Arama sonuçları: *

1. T

oturum açarken şifre sormayı kaldırma

dostum bu yöntemlerin hiçbiri bende çalışmıyor. o seçenekler bende yok
  2. T

10 1636636192 10
  3. T

arkadaşlar merhaba, pcye format attım artık pc açılırken her seferinde şifre girmem gerekiyor. internete baktığımda çalıştıra komut olarak netplwiz yazıp bir seçeneği kaldırmam gerektiğine dair çözümler buldum internette. ama sıkıntı şu ki bende o seçenek yok aşağıya eklediğim gibi. çözümünü...
  4. T

riot games client ayırma

Arkadaşlar merhaba, lolü euwestten valorantı trden oynuyorum. Valoranta girdikten sonra lol açınca tr servarına bağlanıyor otomatik. Yani riot games hesabı iki oyun için de bağlı kalıyor. Her seferinde şifre id girmekten sıkıldım ikisini nasıl ayırabilirim bir fikri olan var mı?
  5. T

end game wireless mouse

end game derken yani olabilecek en iyisi anlamında 0 taviz anlamında söyledim, teşekkür ederim linkler için
  6. T

end game wireless mouse

Arkadaşlar end game bi wireless mouse arıyorum. Aklımda g pro wireless, razer viper ultimate ve glorious model o var. Rival 650 düşünmüyorum. Düşündüklerim içinde alma sorunlu diyeceğiniz ya da önereceğiniz başka bir şey var mı?
  7. T

0-10 yaş arası eğitici youtube kanalı

0-10 yaşın youtube izlememesi önerim.
  8. T

kablosuz mouseum kablolu oldu

yok kablosuz modda. Ayrıntısıyla şunları denedim. Mouseun wireless alıcısını farklı portlara taktım pcyi yeniden başlattım bluetoothda ve wirelessde denedim ama kablosunu çektiğim an ekrandan kablo görseli kayboluyor.
  9. T

program bi tepki vermedi ne güncelleştirdim yazdı ne de güncelleştirmeye başladım yazdı. sadece aynı uyarıları verip durdu (kabloyu çıkarmayın tarzı)
  10. T

en son böyle bi işlem gözüküyor ama sürücü güncelleştir diyince en güncel sürücü yükle diyor. Bu arada dediğinle alakalı olablir çünkü bugün sürücü güncelleştirmeye çalıştım armoury crateden. 1610824170 yukarı yazdım alıntılamayı unutmuşum👆
  11. T

Arkadaşlar merhaba. Asus rog gladius 2 wireless mouseum var. Mouse u kablosundan sarja taktım. O sırada bi şeyler kurcalarken bluetooth aygıtlarından zaten bluetooth modu nedense çalışmadığı için aygıtı kaldır dersem çalışır belki dedim. Sonra kabloyu bir çıkardım şu an wireless moduda...
  12. T

Asus FA506IU-BQ268 laptop fps sorunu

Arkadaşlar merhaba laptopta her şey fps modunda için r9 işlemci 1660ti var bütün aaa oyunlarda 30 fps alıyor csde 70 fpsde takılıyor. Normalde bu donanıma sahip bi laptopun bu perfonmansı vermesi imkansız. Öneride bulunacak arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim. Bilgisayar gğç tasarrufu modunda...
  13. T

usb kaliteli mikrofon

ben podcast için istiyorum mici. quadcast 1400 lira verecek olsam rode falan alırım
  14. T

usb kaliteli mikrofon

kral kulaklığım arctis pro wireless zaten
  15. T

usb kaliteli mikrofon

https://www.amazon.com.tr/Trust-Exxo-mikrofonu-ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1-kondersat%C3%B6r/dp/B07Z47F31W/ref=rtpb_2/259-5439166-1863049?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07Z47F31W&pd_rd_r=e2de6a07-ac14-4d5d-b1af-2771f96a0b99&pd_rd_w=R7qM1&pd_rd_wg=yDpkb&pf_rd_p=b4266784-5641-40c1-92c4-246c05910aa8&pf_rd_r=H...
  16. T

wireless gaming mouse önerisi

bi tane 1500 liraya var 1200 liraya g pro wireless alırım kafam rahat olur
  17. T

G pro Wirless mouse nereden alınır

bi tane sahibindende sıfır var 1200 TL'ye satılıyor. ben alamicam sen alırsın inş
  18. T

wireless gaming mouse önerisi

arkadaşlar rivals 650 ve gladius 2 wireless arasında kaldım. aslında steel seriesi çok severim şu anda da onun mouseunu kullanıyorum ama. rival 650 bile bi kez tıklayınca 2 kez tıklama sorunu varmış. benim mousumda da şu an bu sorun var. bunun tekrar olmasını istemiyorum açıksaı. gladius 2...
  19. T

touchpad kapatma sorunu

arkadaşlar merhaba 4 yıl önce aldığım hp pavilion 15 bc0001nt laptopumun touchpadini kapatamıyorum. Sebebinin windows güncellemesi olduğunu dşünmekteyim. Yaklaşık bir yıl öncesine kadar aşağıda resmini koyduğum pencerede cihazı devre dışı bırak derdim ve kolayca kapanırdı. artık aygıt...
  20. T

Acer 2k 144 Hz monitör

çok temiz bi fiyata almışsın geçen hafta geldi sanırım. ama bu hafta ne yazık ki gaming gecesi yok.
Top Bottom