Arama sonuçları: *

1. H

17 yaşındayım tax free alabilirmiyim

sıkıntı çıkacağından değil tax free sini alabilirmiyim diye sordum 1713287541 sağol teşekkürler
  2. H

18 yaşın altındamıydı?
  3. H

peki teşekkürler
  4. H

Merhabalar 17 yaşındayım ve yakın zamanda balkanlara gidicem gitmişken ps5 almayı düşünüyorum tax free 17 yaşındayım sıkıntı olurmu
  5. H

Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

pc yi alalı bikaç ay oldu fakat ekrana görüntü gelmiyor ve ekran kartının güç kablosunu çekince kırmızı ışık yanıyor kabloyu takınca gidiyor fakat pc ye görüntü gelmiyor 1712927730 pc yi açınca bi 5 10 saniye kadar fanları çalışıyor sonra gidiyor fakat görüntü hiç gelmiyor
  6. H

bilgisayarım ne kadar eder

reis hepsi 6 aylık kutulu faturalı 1711990306 büyük hevesle aldım ama hevesim kalmadı
  7. H

bilgisayarım ne kadar eder

merhabalar bilgisayarımı ikinci elden satmak istesem ne kadar eder acaba(antalya’da yaşıyorum ve burada ikinci eller istanbul’a göre daha pahalı) İşlemci:7500F Anakart:Asus A620 Ram:Gskill 16x2 32 GB 6000MHZ SSD:MLD 1TB Ekran Kartı:Asus Dual 4060 OC Kasa Psu:Cooler Master sıfırı 6.5k Sıvı...
  8. H

ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

pc açılıyor fakat ekran kartı güç kablosunu çekince kırmızı ışık yanıyor nedeni nedir acaba 1711982678 şimdi görüntü de gitti 1711983119 fanlar da gitti
  9. H

online sertifikalı dil eğitimi

merhabalar internet üzerinden alabileceğim ve sonunda dünyanın heryerinde geçerli uluslarası sertifika veren bi platform varmıdır
  10. H

stratus+ gamepad bozuldumu?

sağol
  11. H

stratus+ gamepad bozuldumu?

arkadaşlar merhaba ürün cumartesi günü elime ulaştı o günden beri kullanıyorum bir sıkıntısı yoktu fakat son bi 2 3 saattir sol analog dan değişik bir ses geliyor ve fifa da ben bir kere kaydırıyorum o 2 atlıyor geri mi göndereyim yoksa bir ayarı va varmıdır(ses yağlanmayan kapı sesi gibi)...
  12. H

steelseries stratus+ alınır mı?

sağol teşekkürler 1705415217 bu fiyat bandında başka varsa tavsiye alabilirim
  13. H

steelseries stratus+ alınır mı?

bilgisayardan fifa vs oynuyorum gamepad lazım alınır mı? telefonda olmasıda bir artı ürün iyi midir? ve kablolu bir şekilde oynayacağım oynanırmı
  14. H

epic games e nasıl ulaşabilirim

ticket atıyorum bir makale gönderiyorlar sorunuzun cevabı yok ise bunu yanıtlayın diyorlar yanıtlıyorum ama sonrasında ise cevap vermediniz diyerekten ticket ı kapatıyorlar bişeyi yanlış mı yapıyorum
  15. H

Epic Games hesabım çalındı

ya reis burada nerde giriş yapamıyorum çıkmıyor
  16. H

valla cumartesi sabah yazdım daha dönmediler
  17. H

ya reis bunlar ne zamana cevap verirler
  18. H

sağol reis
  19. H

evet reis ya indirdim oradan oldu zaten sağol kontrol ederim 1702814667 sağol teşekkürler
  20. H

reis 24 saatten fazla oldu ne zamana dönül sağlarlar
Top Bottom