Arama sonuçları: *

1. J

laptopum gereksiz ram kullanıyor

1694086596 kanka dün win 10a düşürdüm hala ayni
  2. J

win 10 slymiş sürümü hocam baktım
  3. J

hocam google açıp 10 tane yt sekmesi açtığımda en fazla 2gb kullanıyor ki attığım sslerde google açık bile değilken sistem 4 5 gb ram kullanıyor bunun nedenini anlayamıyorum normal midir
  4. J

arkadaslar daha 2 gün önce aldığım laptop boştayken çok ram yiyor sebebi windows 11den mi tam anlamadım uygulama daa açık değil ve google falan açınca ram kullanımı 80e yaklaşıyor , 8gb ramli bi laptop için hiç normal değil bence ne yapmalıyım model:msi modern 15 b12mo özellikler resimde
  5. J

harddiskimin hızı yavaş mı normal mi anlayamıyorum

evet kanka frisby ,şimdi garantiye verebilirsem vericem olmazsa da zaten 2 seneye bilgisayarımı yenilerim yada yükseltirim.Teşekkürler hepinize yardımlarınız için.
  6. J

FOEM FPS-G50F12B500W 1611858499 FOEM FPS-G50F12B 500W*
  7. J

dediğim gibi kanka bende yanlış hatırlıyor olabilirim ama güç kaynağında bir sorun olduğunu söylediler bunda kesinim
  8. J

kanka pil gibi bişey dediler bende tam hatırlamıyorum güç kaynağıyla ilgili birşeydi galiba onu düzeltip yollamışlar yani pcnin sorunlarının ondan kaynaklandığını söylediler ne kadar doğru bilemiyorum düzelmediyse dediğim gibi götürücem geri 1611857975 masaüstü kullanıyorum
  9. J

hayır kanka bilgisayarın tüm parçalarının 1 ay sonra garantisi bitiyor belki de 2 ay işte adamlar pili değiştirip yolladılar bu 2 ay içerisinde oyun falan yükleyip bakıcam düzelmiş mi diye düzelmediyse hemen götürücem
  10. J

kronik sorunlu derken hocam ? 1611857656 bilgisayarı aldığım günden beri sorunlu servise verdim belki parçalarını tümden değişirler diye ama pil mi ne varmış onu değiştirip geri yolladılar şuan 1 ay var garantisinin bitmesine pcnin sorunlar falan düzelmediyse geri götürücem
  11. J

ssd: sandisk ssd plus 120gb hdd: ST1000DM010 1TB bu da hdd değerleri hocam
  12. J

1611856825 kanka bu hdd değil ssd iymiş birazdan ssdyi de atıcam bakarmısın
  13. J

şunu da şuraya bırakayım
  14. J

Arkadaşlar harddiskim yavaş mı yoksa bu hızı normal mi bu işlerden çok anlamıyorum yardım ederseniz sevinirim en yüksek 90 - 100 en düşük de 10 gördüm. ama genel olarak 20 - 50 arası gidiyor.
  15. J

epic gameste oyun yüklü gözükmüyor

teşekkürler
  16. J

epic gameste oyun yüklü gözükmüyor

Merhabalar,bilgisayarım servisten geldi ve formatlanmıştı .Baktım ki sadece C diskini formatlamışlar. Oyunlarım falan filan hepsi D diskindeydi ve D diskine dokunmamışlar.Ama bilgisayar bunları görmüyor gibi bişey oldu.Mesela World War Z dosyaları bilgisayarımda mevcut fakat epic games bunu...
  17. J

Yardım Oyun içinde görüntüler bozuluyor, oyunları oynayamıyorum (görselli)

aga bıktım bu sorundan ya oyun zevkimi bitiriyor
  18. J

Yardım Oyun içinde görüntüler bozuluyor, oyunları oynayamıyorum (görselli)

Merhabalar , oyunlarda karşıma bir anda garip şeyler çıkıyor . Bu garip şeyler bazen savaş oyunlarında elimdeki silahı ve hatta bazen mapi bile bozuyorlar ve oyunu oynanmaz hale getiriyorlar .Bazen haraketli wallpaper kullandığım zaman ekranda yeşil mavi kırmızı kareler çıkıyor. Sorunun neyden...
Top Bottom