Arama sonuçları: *

1. B

DA SİSTEM 2 alınır mı

CPU Core Ratio'yu 3.7ghz yaparak düzelttim ben. En fazla 66 dereceye kadar çıkıyor.
  2. B

DA SİSTEM 2 GPU KULLANIMI

O ayarı düşürmediğimde CPU ghz değerleri çok değişkendi. Bu yüzden de işlemci derecesinin arttığını düşünüyorum voltaj değeri de artıyordu çünkü. Sıcaklık kesin olarak düşecektir tabi.
  3. B

da 2 sisteme furmark testi

Penceresini kapatman yeterli. Ardından uygulamayı da kapatmak için ''quit'' diyorsun.
  4. B

Yardım Da sistem 2 ekran kartı fan

Bilinecek pek bir şey yok doğrusu. ''furmark techspot'' yaz Google'a indir. Uygulamadan çözünürlüğünü ayarla ''GPU Stress Test'' de bu kadar. 1593109189 Dostum adamlar güzel bir detay koymuşlar öyle turuncu ışığı yanıyor loş.
  5. B

da 2 sisteme furmark testi

Ben direkt 1920x1080 yapıp ''GPU Stress Test'' demiştim. Diğer ayarlarla oynamadım.
  6. B

FurMark testi yapabilirsin içini rahatlatmak istiyorsan.
  7. B

Kardeşim ekran kartının sıcaklık değeri 60'a geldiğinde çalışmaya başlıyor fanlar. O turuncu renk ekran kartının hoş bir ayrıntısı.
  8. B

İlk posta bahsettiğim değerleri ekledim. GTA Online'da yer yer %45'lere kadar düştüğünü gördüm ve haliyle bariz bir şekilde olmasa da oynanışı nispeten etkilemekte. 1593097413 Yardımcı olabilecek var mı? Hâlâ tam verim alamıyorum ekran kartından.
  9. B

D.A SİSTEM EKRAN KARTI FANI DÖNMÜYOR

Kardeşim bende de aynı sistem var. GPU sıcaklığı 60'a ulaştığında çalışıyor fanlar. Bunun dışında GTA V'te GPU kullanımın ne durumda?
  10. B

Performansta bir sıkıntı yok dostum fakat GPU kullanımının %99'larda olması gerekmez mi? Böyle bir ekran kartının %70'lerde gezinmesi biraz tuhafıma gitti. Bazı GTA V videolarına baktığımda kullanımının %99 altına düştüğünü nadiren gördüm. Bu yüzden böyle bir konu açmak istedim.
  11. B

Evet.
  12. B

Arkadaşlar selamlar, iyi günler. Sistem elime geçtiğinde BIOS günceldi. Windows'u kurup diğer tüm sürücüleri güncelledim. Sonrasında sistem boştayken bile işlemcinin 60 derece olduğunu görünce CPU Core Ratio'yu ''Auto'' yerine ''3.7ghz'' yaptım ve işlemci sorunumu çözdüm. CPU olsun GPU olsun...
Top Bottom