Arama sonuçları: *

• Users: Paterica
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Paterica

Aniden Donma Sorunu Yaşıyorum

Arkadaşlar Merhaba Oyun oynarken pc bir anda donuyor özellikle valornatta oluyor 100 fps civarı alıyorum sorunun kaynağını anlayamadım bir türlü
  2. Paterica

Hangi Ekran Kartını Almalıyım

Öncelikle Selamın Aleyküm Sistemim İ5-3330 8GB ram R7-240 Ekran Kartı Artık Oyunlardaki Son Güncellemelerden Sonra Fps Düşüşüm Gözle Görülür Şekilde Arttı Tahminimce Ekran Kartı Update Yapmam Gerekiyor Bu Sisteme 1050Ti tarzı Bir Kart Alsam Uyumlu Çalışır Mı Veya Hangi Kartı Almalıyım...
  3. Paterica

Gaming Laptop Tavsiye

Selam Dostlar Gaming Laptop Almayı Planlıyorum Çok Üst Düzey Bir Sisteme İhtiyacım Yok Boş Vakit Öldürmek Ve Eğitimimde Kullanmak Amaçlı Bana Önerebileceğiniz Modeller Hangileri Marka Takıntım,İllaki RGB klavye olsun gibi kriterlerim yok piyat performans olarak alabileceğim orta seviye bir...
  4. Paterica

BU MİNİNG RİG KURTARIR MI

1 ADETSAPPHİRE RX580 4 GB 1 ADET SAPPHİRE RX570 4GB 2 ADET MSİ RX 470 4GB 1 ADET MSİ RX 480 GB TOLPAM 5 KARTLI RİG 20.000 TL SİZCE ALINIR MI ORTALAMA AYLIK NE KADAR KAR BIRAKIR ELEKTRİK 0.55 TL
  5. Paterica

Yardım hangi kartı almalıyım (yardım)

elimde r7 240 4gb var biraz yetersiz kaldığı için değiştireceğim çevremdeki ilanlara baktığımda karşıma çıkan bütçeme uygun kartlardan hangisi en mantıklı psu 350w i5 3330 1. Sapphire R7 265. 256 bit. 2 GB. GDDR5 ---800tl 2. GTX 560 256 BİT--550tl 3. Sapphire HD6870--450tl 4. Gigabyte...
  6. Paterica

600tl ye rx550 alınır mı

600tl ye rx550 alınır mı 350w power yeterli mi
  7. Paterica

dostlarım bu sistemi kaç TL ye almalıyım

Ryzen 5 1600 af amd wraith prism argb soğutucu Anakart Gigabyte b450m s2h 4133 mhz Oc Ekran Kartı Gigabyte Radeon rx590 8 GB Oc 256 bit Ram G Skill 8x2: 16 gb Ram 3200 MHz Ddr4 Ssd. Adata 256 GB m2 WD dijital 128 GB sata3 Güç kaynağı : Cooler master 600 + 80 plus Kasa: Cooler master box mb511...
  8. Paterica

dostlarım bu ikinci el sistem kaç TL eder (kaça almalıyım)

Ryzen 5 1600 af amd wraith prism argb soğutucu Anakart Gigabyte b450m s2h 4133 mhz Oc Ekran Kartı Gigabyte Radeon rx590 8 GB Oc 256 bit Ram G Skill 8x2: 16 gb Ram 3200 MHz Ddr4 Ssd. Adata 256 GB m2 WD dijital 128 GB sata3 Güç kaynağı : Cooler master 600 + 80 plus Kasa: Cooler master box...
  9. Paterica

Yardım kartım kaç TL eder (r7 240 4gb)

arkadaşlar asus r7 240 4gb kartım var ikinci el olarak satmayı düşünüyorum ortalama kaç TL ye satmalıyım minimum kaç TL ye satmalıyım
  10. Paterica

Öneri WİNDOWS'DAN MAC'E GEÇİŞ

herkese merhaba arkadaşlar eski bir msi gaming laptop kullanıyorum ama oyun oynamıyorum hem ağır hem hantal hem de taşımsı zor yüksek fan sesi gibi negatiflikler olduğu için beni zorluyor laptop'u sadece içerik tüketmek , mail kontrol ve e ticaret yaparken kullanıyorum ayriyetten bir tane...
  11. Paterica

hepsiburada satış kep adresi zorunlu mu

arkadaşlar izlediğim videolarda zorunlu değildi ama şu an zorunlu sanırım ilerleme yapamıyorum üyelik oluşturma bölümünde bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  12. Paterica

a1 ehliyetim var cbr125 ile ehliyet yetersizliğinden ceza yedim

a1 ehliyetim var cbr125 ile ehliyet yetersizliğinden ceza yedim polis ruhsatta 124.9 yazması gerek ama sende 125 yazıyor dedi tam anlamıyla saçmalık
  13. Paterica

Yardım 200 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

ARKADAŞLAR BÜTÇE MAX 200TL Hangi kulaklığı önerirsiniz monster pusat almayı düşünüyordum ama birkaç rampage kulaklık falan gördüm güzele benziyorlar farklı kulaklıklarla deneyimleri olan arkadaşlara sormak istedim örneğin bu üç model...
  14. Paterica

Yardım HP Omen by 200 Mousepad Alınır Mı

arkadaşlar bu mousepad 80tl ye alınır mı düşük dpi kullandığım için büyük mousepad kullanıyorum ayrıca amazondan hiç alışveriş yapmadım .tr olan site türkiyedeki depodan geliyor değilmi...
  15. Paterica

Gaming Gecesi GamePower Warlock Compact

Arkadaşlar internette 200tl bandında, incehesap kendi fiyatı olan 240 tlden mi indirim yapar yoksa rekabet mi yapar indirim olmasa dahi almayı düşünüyorum alınır mı https://www.trendyol.com/gamepower/warlock-compact-mavi-switch-87-mekanik-223-p-36997468?boutiqueId=537784&merchantId=107007&gads=true
  16. Paterica

TürkTelekom Magnet Hakkında Bilgisi Olan Yardımcı Olabilir Mi

konu belli evde altyapı yok evde en güzel türktelekom çekiyor magnet hakkında yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum
  17. Paterica

Vodafone Redbox Almayı Düşünüyorum Ama Bir Sorunum Var

selam arkadaşlar evimde altyapı olmadığı için internet bağlatamıyorum süperbox ve redbox ı biraz araştırdım redbox fiyat olarak daha cazip geldi 15mbps 170tl olan paket güzel ama şöyle bir sıkıntı var telefondan vodafone hatla evin içinde test yaptığımda düşük hızlar alıyorum ama balkonda...
  18. Paterica

altyapı yok deniyor ama daha önceden vardı

daha önceden evimizde ttnet adsl internet kullanıyorduk yaklaşık 5 sene önce falan sanırım, şu an tekrardan bağlatmak istediğimizde altyapı yok deniyor ve ayrıca 50 metre ilerideki evde altyapı var sizce yetkili birisine ulaşsak yada bölgede rutin bakım yapan bir ekiple konuşsak internet...
  19. Paterica

MSI CLUTCH GM11 VS LOGİTECH G203 LİGHTSYNC

İKİSİNİN ARASINDA KADLIM MSİ ŞU AN 159TL BANA FİYATI İYİ GİBİ GELDİ AMA KARARSIZ KADLIM ELİM ORTA BÜYÜKLÜKTE SİZCE HANGİSİ ALINIR
  20. Paterica

0850 ile başlayan numaralar sürekli rahatsız ediyor ne yapabilrim

0850 ile başlayan numaralar sürekli rahatsız ediyor ne yapabilirim her gelen armayı kapatıp engelliyorum ama sürekli farklı numaralar arıyor bir çözümü var mı
Top Bottom