Arama sonuçları: *

1. D

IPS monitörde açık renklerde ufak siyahımsı kareler görünüyor.

Merhabalar, ASUS VA229HR IPS monitörümde açık renklerde çok dikkatli bakıldığında belli olan ufak kareler gözükmekte. Bunlar ölü piksel gibi değil ki testini de yaptım. Nasıl anlatacağımı tam olarak bilmiyorum. Fotoğrafını çekmeyi denedim ancak fotoğrafta belli olmuyor zaten söylediğim gibi göze...
  2. D

Asus VA229HR IPS Monitör Nasıldır ?

Merhabalar, İncehesap Gaming gecesinden bu ürünü satın aldım. Ürünün fiyatı internette 950-790 arası değişiyor. Ben 600 TL'ye satın aldım. IPS panellerde ışık sızması problemi olduğunu duymuştum ancak markaya güvenerek satın aldım fakat sonra içimi bir korku kaplamadı değil. Sizce bu ışık...
  3. D

Acer EK220Q vs Everest M-335

Bütçem maksimum 650 TL. Bu iki monitör arasında kaldım. Everest'in marka olarak kalitesiz bir marka olduğunun farkındayım. Ancak monitörün tasarımı hoşuma gitti. Sizin bu fiyat bandında önereceğiniz monitör var mıdır ? Bu ikisi arasından hangisini tercih ederdiniz ? Ayrıca Acer VA panel...
  4. D

Oyun Oynarken Fare Donuyor

Oyun oynarken bir anda farem donuyor. RGB'si yanmaya devam ediyor ancak ne tuşları çalışıyor ne imleç hareket ediyor. Fareyi sıfır olarak yeni aldım. Donduğu zaman bilgisayarın arkasından kablosunu söküp takınca düzeliyor. Ayrıca fareyi söküp takarken genellikle klavyenin de RGB'si kapanıp...
  5. D

Asus Tuf Gaming M5 Alınır Mı ?

Merhabalar, birkaç gün önce İtopya indirimlerinden bu fareyi sipariş ettim. İnternetteki fiyatlarından daha düşük bir fiyata satın aldım kargo beklemekteyim. Sensörü ve IPS değerleri hoşuma gittiği ve birkaç yerde incelemesi yapılmış beğenilmiş olduğu için kaçırmak istememiştim. Ancak...
Top Bottom