Arama sonuçları: *

• Users: MufoTr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MufoTr

Eski tip Razer Mamba Wireless mouse RGB sorunu

Arkadaşlar ben birinden hediye bu model eski tip mouse aldım. Fakat RGB'leri kontrol etmek için program bulamadım. Mouse da hiçbir sıkıntı yok. Razer Synapse programından Chroma Studio falan bakıyorum ama program benim fareyi tanımıyor. Ne yapmam gerek bilmiyorum yardımcı olacak biri var mıdır...
  2. MufoTr

CPU Z ramlerimin cl değerini yüksek gösteriyor

Arkadaşlar Corsair Vengeance 2x8 3000 MHz CL16 RAM kullanıyorum RAM'lerim XMP açık şekilde 3000 MHz'de çalışıyor ama CPU Z moralimi bozuyor sizce bu değerler normal mi yoksa yapılması gereken bir şeyler var mıdır? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  3. MufoTr

Sizce hangisini almalıyım?

Merhabalar arkadaşlar kırmızı sitede bir bilgisayarcı abide (daha önce alışveriş yağmıoşlığım vardır iyi bir abidir kazık atacak birisi değil) Samsung 970 EVO 500GB ve XPG S40G RGB 512 GB SSD bulunuyor. 970 EVO faturaya göre 2 aylık 1 ay kullanılmış 1 aydır kutusunda 600 liraya bırakıyor...
  4. MufoTr

Ssd ile Windows 25 saniyede açılıyor

Arkadaşlar Sandisk 240gb ssd var bende. Fastboot falan her şey açık. Windows 25 snyede açılıyor. 10 normalden 12 13 saniye daha uzun gibi. Millet 10 saniyeden bahsediyor. Bir harddiskim arızalı onun arızasını bulup geçerken 2 3 saniye geçiyor Amerikan megatrend yazısında. Sonra siyah bir ekranda...
  5. MufoTr

Miningçiler elden mi çıkarmaya başlamış?

Arkadaşlar ne iş? Önceden bu paraya bulamazdık adamlar 4200e kadar düşürüyor piyasayı.
  6. MufoTr

MSI gtx 1660s ekran kartıma 4200₺ teklif var

Kutulu faturalı 2 aylık kartıma 4200 TL verdiler sizce satayım mı? Başka param yok yükseltmek için.
  7. MufoTr

Sıvı soğutma fiyatları neden bu kadar pahalı?

Arkadaşlar sıvı soğutma fiyatları neden böyle? İşlemciden daha pahalılar. Bu kadar pahalı olmalarını sağlayan şey nedir? Kaliteli ürünler 1500₺ den aşağıya yok neredeyse. O fiyata R5 3600 geliyor...
  8. MufoTr

MSI GTX 1660S gaming x Furrmark sonuıçları nasıl?

Değerler bunlar sistemim imzamda var. Sizce nasıl kartım?
  9. MufoTr

Your Honor dizisi nasıl bir dizi?

Arkadaşlar Breaking Baddeki Heisenberg reyizi canlandıran Bryan Cranston bey bu sefer de aynı tempoda aynı sürükleyicilikre ve en önemlisi ise aynı gerçekçilikte bir dizi daha çekmiş. Dizideki yalnızlık ve aklı az çalışan bir çocuk detayları Breaking Badi çok anımsatıyor. Hatta bir kaç sahne...
  10. MufoTr

rtx 3060 stoklar hangi sitelerde olabilir?

Başlıkta da sorduğum gibi, sizce stoklar hangi sitede kaç tane ve hangi fiyat bandında olacak?
  11. MufoTr

UPS kargo rezaleti 8. gün

Sözde 18'inde gelecekti... Bugün 22'si hâlâ şubede bekliyor. Neyi bekliyor anlamadım ki kargomu teslim edilmeye ikna mı etmeye çalışıyorlar ne yapıyorlar bir anlasam. Bursa şubeyi 500 kere aradım 25 dakika bekledim açan yok. Gel de sövme bunlara. Neymiş "UPS global firma canım geç olsun güç...
  12. MufoTr

1660s sistem nasıl sizce?

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12nm(AF model) 2. el 12 ay garantili 650₺ aldım. Anakart: ASUS TUF B450 PRO GAMING RGB Amazon'dan sıfır 788₺ aldım. Ekran kartı: MSI GTX 1660 Super Gaming RGB zaten vardı. RAM: 2x8 GB 3000MHz Corsair Vengeance siyah RAM zaten vardı. Kasa: Game booster GB-3309 model RGB...
  13. MufoTr

Uygun fiyatlı kargo tavsiyesi!

Merhaba forumdaşlar, İzmirden Bursaya Sapphire pulse RX 580 8gb alacağım uygun bir kargo firması lazım, hangisi sizce en ucuz ve kutusunu hesaba katarsak ne kadar tutar, bilenler ilgilenirse çok sevinirim.
Top Bottom