Arama sonuçları: *

• Users: Jroxy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Jroxy

Laptop önerisi (15-20K)

15-20K arası oyun ve üniversite için laptop önerisi alabilir miyim?
  2. Jroxy

7-8K TL ile hangisi daha mantıklı

0 Android mi yoksa temiz 2.el bi iphone mi ? Iphone istiyorum önceki telefonum da iphoneydi o yüzden telefon önerilerinizi bekliyorum.
  3. Jroxy

Fana dokunmadan çalışmıyor.

Kasa egzoz fanını azıcık hareket ettirince çalışıyor yoksa çalışmıyor. Ne yapmam gerek ?
  4. Jroxy

Metal üstüne lazer markalama

Metal üstüne lazer markalamayı nereler yapar ? Ortalama fiyat nedir? Sadece isim ve soy isim yazılacak. Bilginiz var ise aydınlatırsanız sevinirim.
  5. Jroxy

C# Form'daki nesneyi farklı bir classta çağırma

Buradaki checkbox'u namespace Mail_Gönderme_Cart_Curt.Models { public class SendMail { public void Microsoft(string GondericiAdSoyad,string GondericiMail,string GondericiPass,string AliciMail,string Baslik ,string icerik, string Ek) { SmtpClient sc = new...
  6. Jroxy

15.000TL Bütçe bilgisayar önerisi

15.000 TL Bütçem var laptop önerilerinizi bekliyorum veya monitörlü hazır sistem de olabilir.
  7. Jroxy

Alacağım ürüne kaç TL vergi gelir

https://tr.aliexpress.com/item/1005003955941791.html?spm=a2g0o.cart.0.0.226c406a0WwkLK&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur Bu ürünü alacağım yeni üye bonusuyla kaç TL vergi gelir.
  8. Jroxy

Hangi İnternet Paketini Almak Daha Mantıklı?

Altyapım 63 mps destekliyor. 35 Mps 95 TL lik paketi mi almam daha mantıklı yoksa 100 Mps 105 TL'lik paketi mi? Bir de önerdiğiniz internet sağlayıcısı var mı?
  9. Jroxy

Hangi sağlayıcıyı seçmeliyim

Altyapı 65 mpse kadar destekliyor. Sizce Türknet mi yoksa millenicom mu seçmeliyim? Turkneti önceden kullanmıştım bi internet gitti daha da gelmedi teknik destek de hiç gelmedi. Millenicomu denemedim çevremden fikir alabileceğim biri de yok ne yapmalıyım?
  10. Jroxy

Laptop soğutucu önerisi

15.6' inçlik laptop için f/p soğutucu önerisi yapar mısınız ?
  11. Jroxy

350-500Tl Kulaklık önerisi

Bu fiyata oyun için kulaklık önerisi var mı ? Dip ses sorunu falan olmasın şuanki kulaklığımda o çileyi çekiyorum . Önerilerinizi bekliyorum.
  12. Jroxy

Razer Kraken X Alınır mı?

https://www.sinerji.gen.tr/razer-kraken-x-usb-71-surround-siyah-gaming-kulaklik-p-33363 Başlıkta görüldüğü gibi bu model alınır mı baya bir kişi kötü dedi bu bütçede önerebileceğiniz bi kulaklık var mı ? Dip ses sorunu olmayan.
  13. Jroxy

Maksimum 450 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

300-450 TL arası f/p oyuncu kulaklığı önerisi var mı ? Dip ses sorunu olmasın lütfen şuan kullandığımda var ve çok gıcık bir şey.
  14. Jroxy

Mavi ekran hatası alıyorum

Mavi ekran hatası alıyorum 30dk bir falan oluyor sürekli. Minidump dosyaları aşağıda acaba sorun neyden kaynaklanıyor? Minidump
  15. Jroxy

Xiaomi Mi Band 3 Garanti süreci

A101'den Mi Band 3 almıştım. Saat sürekli kapanıp açılıyor. Garantiye yollayacağım ama nereye başvurmam gerek? A101'e mi üretici firmaya mı? Ve ne yapmam gerek.
  16. Jroxy

PC durduk yere kendini resetliyor

PC bazen BIOS erkanında bazen oyun oynarken bazen hiçbir şey yapmazken sadece masaüstündeyken kendini resetliyor. Sorunun kaynağını nasıl bulabilirim?
  17. Jroxy

Kulaklıktan gelen dinnnn ses sorunu

Kulaklıktan ara ara dinnn diye ses geliyor. Aşırı rahatsız edici şekilde. Bir ara oluyordu sonra düzeldi şimdi tekrar olmaya başladı. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Farklı usb girişlerini denedim sorunda çözülme olmadı.
  18. Jroxy

8K Laptop önerisi lazım

8K bandında laptop önerisi lazım oynayacağım oyunlar valo , osu falan 144 hz mümkünse.
  19. Jroxy

Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

200-300 TL civarında Bluetooth kulaklık alacağım. Silikonlu olması ve müzik kalitesi en önemlisi. F/p öneriniz nedir?
  20. Jroxy

F/P Laptop soğutucu önerisi

Maksimum 400 TL Laptop soğutucu önerisi olan var mı? Laptop monster abra a5 v17.1
Top Bottom