Arama sonuçları: *

• Users: Gauss
  • Order by date
  1. G

Keenetic Carrier DSL AC1200 alınır mı??

Netspeed e geçeceğim vdsl modem alacağım bu modem iyi midir? veya öneriniz varmıdır?
  2. G

7-8 K Bisiklet önerisi

Elektrikli düşünmüyorum normal bisiklet hem spor yapmış olurum 1686044956 Peki dağ çok yorarmı düzgün yolda sürsem
  3. G

7-8 K Bisiklet önerisi

Biyum 1.70 kilom 69 bisiklet alacağım yollar biraz bozuk sizce dağ bisikletimi yoksa yoomu alayım uzun yolda yol bisikleti daha iş görür gibi önerir misiniz??
  4. G

HyperX Cloud 2 vs Blackshark v2 hangisi?

Hangi kulaklığı almalıyım cs oynuyorum genelde ve müzik dinlerim baya bi?
  5. G

Gaming kulaklık önerisi

bütçem max 1500tl oyun için kulaklık alacağım öneriniz nedir? genelde cs lol vb oynarım.
  6. G

Askerde ne kadar para gider?

Askere gideceğim sizce 6 ayda ne kadar para harcarım sigara vb içmiyorum çok harcayan biriside değilim?
  7. G

Sizce bu sistemim RUST kaldırırmı?

RX550. R5 1600 AF işlemci 8 GB RAM Sizce Rust için sıkıntı olur mu oynayabilir miyim?
  8. G

Monitöre görüntü gelmiyor

Tv ye bağladığım zaman görüntü verdi dönüştürücüde sorun yok
  9. G

Vga to hdmi dönüştürücü ile bağlıyorum ama gelmiyor. Eski ekran kartı takılı iken görüntü geliyor ama🤔
  10. G

Şu an halihazırda RX550 ekran kartlı sistemim var ve yeni monitör aldım sorunsuz kullanıyorum. Elimde bir de eski bir monitör var ama takınca görüntü gelmiyor sizce nedeni nedir bozuk vb değil eski sistemde çalışır durumdaydı. 2.monitör olarak kullanmak istiyorum var mıdır fikri olan? (Eski...
  11. G

Csgo düşük fps sorunu

Valorant da 140FPS orta ayarlarda oynarken CS en düşük ayarlarda FPS 80 civarı nedeni nedir sizce? Sistemim: RX550 2 GB. R5 1600 AF. 8 GB RAM.
  12. G

UPS Kargo Neden Kargomu Getirmiyor?

İtopya üzerinden aldığım monitör 30 Kasım kargoya verildi ve "Adana Hub şubeye gönderildi" diyor ve 30 Kasım'dan beri hâla aynı hiçbir gelişme yok. Arıyorum açan yok 10 gün oldu hâla aynı ne yapmam lazım? Bu kadar zor olmamalı bir kargoyu getirmek!
  13. G

Bu monitör alınır mı?

Oyun için alacağım sizce alınır mı?? Veya öneriniz varmı? https://www.itopya.com/viewsonic-24-vx2458-p-mhd-144hz-1ms-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/
  14. G

Yeni ekran kartı görüntü gelmiyor.

Hocam bunu kullanıyorum aktif ve pasif olarak 2türü var galiba bu hangisi Günün fırsatı: Dark DK HD AHDMIXVGA4 HDMI to VGA Dijital - Analog Monitör Çevirici Dönüştürücü https://www.amazon.com.tr/dp/B07CMSXWJ6/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_dl_7PSW6VVFJRFQ1SGGX7JY?_encoding=UTF8&psc=1
  15. G

Hocam akşam deneyeceğim şuan işteyim inş olur ya canımı sıktı birde başka pc de denemeye çalışacağım fan dönüyor ama göruntu yok eski kartı takınca görüntü geliyor. Bu arada dönüştürücü kullanıyorum vga to hdmi dönusturucuyu çıkarınca goruntu geliyor ekrana 1637905162 Hayır 1637905262 Anakart...
  16. G

Asus rx 550 2gb
  17. G

@Abdullah Hacıgül
  18. G

Öyle bir girişi yok
  19. G

Yeni 2.el ekran kartı aldım rx550 ama hiçbir şekilde görüntü gelmiyor yardım edin. Anakart: asus prime b450m-k 2 İşlemci: r5 1600af 600w psu
  20. G

Bu sistem ile valorant kaç fps verir?

RX550 2 GB. R5 1600 AF. 600W PSU 8G RAM Valorant orta ayarlarda tahmini kaç FPS verir?
Top Bottom