Arama sonuçları: *

1. Legonaos

Klavyede bası tuşlara aynı anda basılmıyor.

Örneğin Gta oynarken WSD tuşlarına bastığımda D tuşunu algılamıyor, Keybord testerda 5 tuşa aynı anda basabiliyo gözüküyorum.
  2. Legonaos

Laptop için 2.5'' HDD önerisi

Bağlantıya bastığımda ana sayafaya atıyor ürünün linkini atabilir misin ?
  3. Legonaos

Devamsızlıktan sınıfta kalır mıyım?

Sanmam senelerdir devamsızlıktan kalan hiç görmedim,yinede için rahat edecekse ailenle git müdür yardımcısına şıldır devamsızlığını.
  4. Legonaos

Laptop için 2.5'' HDD önerisi

Merhabalar laptopumda 240 gb m2 ssd var haliyle yeterli gelmiyor. Max 400 TL bandında 500-750 gb 2.5'' Hdd önerebilirseniz çok sevinirim.
  5. Legonaos

Bu fiyat sizce iyi mi

Ürünleri ayrı sitelerden tek tek temin edersen daha ucuza gelebilir,Hangi rami tercih ettin ?
  6. Legonaos

Bimin internet sitesinden alışveriş yapılır mı ?

SteelSeries Rival 3 RGB Mouse Mouse alacağım ürün internette 300 TL civarında ama Bimin internet sitesinde 250 TL sizce almak mantıklı mı ?
  7. Legonaos

HP Pavilion 15-EC0012NT SSD Takviyesi yapmak?

HP Pavilion 15-EC0012NT Adlı laptopa sahibim SSd takviyesi yaparsam garanti dışında kalır mı acaba ?
  8. Legonaos

Yüklenen dosyanın olmaması?

Merhabalar Başlangıçta 30 gb alan var idi torrent ile bir dosya indirmeye başladım ve torrent hata verdi dosya silindi lakin artık 22 gb alan gözüküyor bu dosyayı nereden silebilirim acaba ?
  9. Legonaos

Aorus Engine Mavi Ekran Sorunu

Elimde Gigabyte Aorus M2 mouse var.Makro vs. atamak için Gigabyte Aorus Engine yükledim ama uygulamayı açtığımda bilgisayarım mavi ekran veriyor yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Legonaos

Gamepad RS işlevini yapmama sorunu.

Merhabalar Elimde Platoon Marka bir gamepad var LS normal çalışırken RS 'i kullanınca sağdaki tuşlar ile aynı işlevi gösteriyor. Acaba bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?
  11. Legonaos

Gigabyte Aorus M2 alınır mı?

Şu an itopyada 119 TL Mouse nasıl acaba ?
  12. Legonaos

Hangisini tercih etmeliyim ?

Sizce bu 3 mouseden hangsini almalıyım ? https://www.itopya.com/cooler-master-cm110-rgb-optik-gamin-mouse/ https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-m2-6200-dpi-optik-rgb-gaming-mouse/...
  13. Legonaos

Windows 10 UTorrent yüklenmiyor.

Yeni bilgesayarıma utorrent yüklemek istiyorum ama yüklerken bu hatayı veriyor
  14. Legonaos

Laptopta düşük fps

Tamamdır teşekkür ederim.
  15. Legonaos

Laptopta düşük fps

Herhangi bir driver yüklemedim veya güncellemedim
  16. Legonaos

Laptopta düşük fps

Arkadaşlar yeni bir laptop aldım ama valorantta 150-200 fps almam gerekirken 10 fps alıyorum 1650 ekran kartı ryzen 5 işlemci 8 gb ram var.
  17. Legonaos

Hangi laptopu seçmeliyim?

Peki bu fiyata siz hangi laptopu önerirsiniz ?
  18. Legonaos

Hangi laptopu seçmeliyim?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q6zey-005-p-HBV00000TJ6W3?magaza=Teknorya&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwupD4BRD4ARIsABJMmZ8CiefJX2H-K6PUkDkvOmclPFlKyA5XuizaQFy9I_Zy7wc6G-jvnvgaAhIwEAL...
  19. Legonaos

Asus TUF Gaming FX505DT-BQ180 laptop nasıl

Asus TUF Gaming FX505DT-BQ180 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar bu ürünü 5399 TL ye buldum sizce nasıl bir ürün ?
  20. Legonaos

VALORANT kaldırma ihtimali var mı ?

Benim pc de Nvidia 9500Gt ,4 gb ram, i2 işlemcisi var 30-40 fps oynuyorum
Top Bottom