Arama sonuçları: *

• Users: ZyRex
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ZyRex

Yardım Laptopumun Şarji Suya Gi̇rdi̇

Üniversite derslerimi yetiştirmeye çalıştığım bir dönemdeyim, çantamda laptop ve şarj aleti vardı ve çanta düştü. Suluğum kırıldı ve sadece laptopun şarj kabloları adaptörle beraber suyun içinde kaldı hemen müdahale edip çıkardım sizce ne yapmalıyım acil yardım!!! Laptop sağlam adaptör ve kablo...
  2. ZyRex

RTX 4070 TI R7 7800X3D POWER SUPPLY ÖNERİSİ

Bütçeyi biraz daha çıkartabilirsem 4080 de olabilir. Kasa Asus Rog Helios olacak, kasa için lütfen alternatifte bulunmayın biliyorum pahalı fakat kasanın güzeliği gönlümü fethetti bir kere :) Power supply konusunda oldukça kararsız kaldım, sistemi yaklaşık bir ay sonra yurt dışında toplayacağım...
  3. ZyRex

WOOTING 60 HE vs VGN VXE ATK68

Bir süredir çoğu yerde fps için dünyanın en iyi klavyesi olarak lanse edilen Wooting 60 HE'ye yeni bir rakip piyasaya sürüldü. TR'de yaşayanlar için getirtmesi bir hayli zor ve VGN'e göre oldukça maliyetli. Bu iki klavye arasında kaldım ve yön tuşlarının bulunmasından, kullanım hissiyatının daha...
  4. ZyRex

Almanyadan aldigim laptopu nerede satabilirim?

Almanya'dan gelen bir laptopum var 2 yıldır kullanıyorum bakımını 2 kez yaptırdım. Temiz MSI GP66 LEOPARD rtx 3070 i7 10750h 16gb ram 512gb ssd Özellikleri bu şekilde 20.000 TL den alıcısı var fakat gözüme biraz düşük geldi açıkçası. Sahibinden dışında bir yerden satmam mümkün müdür? Ve ne...
  5. ZyRex

Çözüldü✓ İngiltere'den RTX 4080 pc topluyorum fakat biraz öneriye ihtiyacım var.

https://uk.pcpartpicker.com/list/mCf4rD İngiltere'de bu fiyata bu sistemi toplayacağım. Anakart biraz fazlaya kaçtı galiba (USB 4 VE RGB İÇİN ALIYORUM) bir de ram konusunda kararsızım ne almalıyım aldığım modelden daha iyi bir şey var mı fiyatına değecek? Bir de özellikle kasa konusunda...
  6. ZyRex

ARCTİS NOVA 7 VS ARCTİS PRO?

İngiltereden alacağım için ikisi de neredeyse aynı fiyata denk geliyor. İkisinin olduğu bir karşılaştırmaya denk gelemedim ama kağıt üstünde pro daha iyi hangisini almalıyım acil yardım? bir de Ebay'den pakedi yeni açılmış kulaklık alsam güvenilir mi sizce problem yaşar mıyım?
  7. ZyRex

İngiltere'de hangi wireless gaming kulaklığı almalıyım?

Wireless bir model düşünüyorum aklımdaki modeller Logitech G pro x wireless Corsair HS80 wireless Ayrıyetten biraz daha üst seviye ama aklımda bu modeller de var Arctis nova pro VS arctis pro wireless Bu iki model rtings'de karşılaştırınca eski pro daha iyi olarak gözüküyor Yukarıdaki...
  8. ZyRex

YURT DIŞINDAN IPHONE ALIP YURT DIŞINDA KULLANMAK

Birkaç gün içerisinde hayırlısıyla İngiltere'ye gideceğim. Sitelerden baktığımda sırayla: iphone 11 560 GBP (Sterlin) (64 gb) iphone 12 660 GBP (64gb) iphone 12 660 GBP (64gb) iphone 12 760 GBP (128gb) iphone 13 800 GBP (128gb) Bu ücretleri az bir ön ödemeyle 24 ayda taksitle ödemeye...
  9. ZyRex

Yardım MSI GP66 leopard işlemci değişikliği mümkün mü?

Merhabalar yaklaşık 1.5 yıl önce Almanya'dan msi gp66 leopard satın almıştım. Benim aldığım modelde işlemci olarak i7 10750h ekran kartı olarak rtx 3070 var. Valorantta ortalama 150-200 fps arası alıyorum ve 240 hz monitörüm var yani benim için fps yetersiz kalıyor. İşlemcimi yükseltmek...
  10. ZyRex

MSI GP66 leopard işlemci değişikliği mümkün mü?

Merhabalar yaklaşık 1.5 yıl önce Almanya'dan msi gp66 leopard satın almıştım. Benim aldığım modelde işlemci olarak i7 10750h ekran kartı olarak rtx 3070 var. Valorantta ortalama 150-200 fps arası alıyorum ve 240 hz monitörüm var yani benim için fps yetersiz kalıyor. İşlemcimi yükseltmek...
  11. ZyRex

3060 Tİ İLE ETH KAZARKEN 0 MH/S GÖZÜKÜYOR

6 tane 3060 Tİ ile kazım yapıyorum fakat bir süredir bir tanesi 0 MH/s kazıyor diğerleri normal değerlerde çalışıyor. Sebebi nedir yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  12. ZyRex

1000 TL BÜTÇE KAMERA ÖNERİSİ

Twitch yayınları için bütçem belirli, monitörün üstüne adapte edebileceğim bir kamera arıyorum 720p60fps veya 1080p60fps bulabileceğim kamera var mı acabaa
  13. ZyRex

msi gp66 leopard 10ug-264 HDD TAKABILIR MIYIM

500 gb ssd var ve oyun kliplerim yazilim dosyalarim ve gereclerim zaman zaman cok yer kapliyor dahili hdd alsam taktirabilir miyim veya takabilir miyim?
  14. ZyRex

KARGO İLE MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR NASIL GÖNDERİLİR

Kız arkadaşım İstanbul'dan Muğla'ya taşınacak o yüzden bilgisayarını kargo ile göndermemiz gerekiyor monitörü de baya büyük 31.5" curved o yüzden monitörü yanında alması biraz sakıncalı. Monitörü ve kasayı kargo ile nasıl gönderebiliriz hangi firmayı tercih etmeliyim. Nasıl göndermeliyim...
  15. ZyRex

Fps Oyunlarinda Hdr Kullanilmali Mi?

Sadece valorant oynuyorum 240 hz monitörüm var hdr özelliğini açmalı mıyım ? ne gibi bir eksisi olur ?
  16. ZyRex

Yardım Laptop'a monitör bağladım kasıyor ACİL

msi gp66 leopard laptopum var i7 10750h rtx3070 asus tuf vg259qm 280hz monitör aldım bugün ve hdmı 2.0 yoluyla bağladım. 240 hz e ayarladım ve oyuna girdiğimde 300 fps alıyor olmama rağmen oyun kasıyordu ve hem monitörün hem laptopun çözünürlüğü 1920x1080 problem nedir ?
  17. ZyRex

Max 1k Klavye Öneri̇si̇

1k bütçem var kırmızı switch tercihimdir çok ses yapmayan mekanik klavye arıyorum aklımda msi vigor gk50 var şu an
  18. ZyRex

Max 1K Bütçeye Uygun Kampanyalı Klavye Öneri̇si̇

aslında uygun fiyata arıyorum fakat güzel bir indirim olursa geçen gün donanım arşivinin yaptığı indirim gibi 1k ya kadar bütçemi arttırabilirim çok sesli olmayanından mekanik klavye istiyorum red switch gibi
  19. ZyRex

3 haftalık ikinci el monitör almak mantıklı mı

Dell alienware 240 hz 24.5” monitör alacağım ürün 3 haftalık kutusu garantisi vs her şeyi duruyormuş ölü pikseli yokmuş. Sizce güvenilir mi? Alırken nelere dikkat etmeliyim
  20. ZyRex

240-280 Hz Moni̇tör Karşilaştirmasi Kararsiz Kaldim Hangi̇ Model Daha İyi̇?

Alienware Aw2521hf 24.5" 240 Hz Asus Tuf Gaming 24.5 Vg259qm 240 Hz Letgo üzerinden alienware olan modeli buldum 4.1k Amazon üzerinden asus model monitörü alacağım fiyatı 5k hangisini tercih etmeliyim ve neden acaba ?
Top Bottom