Arama sonuçları: *

1. F

Ses sisteminden konuşma sesleri az geliyor

Arkadaşlar LG SN4 ses sistemi var film izlerken konuşma sesleri az geliyor, nasıl düzeltebilirim. Ses sisteminin sesini kapatıp TV sesini açınca düzeliyor fakat öyle de ses sisteminin verdiği o efektler filan olmuyor bass vesayre bi ayarı veya bir çözümü varımdır?
  2. F

Dublaj olan film nasıl orjinal ses yapılır?

Arkadaşlar hali hazırda indirilmiş bir film var ama türçe dublaj ben bu filmin orjinal ses dosyasını nereden bulup indireblirim. Nasıl kurucağımı filan biliyorum ama orjinal ses dosyasını bulamıyorum , her yerde türkçe dublaj ses dosyası var ama orjinal yok. Bu tür ses dosyalarının bulundğu iyi...
  3. F

Rocket League de kaç fps alırım?

?
  4. F

Rocket League de kaç fps alırım?

Merhaba arkadaşlar ben rocket league de kaç fps alırım acaba?,yardım ederseniz sevinirim Ekran Kartı: Nvdia geforce 840m 2GB İşlemci: İ5 4210M CPU 2.60 GHz Ram: 8GB Eksik bir şey varsa yazıın düzelteyim
  5. F

Assetto Corsa da kaç fps alırım

Snopy nin 180 derecelisi
  6. F

Yok ya karantinada oynamak için alıcam direksiyon da var ondan dolayı
  7. F

Knk eminmisin bak ona göre satın alıcam ikisinide
  8. F

Arkadaşlar selam ben steam yaz indirimlerinde asseto corsa yı almak istiyorum da kaç fps alırım bilmiyorum Sistem; işlemci: İ5 4210M ekran kartı: NVDİA 840M 2GB ram: 8GB windows: WİNDOWS 8.1 directx: 11
  9. F

ETS 2 KAÇ FPS ALIRIM

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAOLUN
  10. F

ETS 2 KAÇ FPS ALIRIM

İŞLEMCİ İ5 4210M 1593173846 İŞLEMCİ İ5 4210M
  11. F

ETS 2 KAÇ FPS ALIRIM

MERHABA EKRAN KARTI: NVDİA GEFORCE 840M 2GB RAM:8GB WİNDOWS: WİNDOWS 8.1 DİRECTX: 11 EKSİK VARSA BELİRTİN DÜZELTEYİM ETS 2 DE KAÇ FPS ALIRIM BİRAZ ACİL ÇÜNKÜ YAZ İNDİRİMLERİ BİTMEDEN ALICAM ON GÖRE
Top Bottom