Arama sonuçları: *

1. zNightLastTR

Casper Excalibur (E27QHD-G) monitörü osd menüsü yok.

Merhaba aldığım monitörde osd menüsü yok. Yani klasik monitör ayarları geliyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?
  2. zNightLastTR

Sistemim Kaç TL Eder?

Team DDR4 3000 MHZ RGB RAM 16GB Takım (2 x 8GB) DELTA TF3D416G300 Gamemax FC-9207G RGB Kumandalı Oyuncu Bilgisayar Kasası +PSU WD Blue WD10EZEX 3.5" SATA 3 7200 RPM 1 TB 64 MB Cache HDD AMD Ryzen 5 3400G 3.7 GHz AM4 4 MB Cache 65 W İşlemci ASUS AM4 B450 DDR4 Rog Strix B450-F Gaming 4x Sata 2X...
  3. zNightLastTR

James Donkey 712 ped

James Donkey 712 kulaklık pedini nereden alabilirim? Satan bir yer bulamadım.
  4. zNightLastTR

Öneri Ekran kartı hakkında

ZOTAC 3070 Tİ gefoce RTX trinity OC bu kadar mı yoksa konuda bahsettiğim kart mı daha iyidir hocam? Bu şekilde açıklaması mevcut.
  5. zNightLastTR

Teşekkür ederim 2. el başka bulamadım
  6. zNightLastTR

fan 45 derece 65 kartın açılmadığını söylüyor
  7. zNightLastTR

orası da doğru hocam :) bütçe ile uygun değil mi acaba yine de?
  8. zNightLastTR

Gönlümden kopan bu hocam ama bütçem maalesef bunun için yetersiz. Sahibinde var fakat hepsi mining yapılmış ve aynı şehirde olmamak biraz sıkıntı. Param güvende olayı zaten 500₺ komisyon alıyor :)
  9. zNightLastTR

2. el daha uygun olur diye hocam satan kişi de oradan almış ve 1 yıl garantisi devam ediyormuş, Teşekkür ederim hocam cevap için mining kiliti mevcut hocam ısı değerlerine zaten almadan bakacağım teşekkür ederim Alacağım model 3 fanlı hocam Bellek türü GDDR6 hocam x değil
  10. zNightLastTR

Selamlar, bir ekran kartı alacağım 3060ti normalde Asus falan düşünüyordum fakat önüme bu marka bir kart düştü https://www.hepsiburada.com/inno3d-rtx3060ti-ichill-x3-red-8gb-256bit-gddr6-lhr-c306t3-08d6x-1671va39h-p-HBCV00000F2TX2?magaza=Do%C4%9FanBazaar&url_src=and-product-detail 2. El alacam...
  11. zNightLastTR

APU HDMI Görüntü Sorunu

Merhabalar apu işlemcim hdmı monitöre görüntü vermiyor. 2. bir monitör var eski model vga kablosu ile bağlayınca görüntü veriyor. Anakartta vga girişi yok. HDMI TO VGA kablosu ile eski monitöre görüntü alıyorum. Donanımlar; İşlemci: Ryzen 5 3400G Monitör...
  12. zNightLastTR

C# YML KAYIT YARDIM?

Güncel
  13. zNightLastTR

C# YML KAYIT YARDIM?

Selamlar, bir projem hakkında sizlerin yardımı gerek. Simdi mesela 3 textbox var, textboxlara yazılan değerleri önceden yazılmamış olan YML'de boş yerlere yazdırmak istiyorum. Söyle yani: Textbox girien değer mesela "test.yml" isimli YML'de mesela 10. satırda olan metnin boş yerine yazdırsın...
  14. zNightLastTR

APU Sistem görüntü sorunu.

Yeni nesil anakartlarda bios pili çıkarsan bile sıfırlanmıyor maalesef onun için tekrardan biosa girip ayarları kayıt etmem gerekecek onun içinden mecburen ekran kartı takmam gerekecek tekrardan ekran kartı çalıştırma olarak ayarlicak.
  15. zNightLastTR

Otomatik olarak erkan kartı takınca direk ekran kartını seçiyor. Orayı bende anlamadım.
  16. zNightLastTR

Dostum ortada belirli bir ücret var ve alacağım ekran kartı normal bir ekran kartı ve apu sistem neden ekran kartı alayım? Olay nereden nereye geldi.
  17. zNightLastTR

Normalde ekran kartı sistem toplicaktım fakat biraz görünüş hastasıyım ondan böyle bir şey yapayım dedim :) Apu sistemede kullanmadan ekran kartı takmak istemiyorum ya.
  18. zNightLastTR

Dostum işlemcim ryzen 5 3400g
  19. zNightLastTR

Ramlarda sorun olduğunu düşünmüyorum aynı ramı kullanan kişiler gördüm farklı forumlarda. 1592901569 3. nesil destekliyor anakart
  20. zNightLastTR

Sanırım konuyu okumadan cevaplara göre yanıt veriyorsunuz. 16 gb DDR 4 RAM TF3D416G3000HC16CDC01
Top Bottom