Arama sonuçları: *

1. L

ASUS TUF GAMING F15 EKRAN GELMEME SORUNU

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarda düz bi şekilde video falan izlerken bir anda ekran gitti. Windowsa vs giriş yapıyor kapayıp açtığımda windows sesini duyabiliyorum fakat ne bios ekranını görebiliyorum ne de windows. Konu hakkında bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim. Konu başlığında...
  2. L

Playerauctions Para Çekme Ve Vergi̇lendi̇rme Hakkında Bilgi

Arkadaşlar merhaba. Playerauctionsda sürekli olarak birkaç ürün satıyorum. Sitede bildiğiniz gibi withdraw özelliği var. (Ziraat vb Türk bankaları için) Öncelikle siteden çektiğim bu parayı benim herhangi bir şekilde vergilendirmem gerekiyor mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  3. L

Da 2 Sistem

Arkadaslar merhaba 17 Temmuz gibi siparis ettim Da2 sistemi bugun girdigimde hala urunleriniz hazirlaniyor yaziyor. Corona azaldigi icin birkac arkadas 4 5 gunde geldi yazmislar. Benimki daha kargoya bile verilmedi. Sabirsiz birisiyim. Tahminen ne zaman gelir?
  4. L

Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Da 2 den 3600 secenegi kaldirilmis ve ssd kotu butcem 6050 6100 civari bende teknobiyotikten p2xt yi dusundum. Arastirmalarima gore siparis etmeyin p2xt, teknobiyotigi tercih etmeyin gibi seyler okudum. Amacim kesinlikle markayi kotulemek degil. Bir bilgisi olan var mi veya...
  5. L

Hangi sistemi almalıyım?

Arkadaşlar merhaba. Yarın bilgisayar sipariş edeceğim. 6000 TL bütçem var en fazla 6100 falan olabilir. Da 2 de 3600 islemciyi kaldirmislar 3500x var. 5800 e Da2 mi siparis etmeliyim yoksa https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html bu sistemde guc kaynagini 600 w...
  6. L

HDD den SSD ye win10 yüklemek

Arkadaslar merhaba da 2 siparis edecegim icinde zaten ssd var ben ek olarak eski harddiskimi de kullanacagim fakat harddiskde windows yuklu ben harddiskdeki verileri kaybetmeden nasil ssdye kurabilirim veya ilk hdddeki windowsu falan mi silmem lazim bilgisi olanlar yazarsa sevinirim
  7. L

Adata su630 sıkıntılı mı

Arkadaslar birkac gun sonra da 2 almayi dusunuyorum. Su630 sıkıntılı diyorlar 6k dan fazlada para veremem. Maxtor diye bir ssd daha var sizce adata su 630 mu almaliyim maxtor mu? Itopyadaki adata su630 serisi sıkıntılı mı bilgisi olan yazarsa sevinirim.
  8. L

6000 bütce ile sistem toplamak

Merhaba arkadaslar. Da 2 zamlanirsa ne alacagim tarzi bir konu acmistim. Birkac kisi zamlanmaz falan demisti fakat bugun baktim 7k civari bir fiyat olmuş bende bu sistemi dusunuyorum https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html yukseltmem gereken herhangi bir sey var mi...
  9. L

6000 Tllik bütçe ile bilgisayar toplama

Merhaba arkadaşlar 6000 tllik bir bütçem var 15 16 Temmuz civari almayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle da sistem 2 nin fiyati o zaman artmis olacaktir. Önerileriniz var mi varsa neler simdiden tesekkurler :)
Top Bottom