Arama sonuçları: *

1. E

dav uzantılı dosyaları nası açabillirim

evimde bi hırsızlık olayı oldu kamera kayıtlarını flash belleğe aldım fakat .dav olarak gelmiş açmak için kullanabilcceğim uyuglama varmı
  2. E

fc 24 point alamıyorum

fc 24 point alıcam ödeme ekranına geçemeden lütfen bekleyin yazıyor açılmıyor ekran girdiğimde ödeme ekranına almama rağmen hesaba gelmiyor para gitmiyor nası çözebilir
  3. E

kulaklığın modeli nedir ?

bu kulaklığın marke modeli nedir 2.el olarak en fazla fiyat ne verilebilir
  4. E

İgvault kullanan varmı daha önce

daha önce igvault tan alışveriş yapan ya da satış yapan varmı yardım lazımda
  5. E

oyun için kulaklık öneri? spor için kulaklık öneri? f/p

daha çok fps oyunları oynuyorum kulaklık önerisi olan f/p olursa iyi olur + spor için kulkalık önerisi
  6. E

xbox game pass kapat aç yaptığımda oyun gb arttı

xbox game pass ile oyun indiriyiyodum pc yi kapattım açtığımda 80gb lık oyun 136gb olmuş nasıl düzeltebilirim
  7. E

monitör öneri f/p 144 165 hz

monitör alıcam f/p 144 165 hz 1 ms ayarlarında bildiğiniz kullandığınız öneri varmı ?
  8. E

WiFi bazı oyunlara ve bazı sitelere girmiyor

Türk telekom sağlayıcısından almış bulunmakta olduğum ev İnterneti ile bazı sitelere ve oyunlara giremiyorum bunun nedeni nedir sizede öylemi mesela discord a giricem ama açmıyor vpn açınca giriyor bir tek
  9. E

Vakit harcanıcak oyunlar

sistemim 4 gb ram intel i 5 5.nesil ekran kartı 920m bol bol vakit harcayabileceğim oyun önerirseniz sevinirm bide call of duty ya da assasin creed oynamak istiyorum hangi oyunlarından başlamalıyım
  10. E

Japonya'ya bağlanmak için ücretsiz ve güvenilir vpn ?

geforce now method satın aldım ,ilk önce vpn ile japanyoya bağlanın diyo ama japonyayı destekleyen bi vpn önerebilirmisinz
  11. E

Laptop'umun tuşu kırıldı nasıl tamir edebilirim

Laptop umun ctrl tuşu nun alt parçası kırılmış nasıl takarım veya yedek parça alıp takabilirim
  12. E

Türk telekom televizyona takılan modem

dün türk telekom başvurusu yaptım gittiğim bayiyle 50 mb internet paketiyle anlaştık ama adam normal modem yerine dediki 2x hızlı bir modem varmış televizyona takılıyormuş ama internette bunula ilgili hiç bir şey yok kazıklandığımı düşünmeye başladım bu modemi kullanan varmı
  13. E

ADSL internet hizmeti sunan en iyi internet sağlayıcı

millenicom ve turknet hariç bunlar hakkında çok fazla sıkıntı var o yüzden bunlar dışında varsa öneriniz alabilirim
  14. E

Mudrunner eski sw ye nasıl girilir

Epic gamesin ücretsiz yaptığı mudrunner oyununu arkadaşımla beraber oynadıktan sonra çıktık host olan arkadaşım oyuna girebiliyor bana nasıl davet atacaj
  15. E

Ets 2 nasıl mp oynanır .

Geforce nowda ets2 mo nasıl oynanır. 1606403565 mp
  16. E

cmd sistem belirtilen yolu bulamıyor

bu hatayı alıyorum her seferinde nasıl düzeltebilirim
  17. E

cmd Sistem belirtilen yolu bulamıyor. sorunu

cmd de herhangi bir ileti yazdığımda karşıma bu çıkıyor nasıl düzeltebilirim
  18. E

250 TL bütçe kulaklık

250 TL bütçem var mikrofonlu kulaklık arıyorum daha çok oyun oynamak amaçlı kullanılcak
  19. E

gaming kulaklık arıyorum fiyat performans

iyi bi performans alabileceği gaming kulaklık arıyorum
  20. E

5700xt vs 2060 s mi alır yardımcı olurmusunuz

avantajlar ve dezavantajlarını söylermisiniz
Top Bottom