Arama sonuçları: *

• Users: Emirjan7
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Ryzen ve İntel karşılaştırma sistem tavsiyesi?

İki sistem arasında kaldım az bi fiyat farkı var aralarında sizce hangisi daha mantıklı? İntel i5 olucak İ3 değil. Fiyat 5000 TL ( tüm ürünler sıfır) Ryzen fiyat 5500 TL ( ram hariç sıfır ürünler.) Sistemlere ekran kartı sonradan alıcam bu haliyle karşılaştırmak istiyorum? Sizce hangisi?
  2. E

R5 3600 ve RX 5600XT sistem ne kadar eder?

2. el bilgisayarımı satmak istiyorum. Piyasasını araştırdım ama tam bir bilgiye pek de ulaşamadım. Fikriniz nedir, ne kadar eder? Alalı 1 ay sonra 1 yıl olacak tüm garantileri devam ediyor. Sadece oyun oynadım. Mining yapılmadı.
  3. E

Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası

Bilgisayarıma format attım sonra Steam yükledim açmaya çalıştığımda aldığım hata şu şekilde. İnternette dolaşan çoğu çözümü denedim. Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır lütfen ağ bağlantınızı doğrulayın ve tekrar deneyin.
  4. E

İnternet bağlantısı var ama İnternete girmiyor

Bilgisayarıma yeni format attım Windows 10 kurdum. Sorunsuz açıldı fakat internet bağlantısı var göstersede internet siteleri açılmıyor. Hem Wi-Fi olarak denedim hem de kablolu olarak denedim sonuç aynı. İnternet sorun gider yapıyorum ve aldığım sorun, Web sitesi (www.microsoft.com) çevrimiçi...
  5. E

ASUS RX 5600 XT overclock nasıl yapılır?

ASUS TUF RX 5600 XT nasıl overclock nasıl yapılır bilgisi olan var mı?
  6. E

Kulaklıktan sesimi nasıl anlık duyabilirim?

Oyun oynarken kulaklık takınca konuşurken kendi sesimi duyamıyorum ve garip oluyor buna bir çözüm var mı? Aygıtı dinle yaptım ama ses geç geliyor. Anlık olarak sesimi nasıl duyabilirim?
  7. E

AOC CQ27G2U alınır mı?

AOC 27" CQ27G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP QHD Freeysnc Curved Gaming Monitör | ITOPYA Kullanan var mı? Nasıl üründür?
  8. E

200 lira bütçeli klavye önerisi

200 lira bütçeli Gaming klavye öneriniz nedir?
  9. E

Corsair Hydro Series H45 alınır mı?

Alıcağım DA-SİSTEM2 sistemine işlemci soğutucusu almak istiyorum. CORSAIR Hydro Series H45 modelini eklemeyi düşünüyorum sizce nasıl? https://www.itopya.com/corsair-hydro-series-h45-120mm-radyator-sivi-sogutma-sistemi/
  10. E

Son nokta sistem tavsiyesi

Az sonra sistemimin siparişini vericem ama hala iki sistem arasında kararsızm kaldım. Biri İncehesaptan BAFİR bir diğeri İtopyadan DA-SİSTEM2 özelleştirmeler ile son hallerini bırakıyorum sizce hangisi ve neden?
  11. E

Gamepower WARCRY PSU seçimi

İncehesap'tan Bafir sistemde kasa seçimi olarak seçebildiğim en iyi kasa Gamepower WARCRY isimli kasa. PSU'lu birlikte ama coğu kişi PSU'nun iş yapmayacağını söyledi. Sizce nasıl bir kasadır PSU iş yapar mı? En azından ne süreyle idare eder ? PSU öneriniz nedir F/B ürünü makul fiyatlı...
  12. E

Asus B450M Dragon nasıl bi Anakarttır ?

https://www.incehesap.com/asus-b450m-dragon-amd-b450-soket-am4-ddr4-bulk-fiyati-43702/ Nasıl bi anakarttır bilgisi olan var mı? 240 lira fazlasına bunu almaya gerek var mı? https://www.incehesap.com/asus-tuf-b450m-plus-gaming-anakart-fiyati-39724/
  13. E

3466Mhz Anakart ve 3600mhz RAM uyumlu mu?

Topladığım sistemde anakart ram frekansı DDR4 (O.C.) 4400 / 3466 / 3200 / 3000 / 2800 / Olmayan: 2666/ 2400/ 2133 MHz olarak gösteriyor. Ama benim seçtiğim RAM 3600 Mhz uyumsuz mu olur bilgisi olan var mı? RAM -...
Top Bottom