Arama sonuçları: *

1. QuaiWaT

Mini klima ile ilgili sorular ve satıcılar

Şarj yok kabloya sürekli bağlı kablo giriside type-c 1717844931 Yurt dısından forma aldım 1 haftada geldi ptt 3 haftada getirdi (1 hafta kurban bayramı) 1717844946 düzeltiyorum ramazan bayramı
  2. QuaiWaT

Linkte sorun var gözükmüyor. Diğer kullanıcının attığı ürünün tahmini teslimati 25 Haziran yazıyor diye öyle dedim. Direkt Türkiyedeki satıcından alsam olmaz mı ki. Şanlıurfa 40 derece :censored:
  3. QuaiWaT

Aliexpress'ten ürün bekleyene kadar sıcaktan eririz herhalde o.O2
  4. QuaiWaT

Son zamanlarda İnstagram üzerinden mini klima satan bir çok sayfa görüyorum ve hepsi ayni ürünü satıyor aslında. Çok fazla türedikleri için bir şüphe oluşturdu bende ama bir kaç sayfa sonunda bu linkteki sayfanın ürününü almayı düşünüyorum. Sizce daha iyisi var mı aynı fiyata? Amacımda sadece...
  5. QuaiWaT

GIGABYTE AORUS 15P KD BIOS Güncellenmiyor

Merhaba Sevgili DA Forum Üyeleri, Başlıktada belirttiğim gibi ''GIGABYTE AORUS 15P KD'' isimli laptopa sahibim ve laptopun üreticisi olan GIGABYTE'nin sitesindeki son BIOS sürümünü indirip exe dosyasını açıp kurmaya çalıştığımda olmuyor ve hiç bir işlem gerçekleşmeksizin yine klasik windows ön...
  6. QuaiWaT

İnstagram'da haksız yere hesabım kapatıldı ne yapmam gerekiyor?

maillere bakıyorlar mı ki? daha once 4 ay yanıt bekledim eski hesabımda
  7. QuaiWaT

İnstagram'da haksız yere hesabım kapatıldı ne yapmam gerekiyor?

Merhabalar, başlıktan anlayacağınız üzere haksız yere hesabım kapatıldı ve çıkan ekranda daha itiraz edemeyeceğim yazıyor. Haksız dememin sebebi gerçektende öyle olması. Sevdiğim bir müzik grubu olan Linkin Park'ın profil fotoğrafını ve ismini hesabıma yazmıştım ama ''@'' ile dahil olan kısmına...
  8. QuaiWaT

silindi

Sorunun çözümünü buldum
  9. QuaiWaT

Instagram hesabım askıya alındı nasıl açabilirim?

Instagram hesabım askıya alındı bende itirazda bulundum uygulama üzerinden 24 saat sonra cevap geleceği söylendi 2 haftadır cevap gelmiyor instagramdan nasıl hesabımı açabilirim veya nasıl instagram destek ekibine ulaşabilirim.
  10. QuaiWaT

Spotify hesabıma biri giriyor şifre değişiyorum ve hala giriyor.

Merhabalar, son 3 gündür spotify hesabıma istemsizce girişler oluyor ve alakamın olmadığı playlistler eklenip, şarkılar beğenilip, sanatçılar takip ediliyor ve sürekli o şarkıları dinliyor bunu hesabı kullanmayı bıraktıktan 2-3 saat sonra yapıyor. Girdiğimde farklı bir bilgisayardan müzik...
  11. QuaiWaT

Yardım Hp Victus Menteşe Açıklık Farkı

Aslında sorundan ziyade fabrikasyon çıkışlı böyle ayarlanmış olabilir.
  12. QuaiWaT

Bunun ne kadar sorun teşkil edeceğini bilmiyorum ve bence pek te etmez basla soruna yol açmıyorsa ama cok kafana takılırsa istersen bi götür baktır veya mağazalarda sergilenen victus modelleri var bir sürü laptopla beraber. Denk gelirsen bir bak ordaki victus modeli ile seninki aynı mı duruyor.
  13. QuaiWaT

Başka bir video incelemesindeki HP Victus'un menteşelerinde azıcıkta olsa fark olduğu belli oluyor. Sağdaki biraz daha acık soldakine göre. soldaki direkt kaplamıs.
  14. QuaiWaT

tam yazarken cevapladın xd neyse bi inceleme videolarına falan bakıcam normal bir durum mu diye
  15. QuaiWaT

Ekranı yukarı kaldırıp aşağı indirirken bir ses çıkarıyor mu? zorluk falan çıkarıyor mu?
  16. QuaiWaT

HP Pavilion Laptop Fan Hızı ayarlama

Merhabalar, eski laptopumu tekrar çıkarıp ''Bir bakayım durumlar nasıl'' niyetiyle çıkardım, açtım, ve sıfırlayıp kurulum yaptım. Oyunlara girdiğimde işlemci Turbo açık haliyle 96 dereceyi, kapalı haliyle 75 derecelerde takıldığını gördüm fakat yeni laptopumda turbo fan özelliği vardı ve 6000RPM...
  17. QuaiWaT

windows 11 den kurtulmak

Windows.old diye bir dosya eğer C:/ diski içerisinde var ise onu silebilirsin.
  18. QuaiWaT

Çözüldü✓ oyunlarda daha önce olmayan kasma donma sorunları

Gelen güncellemeler sebep olmuş olabilir. Ya da güncellememişsindir.
  19. QuaiWaT

Çözüldü✓ 5600 mü Yoksa 5600x mi?

5600 f/p açısından daha iyi. Overclock yapmadanda aradığın performansı yakalayabilirsin.
Top Bottom