Arama sonuçları: *

1. H

17 yaşındayım tax free alabilirmiyim

Merhabalar 17 yaşındayım ve yakın zamanda balkanlara gidicem gitmişken ps5 almayı düşünüyorum tax free 17 yaşındayım sıkıntı olurmu
  2. H

Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

pc yi alalı bikaç ay oldu fakat ekrana görüntü gelmiyor ve ekran kartının güç kablosunu çekince kırmızı ışık yanıyor kabloyu takınca gidiyor fakat pc ye görüntü gelmiyor 1712927730 pc yi açınca bi 5 10 saniye kadar fanları çalışıyor sonra gidiyor fakat görüntü hiç gelmiyor
  3. H

bilgisayarım ne kadar eder

merhabalar bilgisayarımı ikinci elden satmak istesem ne kadar eder acaba(antalya’da yaşıyorum ve burada ikinci eller istanbul’a göre daha pahalı) İşlemci:7500F Anakart:Asus A620 Ram:Gskill 16x2 32 GB 6000MHZ SSD:MLD 1TB Ekran Kartı:Asus Dual 4060 OC Kasa Psu:Cooler Master sıfırı 6.5k Sıvı...
  4. H

ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

pc açılıyor fakat ekran kartı güç kablosunu çekince kırmızı ışık yanıyor nedeni nedir acaba 1711982678 şimdi görüntü de gitti 1711983119 fanlar da gitti
  5. H

online sertifikalı dil eğitimi

merhabalar internet üzerinden alabileceğim ve sonunda dünyanın heryerinde geçerli uluslarası sertifika veren bi platform varmıdır
  6. H

stratus+ gamepad bozuldumu?

arkadaşlar merhaba ürün cumartesi günü elime ulaştı o günden beri kullanıyorum bir sıkıntısı yoktu fakat son bi 2 3 saattir sol analog dan değişik bir ses geliyor ve fifa da ben bir kere kaydırıyorum o 2 atlıyor geri mi göndereyim yoksa bir ayarı va varmıdır(ses yağlanmayan kapı sesi gibi)...
  7. H

steelseries stratus+ alınır mı?

bilgisayardan fifa vs oynuyorum gamepad lazım alınır mı? telefonda olmasıda bir artı ürün iyi midir? ve kablolu bir şekilde oynayacağım oynanırmı
  8. H

epic games e nasıl ulaşabilirim

ticket atıyorum bir makale gönderiyorlar sorunuzun cevabı yok ise bunu yanıtlayın diyorlar yanıtlıyorum ama sonrasında ise cevap vermediniz diyerekten ticket ı kapatıyorlar bişeyi yanlış mı yapıyorum
  9. H

Epic Games hesabım çalındı

arkadaşlar merhaba bu sabah uyandım ve epic games hesabımın başka bir mail adresine taşındığını gördüm hesaba hiçbirşekilde erişimim yok ve epic games e ulaşabileceğim bir adres bulamadım lütfen yardımcı olun
  10. H

Gta 5 ilerleyemiyorum

Arkadaşlar oyun %80 de trevoru öldürdüm acaba ondan mı ilerlemiyor ne denediysem olamadı
  11. H

RGB fan kontrolcüsü nerede

Arkadaşlar merhaba kasam aşağıdaki kasa ek olarak 1 fan bağlamam lazım ama kontrolcüyü bulamadım neresinde oluyor kasanın https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-cmp520-mesh-argb-700w-80-atx-mid-tower-kasa_u23459
  12. H

Ps4 kolu bilgisayar a bağlanırmı

Sony ps4 dualshock var bilgisayara bağlayabilirmiyim PC de bluetooth yok
  13. H

Telefon şifresini unutmuş

Arkadaşlar merhaba kardeşim telefona şifre koymuş fakat unutmuş telefonu kapatmak için şifre istiyor nasıl yapacağım cihaz Samsung a20
  14. H

Fifa 23 kariyer kovulma nasıl kapatılır

Beyler sa fifada kendim kariyer yapmak istiyorum ama kovuluyorum bunu nasıl kapatabilirim
  15. H

Bilgisayar megatrends veriyor

Beyler sa pc yi açtım megatrends verdi sonra bidaga açıyorum Asus yazısı geliyor sonra ekran gidiyor nasıl düzelteceğim 1695543200 Şimdi megatrends de vermiyor Asus yazısı gelince kapanıyor 1695543544 Windows 10
  16. H

Sıvı soğutma taktım PC açılmıyo

Beyler hazır bir sistem aldım ekstra sıvı soğutma seçilmesiğinden onura ayrı aldım sistem geldi sıkıntı yok şimdi sıvı soğutucuyu taktım açılmıyor lütfen acil yardım
  17. H

Windows nasıl kuracağım

Asus a620mk bios bot menü ye nasıl girebilirim
  18. H

Windows için ne gerekli

Windows 10 yüklemek için iso dosyası yeterlimi
  19. H

Arkadaşlar kırıkmı yok modelmi böyle

Merhaba arkadaşlar sistemime corsair h100 sıvı soğutma aldım ama bu dikkatimi çektide kırkmış mı yoksa böylemi olması gerek Not:PC daha gelmedi
  20. H

Xbox game pasa nedir

Arkadaşlar bu Xbox game pasa olayı nedir 120 TL verince her ay istediğim oyunları oynayabilirmiym yoksa sürekli oyunlar değişiyormu
Top Bottom