Arama sonuçları: *

1. E

Max 5000 TL ye 2.el oyuncu laptop önerisi

2.el gaming laptop arıyorum ankara'da yaşıyorum ve bilgisayarda gta 5 csgo witcher 3 faşan oynucam bulan varsa bana yardımcı olabilir mi?
  2. E

4500 TL ye uzun ömürlü sistem önerisi

intel olarak ne önerirsin uzun ömürlü olsun işlemci 1608977107 intel olarak ne önerirsin 2-3 yıl boyunca işlemci değiştirmeyi düşünmüyorum
  3. E

yapmayı düşünmüyorum
  4. E

zaten yüksek ayarlarda bi tek csgo, valorant falan oynarım diğer oyunları yüksek ayarlarda oynama gibi bi düşüncem yok orta ayarlarda oynarım
  5. E

3 yıl boyunca parçaları sorun çıkarmadan beni idare etsin 1608975841 hangisini alıyım ekran kartı olarak gamegarajdan senin dediğin sisteme baktım
  6. E

ikisininde dengeli olucağı bi sitem olmazmı zaten öyle pek fazla sistem zorlucak oyun oynamayı düşünmüyorum oynarsam bi gta 5,ac sydnicate, witcher gibi oyunlar oynarım
  7. E

hepsini toplayınca toplam 5100tl yapıyo 4800'ün üstüne çıkmayacak bi sistem olursa güzel olur
  8. E

ne kadar doğru bilmiyom ama birisi bana i3 10100f uzun ömürlü bi işlemci değil demişlerdi
  9. E

bütçem 4500 TL ve bilgisayarın parçalarını 3 sene boyunca değiştirmeden kullanacağım sadece ilerki zamanlarda bilgisayarın ram'ini ve hafısanı yükseltirim o kadar yani 8 gb ram ve 240 gb ssd önerebilirsiniz. bilgisayar yeni çıkan yüksek sitem oyunlarda(cyperpunk gibi)oyun low ayarşarda kasmasa...
  10. E

Max 4000 TL Hazır olmayan sistem önerisi

İçinde 1TB harddisk olacak ve GTA V, CSGO ve PUBG gibi oyunlarda kasmayacak ve en az 60 fps alacak bir hazır olmayan sistem arıyorum sadece uyumlu parçaları yazsanız yeter
  11. E

MAX 4600 TL MONİTÖR DAHİL OYUNCU BİLGİSAYARI

Yazmayı unutmuşum ama hafızası yüksek olsun
  12. E

MAX 4600 TL MONİTÖR DAHİL OYUNCU BİLGİSAYARI

Csgo, Fortnite,Gta V gibi oyunlarda kasmıycak ve en az 65 fps olucak iyi bir sistem önerir misiniz?
Top Bottom