Arama sonuçları: *

1. Ryuga Kishatu

Asus Tuf A15 FA507RC-HN050 Boşta 80 Derece

Laptopu alalı tam 1 sene oldu hiç termal macun değişmedi fakat sistemi ilk açtığımda 80 derece oluyor işlemci ekran kartı ise 45 derecelerde oluyor işin garip tarafı oyunda oynasam işlemci 80 derece boşta olsada 80 derece bazende düşüyor bu asus armoury create ile mi alaklı yoksa termal macun...
  2. Ryuga Kishatu

35 k laptop tavsiyesi

Merhabalar 35 k bütçede oyun ve adobe programlari için laptop tavsiyesi verebilir misiniz ?
  3. Ryuga Kishatu

Hatda başkasıyla konuşurken arkadan arama gelmiyor ?

Merhabalar redmi note 10 model telefonda birisiyle telefonda konuşurken arkadan biri ararsa aradığınız kişi şu anda başkasıyla konuşuyor lütfen bekleyiniz demek yerine ya meşgule atıyor ya da ulaşılamıyora düşüyor nedeni nedir
  4. Ryuga Kishatu

Sistemin ne kadar eder

Merhabalar eylül ayında yurt dışına taşınacağım için sistemimi satıyorum yakın çevremden bir arkadaşım almak istiyor fakat piyasaya hakim değil bende bilgisayar aldığımdan beri neredeyse hiç piyasayı takip etmiyorum sistemimi arkadaşıma dosta gider bir fiyata satacağım fakat yurtdışına gideceğim...
  5. Ryuga Kishatu

DA-C3 Stok Yenileniyor Mu?

Saniyesinde girmeme rağmen stok yoktu belirli aralıklarla stokları yeniliyorlar diye biliyorum doğru mudur ne aralıklarla denememi tavsiye edersiniz
  6. Ryuga Kishatu

Rampage Drop Plus İçin Kablo Tavsiyesi

Kulaklığımın kablosu bozuldu yeni kablo almam lazım kaliteli bu kulaklığa uyucak kablo tavsiyesi
  7. Ryuga Kishatu

Ucuz Telefon Tavsiyesi

Anneme telefon bakıyoruz facebook ve whatsapp dışında bir şey kullanmıyor bunları yapabilecek en ucuz sıfır telefon tavsiyelerinizi bekliyorum
  8. Ryuga Kishatu

20000 TL sistem tavsiyesi

Kasa için 20000 TL bütçe var biraz üstünde fiyatlarda da sistem atabilirsiniz ben bunu buldum tavsiye eder misiniz ?
  9. Ryuga Kishatu

30 k sistem tavsiyesi

Kasa monitör kulaklık klavye mouse hepsine toplam 30 k bütçe var tavsiyelerinizi bekliyorum
  10. Ryuga Kishatu

Bilgisayarın ışığı yanıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor ?

Merhabalar dün gece sistemim sorunsuz çalışıyordu bakımını ve parça güncellemelerini düzenli yaparın fakat bu sabah sistemi çalıştırmak için tuşa bastığımda ekrana görüntü gelmedi sistemim ilk açılırken yüksek bir fan sesi çıkarır ve sonra normala dönüp sistem açılır (ilk aldığım günden beri...
  11. Ryuga Kishatu

Kedi dış parazit damlası üst üste kullanılır mı ?

Merhabalar sokaktan bi kedi sahiplendim haliyle vücudunda bitler vardı veterinere götürüp iç dış parazit aşısını yaptırdım 24 saat geçti üstünden baya bi azalma oldu fakat ben gözle göremesemde hâlâ var vücudunda yüksek ihtimal çünkü kendini kaşıma devam ediyor veterinerin ensesine damlattığı...
  12. Ryuga Kishatu

Grafik Tableti Tavsiyesi

Bütçe 1500 TL amozonda bu tableti buldum alınır mı ?
  13. Ryuga Kishatu

Cihazınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden baslatklamasi gerekiyor

Merhabalar sistemim masa sarsılınca vs. Kendini yeniden baslatiyordu bu yüzden bende bu gün garantiye götürecektin gitmeden video çekmek istedim sorunu ve normalde kendini yeniden başlatan sistemim bu hatayı verdi ve 15 dakikadır bir şey olduğu yok ne yapmalıyım
  14. Ryuga Kishatu

ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN047 vs ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058

Kapak tasarımları dışında her şey aynı aralarında bir fark göremedim neden böyle farklı iki model var ve hangisi daha iyi...
  15. Ryuga Kishatu

Fifa 22 anında tekrar oynatma nasıl etkinleştirilir ?

Youtubede bazıları oyunu offline modda oynarken zamanı geri sarıp aynı pozisyonu yeniden oynatıyor googlede rt ltye aynı anda basınca oluyor diye gördüm ama bende işe yaramadı nasıl etkinleştirebilirim ?
  16. Ryuga Kishatu

Adobe programları için tavsiye laptop

Ablam görsel iletişim tasarımı okuyor okulu için laptop lazım tüm Adobe proglarını ileri seviye kullanacak ara sıra Valorant vs. gibi oyunlar oynayacak onun için bu laptopu buldum bu fiyattan yukarı çıkamayız 15 binden çektik bütçeyi güzel mi başka tavsiyeleriniz var mı ?
  17. Ryuga Kishatu

1000 TL Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

1000 TL bütçe var biraz aşabilirim kulaklığa göre tavsiyelerinizi bekliyorum
  18. Ryuga Kishatu

PRIME30 Kodu Bitti Mi ?

Merhabalar https://www.amazon.com.tr/LOGITECH-F710-KABLOSUZ-GAMEPAD-940-000142/dp/B00CJAEX5M/ref=sr_1_1?crid=12SXJPWBR4YWD&keywords=f710&qid=1657480807&sprefix=f710%2Caps%2C105&sr=8-1 bu linkteki kolu alacağım arkadaşım 1 hafta önce PRIME30 koduyla almıştı sanırsam kod prime ile ilk alışverişe...
  19. Ryuga Kishatu

Çözüldü✓ Asus Anakart Fan Hızı Ayarlama

Merhabalar sistemimi ilk aldığımda asusun bir fan hızı ayarlama programı yüklü gelmişti fakat format sonrası gitti geri bulamadım sistemdeki fan hızlarını ayarlamak için hangi uygulamaya kullanacağım
  20. Ryuga Kishatu

İtopya Omega S Alınır Mı ?

https://www.itopya.com/omega-s_h19894 arkadaş bu sistemi almayı düşünüyor iyi midir bu fiyata
Top Bottom