Arama sonuçları: *

1. A

Sistemim ne kadar eder ?

Hocam öncelikle dolar 6-7 civarıydı aldığımda o zamandan beri parça fiyatları piyasa vs takip etmeyi bıraktım. Artık kullanmıyorum bu yüzden satacağım fakat monitör dahil kaç TL eder merak ediyorum. Sizlere danışmak istedim. İşlemci : Ryzen 3 3200G APU işlemci Ram : 2x8 GEIL 3000MHZ Depolama ...
  2. A

Payoneer Fatura Kesim Hakkında

Payoneerden gelen ödemelerime fatura keseceğim bazı takıldığım noktalar var mali müşavir veya bilgisi olan biri var mı ?
  3. A

OBS EKRANIMI PARLAK GÖSTERİYOR

Merhaba arkadaşlar normal bir ekranım olmasına rağmen obs ekran kaydı sonrası ekranıma gamma ekliyor gibi oluyor her şey çok açık instagramda efect eklemişsin gibi oluyor. Obs te herhangi bir filtre vs yok bu sorunu nasıl çözerim 1652472176 Burada az belli oluyor ama ekran kaydından sonra kaydı...
  4. A

NORDVPN HATAYI ÇÖZEMİYORUM !

Merhaba nordvpn indirdim fakat kurarken böyle bir hata veriyor. Çözümünü bilen var mı acaba veya neyden kaynaklanıyor olabilir ?
  5. A

STEAM OYUN HEDİYE ETME YARDIM

Arkadaşlar merak ettiğim şey şu türkiye konumlu bir hesaptan herhangi bir ülkeden açılmış hesaba oyun hediyesi gönderebiliyor muyum ? 1643383399 STEAM İÇİN
  6. A

Borsa Yüz Doğrulamaları Hakkında bilgi

Merhaba tesettürlü birisi (kapalı) binance , gate io gibi borsalara yüz doğrulaması yaparken eşarp takmasında sorun oluyor mu ? Bilgisi olan var mı ?
  7. A

Oyun İçin Sanal Makina

Arkadaşlar sanal makina kiralarsam /işlemci + ekran kartı sağlam/ Fivem gibi oyunları rahatça sorunsuz orada oynayabilir miyim ? + Olarak tavsiye ettiğiniz firma var mı ?
  8. A

Kamu personeli bitcoinden para akışı yapabilir mi ?

Merhaba kamu personeliyim. Bitcoin üzerinden bir miktar para transferi gerçekleştiriyorum. Bir sakıncası olur mu bilgilendirir misiniz ?
  9. A

Sosyal Medya Platformların logolarını emoji olarak alma ?

Merhaba arkadaşlar örnek bir site atacağım (https://www.messletters.com/tr/emoji/) Buradaki emojiler gibi kopyalayıp textte kullanmam gerekiyor. Sosyal medya platformların (twitch - instagram) logolarınıda aynı bu şekilde emoji gibi yapıp kullanabileceğim bir site bir yöntem var mıdır ?
  10. A

Fivem makina sağlayabilecek güzel site

Arkadaşlar gerçekten sağlam ilgilenebilecek bir makina sağlayıcısı arıyoruz bize fivem konusunda gerçekten yardımcı olabilecek bir site bu arada serverkurma.com ile ilgili bilgisi olanda yazabilir formlarda kötü denildi ama
  11. A

Papara Sanal Hesaptan Para Transferi Yapılabiliyor mu?

Arkadaşlar papara cardda herhangi bir kart almadan sanal karta para gönderilebiliyor mu ve sanal karttan Vakıf Bank hesabıma para transferi yapılabiliyor mu ?
  12. A

G2G MarketPlace Yardım

Arkadaşlar ben türk sitelerde smurf çarlarımı satıyorum fakat yabancı g2g adlı bir site var dolar üzerinden kullanılan bir site bana yardımcı olabilecek orada satış yapan türk biri var mı bana discordda bu işin ayrıntılarını anlatabilecek biri discorddan ulaşırsa çok sevinirim xesh#2213 Aklıma...
  13. A

Twitch kaç bit vermeliyim ?

Arkadaşlar 100 download veren ve 4.5 upload veren bir internetim var biti ve ayarları yapamadım drop giriyor yayınlarda nasıl düzeltmeliyim Hangi çözünürlükte ayarlarda vs açmalıyım yardımcı olabilecek var mı
  14. A

CSGO EKRAN BOZULDU YARDIM

Beyler radeon ayarlarından 1280x960 yaptım ekran böyle oldu 1280 x 960 kullanmak istiyorum bunu yaşayıp çözümünü bilen var mı ?
  15. A

CSGO 1280X960 YAPINCA EKRAN MOZAİK OLUYOR

Arkadaşlar Amd radeondan 1280x960 ekledikten sonra oyunda o seçeneği seçiyorum fakat ekran küçük küçük mozaik şeklinde ayrılıyor eğer yaşayan düzelten veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  16. A

Monitör Renk Ayarı

Arkadaşlar monitörüm ve amd denetim masamdaki görünütüyü canlandıracak her şeyi yaptım görüntüyü daha canlı yapmam için program vs bilen var mı ?
  17. A

Bu sistemim aylık ortalama kaç TL elektrik tüketir ?

Sistem özelliklerim Ryzen 3 3200g Gigabayt b450 m 2x8 16 gb ram 500 wat aerocool psu Aerocool streak rgb fan yok sadece rgb led var günde yaklaşık 7 8 saat pc deyim Aylık kaç TL eder ? bu hesaplamasını nasıl yapmalıyım ?
  18. A

Epic Games Sorun

Arkadaşlar epic gamesden gta 5 indiriyorum 30 gb falan kaldı duraklatsam pcyi kapatsam yarın açsam devam eder mi ve dosyalarda herhangi bir sorun oluşur mu ?
  19. A

İşlemcim güncellenmiyor

Ryzen 3 3200g ye sahibim en son sürüm olanı indiriyorum kuruyorum fakat tarih hep böyle normal mi bu yoksa güncellemede hata mı var ?
  20. A

Ryzen 3 3200g ?*destek*

Arkadaşlar Sistemimin özelliklerini Yazıyorum ryzen 3 3200g 16gb ram b450m Sistemim geldi performansını arttırmam için yapmam gereken bir şey var mı sinerjinin gönderdiği gibi oynuyorum hiç ayar yapmadan
Top Bottom