Arama sonuçları: *

1. Eren sarıkaya

OYUNLARDA EKRAN KARTIM TAM YÜKTE ÇALIŞMIYOR

ram çift slot 8+8 3000mhz
  2. Eren sarıkaya

bende çözüm bulamadım
  3. Eren sarıkaya

Asus dual rtx2060 evo kullanıyorum PUBG ve warzone da ekran kartım tam yükle çalışmıyor işlemcim r5 3600 yakın zamanda bios modunu değiştirdim ve windows insider ile windows 11`e geçtim ilk başta sorun yoktu sonradan oyunum takılmaya başladı ve gpu kullanımı %60 %70 arasında gezmeye başladı...
  4. Eren sarıkaya

EKRAN KARTIM OYUNLARDA TAM YÜKLE ÇALIŞMIYOR

Asus dual rtx2060 evo kullanıyorum PUBG ve warzone da ekran kartım tam yükle çalışmıyor işlemcim r5 3600 yakın zamanda bios modunu değiştirdim ve windows insider ile windows 11`e geçtim ilk başta sorun yoktu sonradan oyunum takılmaya başladı ve gpu kullanımı %60 %70 arasında gezmeye başladı...
  5. Eren sarıkaya

Bilgisayarım siyah ekran mouse ve klavye de çalışmıyor

RAM veya ekran kartında arıza var aynı sorunu bende yaşadım 20 defa. Bilgisayarını açınca mem test yap sorunu anlarsın Bilgisayarı açmak için RAM leri çıkar bitanesini tak açılmazsa onu çıkar diğerini tak sonra memtest yap
  6. Eren sarıkaya

EVGA GTX 1660 SUPER ALINIRMI ?

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar
  7. Eren sarıkaya

Evet zaten sistemim vardıda bozuldu bende onu gördüm şimdilik alıp ileride değiştirirm diye düşündüm sornn olmaz umarım 1619893512 Hazır sistem bjldum bşrtane vok target onu düşünüyorum ama evga llduğu için biraz karasızım
  8. Eren sarıkaya

Arkadaşlar evganın gtx1660s ekfan kartı olan bir pc alıcam sizce bu evga markası sağlam bir markamı güvenilir mi? alınır mı? ?
  9. Eren sarıkaya

Call of Duty warzone fps gösterge sorunu

Settings kısmına girdiğinde ilk sayfada aşşağı in biraz orda fps gpu falan yazması lazım bende tam hatırlamıyorum fotoğraf atarsanız gösterebilirim 1618587942 Ayarlarda ilk sayfa altlarda tam hatırlamıyorum uzun zamandır girmiyorum
  10. Eren sarıkaya

13 k ya alınabilecek en fp sistem nedir

Donanım arşivinin DART1 sistemi şuan 14k eğer 1k daha koyabilirsen al harika sistem
  11. Eren sarıkaya

Settings kısmına girdiğinde ilk sayfada aşşağı in biraz orda fps gpu falan yazması lazım bende tam hatırlamıyorum fotoğraf atarsanız gösterebilirim
  12. Eren sarıkaya

SİZCE PİYASA DÜZELİRMİ

Şuan bu kripto para olayı beni okadar kötü etkilediki çok büyük zararlar ettim ondan dolayı çok öfkeliyim böyle bot yazıp kart satın alanlara falan
  13. Eren sarıkaya

SİZCE PİYASA DÜZELİRMİ

Ben takip ediyorum sabah bazen geliyor bir iki kez geldi stokları çok sıkı takip etmek lazım 1618579250 Ben zaten böyle 3 5 kartla yapılmasına hiç kızmıyorum ama 200 tane kart alanlar inşallah hepsi batar 1618579271 Evet şuan 14 bin lira
  14. Eren sarıkaya

SİZCE PİYASA DÜZELİRMİ

Benimde param var ve rtx 3060 sistem bekliyorum inşallah en kısa zamana alabiliriz bu gidişle stoğa girdiğinde DART1 alıcam
  15. Eren sarıkaya

Msı afterburner gibi diğer uygulamaları kullanmanı tavsiye etmiyorum bende warzone oynuyorum ve 3. Part yazılımları hile olarak algılayabiliyor oyunun kendi fps föstergesini kullanabilirsiniz veya klavyeden ctrl-shift-o yaparak bilgisayarınızın kendi fps göstergesini kullanabilirsiniz kesin ve...
  16. Eren sarıkaya

SİZCE PİYASA DÜZELİRMİ

Arkadaşlar sizce bu piyasa yıllarca böyle mi gider yoksa bu sene veya önümüzdeki sene düzelirmi? Ben 2022 de düzeleceğini düşünüyorum ama fiyatlarda çok düşme olmayabilir
  17. Eren sarıkaya

22K Bütçe Sistem Tavsiyesi

Hocam rtx 3070 veya rx 6700xt kullanabilirsin
  18. Eren sarıkaya

R5 3600 işlem için fan

Msı frozr l
  19. Eren sarıkaya

Sizce kripto paralar düşermi

Birde böyle gidip 50 60 tane kart alıp mining yapanları suçluyorum piyasanın bu halinden dolayı ama böyle az miktarda kartla yapanlara hak veriyorum ben olsam bende yapardım ama kesinlikle gidip 50 tane kartla yapmazdım
  20. Eren sarıkaya

Sizce kripto paralar düşermi

Kesinlikle katılıyorum
Top Bottom