Arama sonuçları: *

• Users: edd123
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. edd123

Laptop Tavsiyesi! ...

Selamun aleyküm, günlük işlerde ofis-öğrenci türünde kullanacağım, 16GB RAM ve 512GB depolamalı bir laptop alacağım. Bütçeme uygun bulduğum cihaz bu...
  2. edd123

10k altı laptop önerisi

Selamlar forum sakinleri, Kendime 10k altında çoğunlukla ders için kullanacağım bir laptop arıyorum. Basit ofis işlevleri gibi düşünebilirsiniz. Uzun zamandır piyasada yokum, bildiğiniz laptopları önerebilir misiniz?
  3. edd123

RGB led 3 noktada yeşil ışık yanmıyor.

Merhabalar, iki gün önce tavsiyeler üzerine sipariş verdiğim bu ürün elime ulaştı ve gayet başarılıydı, lakin dün akşam 3 noktada yeşil ışık yanmamaya başladı ve ambiyansı oldukça bozduğunu söyleyebilirim. Bu durumda ürünü geri mi göndermeliyim yoksa bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
  4. edd123

Çözüldü✓ Nvidia özel çözünürlük kullanmanın garantiye bir zararı olur mu?

Merhabalar, mevcut monitöründe 144hz alamıyordum ve yeni bir kablo alacaktım lakin başka bir forumda özel çözünürlük ile bu durumun çözülebileceğini gördüm. Aynı forumda bir başkası bunu yapmanın ürünü garanti kapsamından çıkarabileceğini söyledi. Doğruluk payı var mı? Aynı zamanda bunu...
  5. edd123

Reşit Olmadan Döviz Al-Sat Yapılabilir Mi?

Bir süredir internetten döviz ticareti yapıp yapamayacağımı düşünüyordum, sevgili forumumuzun değerli tacirlerine sormak istedim. 18 yaşına girmeden para yatırıp döviz al-sat yapılabilen bir site var mı?
  6. edd123

144Hz HDMI Kablo Önerisi

MSI 23.6" OPTIX G24C6P 144Hz 1ms monitör ve gt730 ekran kartında 144Hz alabileceğim, mümkünse altın uçlu HDMI önerebilir misiniz? Teşekkürler.
  7. edd123

Başka bir forum ile DA Forum'un arayüzünün 1:1 aynı olması

Bir ödev için rastgele yabancı bir foruma girdim, ve ana sayfadan tutun da profillere kadar her şey 1:1 DA Forum ile aynı. sadece çok ufak farklar var. Bu nasıl olabiliyor? Site: https://forum.wordreference.com/ Rastgele bir konu...
  8. edd123

Çözüldü✓ Pci 4 Nvme 2 ssd, Pcie 3 slotunda KUSURSUZ kullanılabilir mi?

Bir tanıdığımda msi Aegis X sistemi var. Sisteme dahil olan ms-b90211 anakartında 2 adet m2 slotu var lakin slotların özelliklerini bilmiyorum. İki ssd totalde 256gb yaptığı için yetmiyor bu yüzden bu ssd leri çıkartıp yerine iki adet bu ssd'den takacak fakat anakartın özelliklerini bilmediğimiz...
  9. edd123

The forest oynama sorunu

Merhaba, ben dün The forest aldım, oyuna girdim lakin bilgisayarım önerilen özelliklerin üzerinde olmasına rağmen fps çok düşüktü. Çözünürlük ve grafikleri düşürmeme rağmen düzelmedi ve oynayamıyorum. Çözümü var mı? Yoksa iade edeceğim. (Sistem: gt730 / i7 4790 / 8gb)
  10. edd123

Monitörümden 144hz görüntü alamıyorum.

Monitörüm 144hz 1ms destekliyor fakat kutunun içinde gelen hdmi kablosu ile 144hz alamıyorum. Ekran kartım gt730, monitörüm de bu. Nvidia denetim masasinda da görüntü ayarlarında 144hz yok. neden olabilir? Edit: yeni konu açmamak için bunu yükselttim. GPU'da DP girişim yok. yeni ve üst seviye...
  11. edd123

Youtube premimum alırken "Transaction was declined" sorunu

Papara kart ile youtube premium alırken bütün bilgiler doğru olmasına rağmen ödemeyi almadı ve Transaction was declined hatası verdi. Daha önce karşılaşan oldu mu? Çözümü nedir?
  12. edd123

psikolojim kaldırmıyor artık.

sadece 2 günde yaşananları kafam ve psikolojim kaldırmıyor artık. elim ayağım titriyor. ben bu hale geldiysem, o çocukları düşünemiyorum. https://www.instagram.com/p/CQs7nTeL_0C/ https://www.instagram.com/p/CQrH8StHEF5/?utm_medium=copy_link
  13. edd123

Vergi vermeli miyim?/nasıl verebilirim?

Şu anda 18 yaşın altındayım, freelancer.com benzeri sitelerden tercümanlık-websitesi tasarımı gibi işler yapmak istiyorum. elde ettiğim gelirden belli bir vergi vermem gerekiyor mu? gerekiyor ise nasıl verebilirim?
  14. edd123

Inca açıklama yaptı!

İnca instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı. Uygulamanın kaynak kodları değiştirilmiş.
  15. edd123

Technopat Forum saçmalığı (YETER!)

Bugün bu forumda ŞU KONUYU açtım ve herhangi bir mesaj gelmedi. bende bir ümit Technopat Forum'a açtım. metni tekrar yazma gereği duymadım, sadece aynı metnin noktalama işaretlerinin cıvkını çıkarttım çünkü aşırı saçma bir kural. Ve bilin bakalım ne oldu? KOPYALA YAPIŞTIR KONU AÇMIŞIM. wow...
  16. edd123

cd rom olarak biçimlendirilen usb bellek geri döndürülebilir mi?

Eski laptopum boot ekranında usb bellleği burada olduğu gibi cd rom gibi göstereceğim. fakat bunun geri dönüşü varmıdır, yani geri usb bellek olarak biçimlendirebilir miyim?
  17. edd123

Çözüldü✓ Bios boot menüsü yok?

Windows Xp yüklü eski bilgisayarıma yeni bir işletim sistemi kuracağım fakat boot menüsü yok ya da ben bulamadım. Anakart modelini bilmiyorum fotoğraf bıraktım.
  18. edd123

Çözüldü✓ Monitör kendi kendine kapanıp açılıyor?

arkadaşlar birkaç gündür monitör kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. belirsiz aralıklarla açılıp kapanıyor bazen 5 dakikada bazen 1 saatte bir kez. hd5750 ile HDMI kablosu ile bağlı. sorun nedir sizce? İlk başta ısındığı için diye olabilir diye düşündüm ama alakası yokmuş. Monitör bu.
  19. edd123

Msi DragonCenter ekranı gösterildiği gibi değil?

Msi DragonCenter programını indirdim ama sadece "True Color" var. onun haricinde ne fanlarımı kontrol edebiliyorum ne de sıcaklık izleyebiliyorum. sorun nedir?
  20. edd123

Format atarken sorulan şifre

Bilgisayara format atmak istiyorum çünkü her açtığimda mavi ekran verlyor ve windows başlatılamıyor. Ama formata girerken sorulan şifreyi bilmiyorum. Tam olarak neyin şifresini soruyor? Diske ya da pc ye herhangi bir şifre koymadım.
Top Bottom