Arama sonuçları: *

1. İntel Celeron

laptopumdan garip bir ses geliyor

Garantiye göndermeden bir çözüm yolu var mı yok mu onu araştırıyorum ablamın her gün dersi oluyor
  2. İntel Celeron

İçini açamam şu an garanti dışı kalır bir de laptop yazılımdan sağlık testi yaptım laptop fana yük bindirinc bu ses çıkmıyor
  3. İntel Celeron

gelen ses bu videoda
  4. İntel Celeron

Yardım Masaüstü çalışmıyor!

son durum:oynadığım bi oyunu crackli oynayabilmek için hizmetlerden birşeyi kapatmıştım şimdi onu geri açtım bilgisayarım düzeldi yardım eden herkese teşekkürler
  5. İntel Celeron

denedim zaten görev yöneticisinden yapmayı ilk başta yeniden başlat dedim sonra görev ekleden explorer.exe yi ekledim ama 30 dk da anca geldi
  6. İntel Celeron

bi ara bu sorun hep oluyordu bende format atılana kadar çözülmüyordu bir daha başıma gelmiştir diye korkuyorum sadece
  7. İntel Celeron

Laptopumun masaüstü komple siyah ekran oldu görev yöneticisine girebiliyorum dosyalarıma erişim sağlayabiliyorum fakat masaüstüme erişim sağlayamıyorum not:şu an bilgisayarın masaüstü geldi fakat hemen hemen yarım saatte geldi
  8. İntel Celeron

ekran kartı seçimime göre oyun crash veriyor

son zamanlarda bazı oyunlarda crash hatası yaşıyorum galiba nvidianın yazılımından yaptığım bir ayar ile alakalı çünkü laptopumda hem dahili vega 8 hem de nvidia mx230 um var eğer minecraft a vega 8 ekran kartı ile girersem bir sıkıntı yaşamıyorum ama mx 230 ile girdiğimde oyunun ortasında oyun...
  9. İntel Celeron

Geforce now beta kodları

bende şimdi denedim eğer oluyorsa haber ederim
  10. İntel Celeron

Geforce now beta kodları

Tamam teşekkürler
  11. İntel Celeron

Geforce now beta kodları

Hiç geforce now a erken kayıt yaptırıp beta kodu kazanan birisi oldu mu? Ben kayıt yaptıralı 1 aydan fazla oldu fakat hala beta kodu gelmedi?
  12. İntel Celeron

Sınavların Olacağı Gün Sınavlar İptal Olacak Mı diye Konuşmak :D

aga bazı dersleri anlamasan bile youtube den dinleyip halledebilirsin ama bazı dersler öyle hallolmuyor mesela ben 1.dönem mat dan 85 almama rağmen dinden almancadan falan 50 adlım ortalamam ağladı sınavların iptal olması lazım bu yüzden ama çok geç :/
  13. İntel Celeron

Valorantta oynanan maçları izlemek mümkün mü?

sanmıyorum çok güzel maçlarım vardı fakat onları izleyememek beni üzüyor :(
  14. İntel Celeron

CHP'li İBB, ÜSKÜDAR KUŞKONMAZ CAMİİ'nin kimliğini bozuyor!

tr de sürekli eğitim sistemi değişiyor ama her biri abd eğitimini değil öğrencileri yıkmaya yönelik yine bir fiyasko ortaya çıkcaka bu ülkenini genç dinamik ve aklı ile yapacaklarına yön verecek insanlar lazım her şeyi din'e bağlayıp insanları kutuplaştırmayı çalışanlar değil
  15. İntel Celeron

4500Tl 1650s sistem önerisi

Gamegaraj da olması lazım galiba adı pollux 3 an idi şimdi bi bakarım.
  16. İntel Celeron

BLADE-3600 vs. Özelleştirilmiş Eclipse RDNA

Alacağın sistem oyunu rahatça 144fps de oynatır diye düşünüyorum. Fakat çok büyük çatışma dönünce fps 120 lere fln düşebilir 1-2 gereksiz ayarı kapatarak çok rahat sabit 144fps oynarsın
  17. İntel Celeron

Hangi oyunları oynamayı düşünüyorsun?
  18. İntel Celeron

+4 GB RAM mı, yoksa SSD mi?

Oyun için ram alman daha mantıklı. Ama ilerde bir SSD almanı öneririm
  19. İntel Celeron

Tahminice oynadığın oyunlara göre güzel performans alırsın eğer oyunları yüksek kalitede oynamak gibi bir isteğin varsa 2k 144hz bir monitör alabilirsin
  20. İntel Celeron

Kankam biraz 8k civarındaki hazır sistemlere baktım ama belirgin bir stok sıkıntısı var. Eğer parçaları tek tek alacak olursan daha iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum. Açıkçası şu an 8k parayı hak eden pek sistem yok gibi görünüyor.
Top Bottom