Arama sonuçları: *

• Users: HIEK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Yardım 3060 ti ekran kartı için amd anakart işlemci öneris

işlemci olarak ryzen 5 mi alsam yoksa ileriye dönük ryzen 7 mi alsam kararsın kaldım sıvı soğutma olarakta bunu almayı düşünüyorum MSI MAG CoreLiquid P360 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu
  2. H

Tekrardan Bios yükleme

Asus X541U Laptopum var bios UPDATE yaparken bataryası ölü olduğu için elektirikler gidince kapandı açılırken siyah ekranda kalıyo büyük ihtimal bios çöktü servise gitmeden kendim evde yapabileceğim bir şey varmı
  3. H

Usb 3.0 çalışdığı usb soketi de 2.0 çalışmıyor (soket 3.0 soketi değil)

HP-15gw0004nt model laptobum vardı bir gün hiç açılmaz oldu anakart onarımına gönderdik anakart onarımından sonra aynı işletim sisteminde usb soketlerimde usb 2.0 cihazlar çalışmıyor mouse ve flash Belek gibi usb yazılımlarının hepsini sildim yeniden kurdum günceledim ama yinede olmadı 3.0 olan...
  4. H

YKS ödemesi papara ile yapabiliyormuyuz

Yks ödemesini papara ile yapabiliyormuyuz
  5. H

144hz 27 inç monitör önerisi olan varmı

konu başlıkda yazdığı gibi 27 inç bi oyuncu montiörü arıyorum bütce max 2200 bide şöyle bir monitör buldum bu markayı ilk kez duyuyorum güvenilirmidir alınabilirmi bunu alma diyorsanız ne önerebilirsiniz...
  6. H

kendim topladım sizce bu sistem nasıl

İŞLEMCİ : https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-i5-10400f-alti-cekirdek-2-90-ghz-fiyati,732226478.html : 1350tl ANAKART :https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-h410m-pro-intel-lga1200-ddr4-micro-atx-fiyati,773107261.html :760tl RAM...
  7. H

3000 TL ye oem rx 460 ekran kartımı kulanabileceğim bir sistem arıyorum

konu başlıkda gördüğünüz gibi elimde oem rx 460 ve bir tane m2 ssd var bu iki parçayı kulanabieceğim amd yada intel bir sistem topliycam bütce 3k
  8. H

sistem ss de gördüğünüz gibi

bu sisteme M2 ssd olarak şuan elimde olduğu için hp EX900 250GB ı kulanıcam ekrankartı olarakda yine elimde olduğu için oem rx460 kulanmak istiyorum sistem sizce nasıl 3000 TL biraz benim için zorlama olucak daha ucuza daha iyi bir sistem önerebilirmisiniz
  9. H

bu sistem nasıl ve bu sisteme bu psu uygunmu yada voltajı daha düşük bir psu kulanabilirmiyim

şuan için kuçukde olsa bir kasa içerisinde kulanıcam.M2 ssd olarakda şuan elimde olduğu için hp EX900 250GB ı kulanıcam ekrankartı olarakda yine elimde olduğu için oem rx460 kulanmak istiyorum ama ilerleyen zamanda ekran kartlarının durumuna göre nvidanın 2000 serisi bir ekran karına geçmek...
  10. H

Oem rx460 2gb ve Ryzen 5 1600 dar boğaz yaparmı

soru başlıkta gördüğünüz gibi
  11. H

Klavye ve mouse hiçbir şekilde çalışmıyor

Hp pro 3500 series MT adında hazır sistem bir kasa var kasaya 120 gb bir ssd takım kurulumunu yaptıkdan sonra 1 gün boyunca hiçbir sıkıntı çıkarmadan kulanabildim ama bu gün sabah elektirikler git gel yaptıkdan sonra bilgisayarı açmaya çalışdığımda ilk etapda açılıp hemen kapanıyordu ram lerini...
  12. H

Acil yardım ana kartımı değiştirdim sistem açılmıyor

Asus h61m-k anakart kulanıyorum usb girişleri leri ağrıza yaptığı çalışmadığı için anakartımı afox h61 ile değiştirdim ama sistemi çalıştıramıyorum windows başlatılıyor kısmında sürekli kendimi yeniden başlatıyor format atmadan bu durumu çözmenin bir yolu varmı
  13. H

Win 10 pro kuramıyorum

lenovo ideapad 510 laptobum var buna win 10 pro usb si ile kurulum yapmaya çalışıyorum ama kurulum esnasına kurmak istediğim işletim sistemini seçmemi izin vermeden direkt win 10 home single language kuruyor bunu sadece bu pc de yapıyor pc yi iş ağına dahil etmem lazım pro kuramadığım için...
  14. H

Gaming laptop önerir misiniz?

Bilgisayar propramcılığı okiycam hem o konularda hem oyunlar da sıkıntı yaratmiycak yüksek performanslı gaming laptop almak istiyorum sizce bu bilgisayar nasıl iyi mi? kötü ise 8 9 k bütceye alabileceğim daha iyi bir bilgisayar varmıdır
  15. H

Game Garaj hazır sistem

game garajdan bu sistemi almak sitiyorum 4000 TL ye değermi psu yeterli olurmu lolde valoranta ve csgo da kaç fps alabilirim
  16. H

bu sistem nasıl yada bu sistem yerine başka sistem önerebilirmisiniz

Bu sistem fiyatına göre nasıl uygunmu alınabilirimi valorant ve csgo da kaç fps alırım 3000-4000 TL arası başka bir sistem önerebilirsiniz
Top Bottom