Arama sonuçları: *

• Users: J.Sparrow
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J.Sparrow

Hindistandan bir arkadaşım yazdı

Uzun zamandır kendisini arıyodum şükür buldum.
  2. J.Sparrow

Sinerjiden ürün almayan aldırtmayın

4 ay önce Sinerji'den Corsair Void Elite Wireless aldım gayet güzel kullanıyordum ama 4 gün önce kulaklığımın dongle apartarı kırıldı. İlk olarak Corsair globale yazdım ve bana şu anda Türkiye'ye ürün gönderemediklerini söylediler ve satıcı firma ile konuş dediler. Gittim Sinerji ile konuştum...
  3. J.Sparrow

Çaylak Da Kullanıcısı

4. J.Sparrow

🔥🔥🔥 GETİR YEMEK 50 TL İNDİRİM KODU

CARSAMBA KODU İLE 50TL İNDİRİM 18.00-21.00 ARASI GEÇERLİ.
  5. J.Sparrow

AN İTİBARİYLE STEAM ARTIK DOLAR

Bakiye kısmı silindi.Vakit doldu alınan oyunlar alındı.
  6. J.Sparrow

UYARI PUANIM DOLDU NE OLUCAK?

Hayırlısı ile 17/17 yaptık deneyimli üyelerimiz sırada ne olduğunu anlatabilir mi?
  7. J.Sparrow

Ballon d'Or Ödül Töreni 2023

Ödül töreni için geri sayım başladı.Bugün saat 22.45 de tivubu spor youtube hesabından canlı olarak izleyebilirsiniz. Bence ödülü Messi hak ediyor sonuçta dünya kupasında büyük bir başarı gösterdi.Sizin de yorumlarınızı alalım beyler.
  8. J.Sparrow

500 TL Klavye önerisi

beyler klavye kırıldı önerilerinizi bekliyorum
  9. J.Sparrow

Xbox 9.Nesil Gamepad İndirimde 1760TL 🔥🔥🔥🔥

Arada bir indirime giriyordu görmüşken paylaşıyım dedim. Eğer alıcak varsa alsın zaten amazon güvencesi var.Bir sorun olursa hemen hallediyorlar...
  10. J.Sparrow

XBOX ÜZERİNDEN FİFA POİNTS ALDIM NEREYE GİTTİ?

Oyunu gamepass üzerinden oynuyorum yani ea play indirdim o şekil takılıyorum.Satın aldığım fifa pointler nereye gitti bilen var mı ya da nasıl kullanıcağımı bilen?
  11. J.Sparrow

Netflix ortak arıyorum 50TL

Netflix standart paketi almak istiyorum fiyatı şu an 150tl. Benle berabar 2 kişi daha gelirse ortaklaşa almak istiyorum. Düşünen varsa özelden yazabilir. Kişi sayısını bilerek az tuttum çünkü fazla kişi olunca sapıtılıyor genelde o yüzden 3 ortak olucak.
  12. J.Sparrow

50 TL CUKKALAMA VAKTİ

50Tl yi alıp kaçmaya çalışcam bakalım.
  13. J.Sparrow

Bi Hayırlı Olsun Alırım

Birkaç aydır almayı planladığım kulaklığı sonunda aldım aşırı mutluyum, umarım herkes istediği şeyi alır.
  14. J.Sparrow

Corsair Void RGB Elite Wireless Fiyatına Değer Mi?

Soru başlıkta düşünceleriniz neler?
  15. J.Sparrow

Kulaklık Hasar Sonrası Sol Ses Gitti

Beyler kulaklıkla aramda ufak bir münakaşa geçtide bunu vurunca sol tarafın sesi gitti. bunu düzeltme şansım var mı?
  16. J.Sparrow

Kablosuz Kulaklık Önerisi (OYUNCU KULAKLIĞI)

Beyler artık bu kablonun dolanma sorunu yüzünden kablosuza geçmeyi düşünüyorum, pc kullanıyorum bluetooth yok yani. F/P daha önce kullandığınız kulaklıklar varsa önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 3000
  17. J.Sparrow

Eskişehir mı Ankara mı ?

İstanbuldan yth ile bu şehirlerden birine gideceğim hangisi gezmek için daha iyi olur?
  18. J.Sparrow

Türknet Zam Geldi Yeni Sağlayıcı Lazım

TurkNet internet fiyatlarına zam yaptı. 📌 ₺249,90 ➡️ ₺299,90 300tl ödemek ve sürekli zam gelmesini kabul edemem artık değişmek lazım. Tüm önerilere açığım bekliyorum.
  19. J.Sparrow

Virüs Bulaştı Sanırım Yardımm

Beyler durup dururken operadan sesler geliyor açık herhangi bir şey yok ama bazen müzik bazen cs reload sesi gibi tuhaf tuhaf sesler geliyor,operayı kapıyınca düzeliyor. Ne yapmam lazım?
  20. J.Sparrow

Kamp İçin Ne Gerek,Ne Unutulmamalı ?

Dağlık alanda 3gün kamp yapmaya gideceğim arkadaşla daha önce giden arkadaşlar şunu şunu unutmayın kesin alın dediğiniz bir şeyler var mı?
Top Bottom