Arama sonuçları: *

1. R

Discord hesabım devre dışı bırakıldı.

Yani haksız bir sebepten hesabımı devre dışı bırakmaları gerçekten hem saçma hem de üzücü. Kaç senelik hesap. Çocukluk arkadaşlarımla olan çocukluk mesajlaşmalarım falan her şeyim gidecek. En azından geri dönüş yapsalar konuşulup çözülebilir ama geri dönmüyorlar. Türkiye'ye özel bir durum mu...
  2. R

Şu an beklemekten başka bir çözüm bulamıyorum ama insanlar belki bir şey biliyordur diye forumlara da yazayım dedim. Sağ olasın ayrıca.
  3. R

Şikayetvar'a yazmayı da düşündüm. Diğer insanların Discord hakkındaki şikayetlerine baktığımda herhangi bir cevap alamadıklarını gördüm. Önceki talebimi de geri çekemiyorum maalesef. Twitter hesabı açıp DM'den kendilerine yazdığımda buradan ilgilenemediklerini ama en kısa sürede geri dönüş...
  4. R

Bunu da denedim. Aynı kategoriden açılan talepleri bot olarak algılayıp 8 dakika içerisinde hiçbir mesaj yazmadan çözüldü atıyorlar.
  5. R

Bundan 25 gün önce Discord hesabım, "başkasının kimliğine bürünme" sebebiyle devre dışı bırakıldı. Herhangi birisinin kimliğine bürünmedim veya mailde yazdığı gibi kimseye yanıltıcı bilgiler vermedim. Konuştuğum kişiler kendi arkadaşlarımdı. Tanımadığım kimseyle konuşmazdım. Tanımadığım 1-2...
Top Bottom