Arama sonuçları: *

1. M

Fifa 2021 Paket Açarken Çökme Sorunu

Merhabalar fifa 2021 oynarken normal maçlarda ve ya başka modlarda sıkıntı olmuyor ancak ultimate team de paket açmak isteyince asağıdaki hata ile birlikte oyun çöküyor ne yapabilirim ?
  2. M

Uygun fiyatlı oyuncu koltuğu var mı ?

Merhabalar bir oyuncu koltuğu almak istiyorum ama benim pek bütçem yok 700 TL ye kadar çıkabilrim bu fiyat a oyuncu kolltuğu mu yoksa normal koltuk mu alsam ? önerileriniz nedir ?
  3. M

Yardım Amd radeon software açılmama sorunu

en yakın zamanda deneyeceğim
  4. M

Yardım Amd radeon software açılmama sorunu

Merhabalar radeon software açarken aşağıdaki gibi bit hata alıyorum amd cleanup utility ile silip tekrar yükleyince açılıyor ama sonra tekrar aynı hatayı veriyor yardımcı olur musunuz ?
  5. M

Selamlar apu sistem ile valo lol cs yayınları açılır mı ?

Sistemin resimde sizce bu sistemde e spor oyunları yayını açalırmı yaklaşık 150 fps alıyorum hepsinde internetim de 50 mbps
  6. M

Ryzen Master Auto OC kullanılır mı ?

Selamlar ryzen master auto oc diye bir mod var sizce kullanılırmı işlemcim r5 3400g amd stok fan kullanıyorum
  7. M

Driver Booster Kullanılır mı ?

teşekkürler ...
  8. M

driverler pc yi yavaşlatmaz ? :) sende yanlış kurulan gereksiz bir driver yavaşlatmaz mı : )
  9. M

Şimdi format attım da önceden driver booster kullanırdım ama geçenlerde şey gördüm gereksiz driverler yüklüyor yavaşlatıyor falan sizce kullanılır mı ?
  10. M

Dostlar Lütfen SSD kullanın !

: ) 1618613390 : ) 1618613415 knk sen devam hdd boşver ssd yi falan kafayı bozmuşun zaten
  11. M

çok arkadaş var ssd alabilicekken almayan 200 300 TL ordan para kısan sırf onlar görsün diye attım 1618612337 : ( emin ol değiyor
  12. M

Yani pek açıklancak bir şey yok aslında arkadaşlar 200 liralıkta olsa lütfen ssd kullanın yani böyle bir şey olamaz hdd ve farkı ektedir paranıza kıyın üssteki ssd im alltaki ise sıradan bir hdd fark ortada : )
  13. M

Samsung magician problemi ?

Selamlar yeni bir ssd aldım samsung 870 evo ancak uygulamasında şöyle bir yazı var bu bir sorun mu yoksa böyle olması normal mi
  14. M

En fazla 1000tl'ye ekran kartı önerisi

1000 TL ye :/ hayat zor zaten apu sistemin var e spor oyunları için o yetecektir
  15. M

Pc Toplama Tavsiyesi

evet hemde rahatlıkla
  16. M

Yardım Ryzen 3 4350g vs Ryzen 5 3400g

eğer yakın zamanda ekran kartı alıcaksanız 4650g olabilir ancak oyunlarda performans ı 3400g nin gerisinde kalıyor ben de 3400g var 2x8 gb 3200 mhz asus b450 anakrt ile sorunsuz kullanıyorum oyun performansları da low ayarlarda açamadığı oyun yok 1618501599 zaten şurda apu sistem önermiştim...
  17. M

GeForce Now 149 TL Değer Mi?

kusura bakma geç gördüm benzer servisler var ama çoğu tr de yok tr için en iyisi geforce now olsada hala çok yetersiz ama online oyun oynamam diyorsunuz o yüzden düşünülebilir belki ancak fiyatı da pek uygun şahsen ben tavsiye etmem ama siz bilirsiniz
  18. M

bencede ama sen bilirisn
  19. M

sakın uzak dur ! ben kullanıyorum 50 mbps internetim var ethernet ama online oyunlarda sürekli görüntü kalitesi düşüyor bazen oynanmaz gibi oluyor online oynucaksan asla tavsiye etmem
  20. M

6000-7000 TL hazır sistem önerisi.

nasıl bir sistem istiyorsun oyun mu iş mi ?
Top Bottom