz

hem csgo hem format hem steam profile ait cfg ler her şey
  4. Allahdiyen_GPU

60 hz tadında 144 hz

ips aldığıma zaten pişmanım uzun saatler csgo oynuyorum gözü çok yoruyor benq XL2411P 144hz tn alıcam oyun adına kötü yorum görmedim. 1607413270 sadece csgo da sıkıntı çıkıyor ama hocam oda garip valorant pubg vs banamısın demiyor ama herşeyi ama herşeyi denedim yinede monitör gibi geliyor...
  5. Allahdiyen_GPU

Amd chipset güncelleme sorunu

Selamlar chipsetimi güncellemek için amd nin sitesine gittim anakartım b450M sitede b450 yazıyor sadece sorun olurmu
  6. Allahdiyen_GPU

60 hz tadında 144 hz

bende aynı fikirdeyim aksama nedeniyle ucuza geldi keşke gelmeseydi satıp benq alıcam
  7. Allahdiyen_GPU

60 hz tadında 144 hz

AOC G2 27G2 144 HZ 27 inch
  8. Allahdiyen_GPU

60 hz tadında 144 hz

beyler cs de 144 hz e sabıtlemezsem kasıyor sabıtlersemde var ms cıkıyor (takılma) oyun ıcı vsync acsam yırtılma oluyor g sync acsam takılma sıstem r5 3600x gtx 1660s xpg 2x8 3000 Mhz
  9. Allahdiyen_GPU

Yardım PSU DEĞİŞİKLİĞİ PERFORMANS SORUNU

hocam cpb yi nasıl kapatıyoruz peki.
  10. Allahdiyen_GPU

v12 den 500 veriyormuş x power etkisi varmıdır
  11. Allahdiyen_GPU

hocam peki monitörle psu yu aynı üçlüye takmanın etkisi olabilir mi
  12. Allahdiyen_GPU

Merhaba elimde 2 adet psu var 1- X-power 650 W 80+ 2- Sharkoon SHP V2 ATX 2.3 PSU 650 W SİSTEMİM: B450M S2H GTX 1660 S R5 3600 X XPG 2X8 3000 MHZ SORUN: CSGO DA DROP (ŞUAN X-POWER TAKILI) Sorun psu ile alakalı olabilirmi direk değiştirsem sıkıntı yaşarmıyım. not: f-sync g-sync vs bütün...
  13. Allahdiyen_GPU

Yardım Hard disk takma işlemi

Bravo o nasıl yardım öyle
  14. Allahdiyen_GPU

Yardım Hard disk takma işlemi

Dostlar harddisk aldım ve takma işlemine geçicektim fakat kasamın yuvası izlediğim videolar gibi değil nası takıcam buraya yardım edebilirmisiniz.
  15. Allahdiyen_GPU

Windows disk bölme oyunlar için daha iyi olabilirmi

Merhaba dostlar. CSGO da yaşadığım problemlerden dolayı format attım. sizce ssd yi 2 ye bölüp cs ile windows u ayrı mı tutayım hangisi daha iyi olur.
  16. Allahdiyen_GPU

CSGO'da takılmalar yaşıyorum, darboğaz olduğu için mi?

1280x960 ayarlar 1 i hariç düşük cs hakkında bilgin varsa discord gelebılırmısın hocam
  17. Allahdiyen_GPU

Yardım Windows güncellik kontrolü

selam dostlar. csgo da takılmalar yaşıyorum bunun sebebi windows güncelliği olabilirmi diye düşünüyorum sağ altta windows u etkinleştir yazısı bulunuyor bilgisayarımda bu etki ediyormudur sizce csgo ya soran olursa diye sistemim: R5 3600X GTX 1660S XPG 2X8 3000 Mhz RAM
  18. Allahdiyen_GPU

fps im ne kadar yüksekse takılma o kadar oluyor bu yüzden sabitliyorum
  19. Allahdiyen_GPU

Vsync ayarını hem oyun içinde hem denetim masasında bulamadım bilmiyorum.
Top Bottom