Arama sonuçları: *

• Users: polat.cbk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. polat.cbk

🔥İndirim İ3-10100F Tekrardan 789TL!

Tekrardan stoklara girdi arkadaşlar, F/P sistem yapanlar için bulunmaz nimet. Az önce almış bulunmaktayım. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ıntel-core-i3-10100f-boxed-processor-6m-işlemci-1213185.html
  2. polat.cbk

Yardım HDD Birleştirme ve 2. Diske Aktarma

Merhaba dostlar, kasaya 2. HDD'mi taktım. Bu bölünmüş diskleri tekrar bütün yapmak ve 1. diskimdeki dosyalarımı 2. diskime aktarmak istiyorum. 2. diskimde sadece Windows kurulu, sadece 2. diski nasıl formatlayabilirm? Yani kısacası; 1. diski C: İşletim sistemi ve ıvır zıvırlar / 2. diski D...
  3. polat.cbk

BluTV Üyeliği Alınmalı mı?

Dostlar merhaba. Aktif olarak Netflix kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim. Fakat Netflix içerik sorunu, bazı film serilerinde eksiklik, dizilerin bir türlü platforma gelmeyen sezonları gibi ve benzeri durumlardan ötürü canımı sıkıyor. BluTV reklamını gördüm ve direkt olarak "Joker" filmi...
  4. polat.cbk

10 Yıllık 31200 Saatlik HDD Performansı

Dostlar merhaba, uzun yıllardır kullandığım mekanik diskim HD Tune ve hddlife sonuçları aşağıdaki gibi. Sizce iyi mi? Ortalama bir HDD ömrü nedir? Kaç saatlik ömrü kalmıştır? Yeni bir diske veyahut SSD'ye geçiş yapmalı mıyım?
  5. polat.cbk

Yardım Huawei Mate 10 Lite Kapandı Açılmıyor

Arkadaşlar merhaba, gece her zamanki gibi görüntülü aramadayken Instagram'da takılıyordum ve şarjım %60lardayken aniden telefonum kapandı. Açmaya çalıştım fakat açılmadı kırmızı ışık yanıp sönüyordu, açmaya çalıştığımda ise kırmızı ışık hızlı bir şekilde yanıp sönüyor ve telefon titriyordu fakat...
  6. polat.cbk

iPhone 7'yi Huawei P40 Lite'a klonlama

Dostlar merhaba. Başlıktan da anlayacağınız üzere Huawei P40 Lite almayı düşünüyorum hatta kesinleşti. Ama aklımı kurcalayan bir problemim var. Bildiğiniz üzere bu telefonda Google servisleri yok. "Phone clone" uygulamasından her iki telefona kurup işlemi gerçekleştirdiğim zaman WhatsApp...
Top Bottom