Arama sonuçları: *

1. Freudel

Monster Abra A7 v11.2 İçin Depolama ve Ram Önerisi

Valla bütçe olarak flexim şu an 1 tb hdd 1 tb m2 ssd ve 500 gb m2 ssd önerebilir misin içlerinden fiyat ve performans olarak seçim yapmak istiyorum.
  2. Freudel

Yardım kulaklık standı şartmı

Tuvalet kağıtlarından kendine stand yapabilirsin.
  3. Freudel

Monster Abra A7 v11.2 İçin Depolama ve Ram Önerisi

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v11-2/ Linkte sahip olduğum laptopun teknik özelliklerine bakabilirsiniz. Depolama ve Ram yükseltmesi yapmak istiyorum ssd ya da hdd arasında kararsızım bana önerilerde bulunursanız fiyat ve performans açısından en uygunu neyse onu almak...
  4. Freudel

Brave tarayıcısında Google Meet üzerinde ekran paylaşamıyorum.

Brave tarayıcısında Google Meet üzerinde ekran paylaşamıyorum. Diğer tarayıcılarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Yardımcı olabilecek varmı?
  5. Freudel

Epic gamesdeki bus simulator 18 oyun mu?

Arkadaşlar yanında koskoca editör yazıyor hiç mi tahmin edemediniz :D
  6. Freudel

Yardım Monster Bilgisayarların Kronik FPS Drop Sorunu

Arkadaşlar ne denediysem olmadı, internette ne kadar çözüm varsa denedim. Bilgisayar 2 haftalık yüksek performans ve turbo modda kullanıyorum driverlerim güncel. Anlamsız şekilde oyunlarda ani fps droplar yaşıyorum. İnternetten forumlara baktığımda çoğu monster kullancısıda yaşıyor ve bir çözüm...
  7. Freudel

İnceleme Çok Ucuza Razer Mouse + İncelemem

Ürün linki çalışmıyor.
  8. Freudel

İnternet sitesi kurmak için yol gösterin

Attığınız site hakkında bir fikrim yok. O yüzden yorum yapmicam.
  9. Freudel

Kendi tasarımınızı yapıp kodlamayı bilmiyorsanız internetten birçok bedava tasarımı kolayca kendi internet sitenize ekleyebilirsiniz. Ucuz olmasının sebebini bilmiyorum GoDaddy köklü bir şirket bir bildikleri vardır.
  10. Freudel

Öneri Csgo oynatır mı?

Format atıp temiz kurulum yaparsan kasmadan oynatır gibi.
  11. Freudel

Godaddy şirketinin başlangıç Wordpress paketini öneririm. İçinde alan adı, hosting, kurumsal e posta vs. var sizin için yeterli ve uygun olacaktır.
  12. Freudel

Vatandan sistem onerisi

Ebeveynlerin yüzünden vatandan alacaksan, ebrar bilgisayar ya da ütopyanın da fiziksel mağazaları var babanı oraya götür oradan topla.
Top Bottom