Arama sonuçları: *

1. Furkan11ceyhan

Yardım Honda CB125F alınır mı?

Temiz YBR 125 bulursan en mantıklısı odur başlangıç için
  2. Furkan11ceyhan

Laptop G16 Ram Önerisi

Düşünmemelisin bu fiyata 4050 saçmalık olur
  3. Furkan11ceyhan

Hem oyun hem yazılım için

Son seçeneğin değilse victus almanı önermiyorum https://m.n11.com/urun/lenovo-thinkbook-16p-g4-21j80032tr-i7-13700h-32-gb-1-tb-ssd-8-gb-rtx4060-16-dos-wqxga-dizustu-bilgisayar-48228682?magaza=incehesap&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Ekranı da güzel kaliteli bir...
  4. Furkan11ceyhan

0 ingilizce ile hazırlık okumak hazırlık okumuşlar yardımcı olabilir mi

gereksiz vakit kaybı hiç bir şey öğrenmiyorsun ben az buz biliyor halimle okudum hayatımdan eksilen bir sene oldu sadece ne öğrendiysem yine kendim çalışarak öğrendim
  5. Furkan11ceyhan

B sınıfı Ehliyet İle Kullanılabilecek Motor

veya temiz uygun fiyata bir drift l alıp ehliyet de alabilirsin veya 5000tl ile eğitimini alıp b sınıfla 125cc kadar kullanım sağlayabilirsin 1724248087 Yeni başlayan scooter sürsün lafı bana içi biraz boş geliyor fazlalık öğrenmesi gereken tek şey vites bence öğrenilebilir bir şey
  6. Furkan11ceyhan

B sınıfı Ehliyet İle Kullanılabilecek Motor

çok kaliteli bir şey değil ama tk03 alabilirsin sıfır güzel taksitleri de var cup model olarak easy pro 50 alabilirsin
  7. Furkan11ceyhan

R7 7840hs işlemcim var dahili grafik birimini devre dışı bırakmak istiyorum

dahili birimi devre dışı bırakırsam sorun olur mu
  8. Furkan11ceyhan

Öneri Bilgisayar muh icin laptop

https://m.n11.com/urun/dell-g16-7630-g76302401010u03-i7-13700hx-32-gb-1-tb-ssd-rtx4060-16-dos-dizustu-bilgisayar-43269489?magaza=elmacik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Adaptörj epey ağır bir şey ama işini görecektir 1722058440 Mühendislikte bu kadar oyun oynama...
  9. Furkan11ceyhan

Samsung S7 FE şifresini unuttuk

Tablet babamın ancak mail adresini de ekran kilidini de unutmuş bunu açma yolu var mı
  10. Furkan11ceyhan

ısısı düşük de olsa laptop fişteyken fazla fan açıyor normal mi

lol oynarken işlemci ve ekran kartı 43-50 seviyesinde gezerken bile saçma bir fan sesi çıkıyor laptoptan fişten çekince fpsm değişmemesine rağmen voltajları azaltılıyor ve fan sesi kesiliyor fişteyken de böyle kullanabilme imkanım yok mu model victus 16 s0044nt
  11. Furkan11ceyhan

Laptop temizligi ve macun değişimi yaptım oyunlarda ekran gelmiyor

Temizliğini ve termal macun değişimini yaptım ardından cinebench r23 ve furmark testlerini yaptım gayet normaldi her şey ardından valoranta girdim normal ekranı gelmişti oyun başlayınca siyah ekranda kalıyor ghost of Tsushima açtım aynı şekilde siyahta kalıyor ekran(elimin altında durmasın diye...
  12. Furkan11ceyhan

Puan ve sıralamamın tuttuğu bölümü ilk sıraya yazarsam gelme ihtimali nedir

Eğer bölüm öne çekmezse direkt gelecektir
  13. Furkan11ceyhan

Çözüldü✓ 35000-40000 TL arası laptop önerisi

HP Victus s0044nt kullanıyorum memnunum ama bütçe artarsa https://app.hb.biz/7c4E74IafJKh bunu da düşünebilirsin güzel görünüyor
  14. Furkan11ceyhan

Kasamı sattım ancak kasaya güç gitmiyor şikayeti alıyorum

öyle bir şey yapmadım tabii ki ama sorun ekran kartında değil takılı değilken de çalışmıyor hiç bir fan dönmüyor ışıklar yanmıyor
  15. Furkan11ceyhan

Yeni fotoğraflar da attı ekran kartının ışığı yanıyor anakartn güç ışığı yanıyor ama hiç bir fan dönüp açılmıyor
  16. Furkan11ceyhan

Elimde çalışır durumdayken kablolar nasılsa öyle kutuya koyup gönderdim
  17. Furkan11ceyhan

Kasamı sattım alıcı tanıdıkti anakarta güç gidiyor ışığı yanıyor ekran kartının yanıyor tüm kablolar yerinde ama açılmıyor fanları dönmüyor neden kasanın kutusunda herhangi bi hasar bir şey de yok sorun ne arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz
  18. Furkan11ceyhan

Çözüldü✓ Bu alınır mı? Sistem önerir misiniz

Işlemci performansını tam bilmiyorum ama 25.000e vok V2 var değerlendirilebilir
  19. Furkan11ceyhan

Victus 16 limit öğrenme

R23 yaptım max 65W falan gördü o da sıcaklık artınca kademeli olarak düşmeye başladı ekran kartı ise 90ı geçmedim bunlar yapabileceğim tüm yüksek performans ayarlarıyla oldu uzun sürede ısınmaya başlayınca voltajı kısıyor performans kaybı geliyor soğutmak için soğutucu önerebilir misiniz...
  20. Furkan11ceyhan

Victus 16 limit öğrenme

R7 7840hs 4060 laptopum var işlemci ekran kartı güç limitlerini öğrenmek istiyorum nereden öğrenebilirim ayrıca varsa kaldırılma imkanları var mı Victus 16 S0044NT modeli
Top Bottom