Arama sonuçları: *

• Users: Kaptansnow
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kaptansnow

İphone 13 pro vs iphone 14

İphone 13 pro alıcaktım ikinci el 40 bin civarı pil 87 iphone 14 buldum kapalı kutu 39 bin TL hangisini almak mantıklı bilen biri yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler
  2. Kaptansnow

İphone 13-13pro hangisi mantıklı

Arkadaşlar iphone 13 almayı düşünüyorum ama çevremdekiler 13 pro almamı öneriyorlar o da çok pahalı olduğu için alamıyorum bende ikinci ellere baktım pil 87 civarında temiz iphone 13 40 bin civarı düz 13 37 bin kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim
  3. Kaptansnow

Yurt dışı telefon alınır mı

Arkadaşlar ben telefon almaya karar verdim ve fiyatlara bakınca bir şok geçirdim açıkcası o yüzden yurt dışı cihaz almaya karar verdim bu konu hakkında yardıcı olabilicek var mı yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler telefon İphone 11 düşünüyorum
  4. Kaptansnow

Hangisi daha iyi dualshock 4 vs f710

Gamepad almak istiyorum dualshock 4 le f710 arasında kaldım hangisi daha kullanışlı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  5. Kaptansnow

Pc ye gamepad alıcam önerisi olan var mı

Arkadaşlar pc ye gamepad almak istiyorum f/p genelde hikayeli oyunlar arada da fifa pes atarım bütçem 100/500 arası
  6. Kaptansnow

RX 5600 XT mining'de ne kadar kazandırır ve ömrü azalır mı?

Arkadaşlar elimde asus tuf rx 5600 xt var mining yapmayı düşünüyorum ne kadar kazandırıyor bir de mining yaparken kartın ömrü azalıyor mu veya zarar görüyor mu bilgisi olan var mı
  7. Kaptansnow

Ekran kartı rx 5600 xt

Arkadaşlar kullandığım asus tuf rx 5600xt ekran kartını satıcam sizce kaça satmalıyım
  8. Kaptansnow

Bluetooth kulaklık önerisi

Arkadaşlar Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama pek bir bilgim yok önerisi olan var mı bütçe 100-200 TL civarı
  9. Kaptansnow

Metin2 wslik server önerisi

Arkadaşlar wslik az farmlı kafa dağıtmalık pvp servere başlamak istiyorum bilen var mı düzgün onlineli bir sw
  10. Kaptansnow

Kimlik bilgileri yanlış e-postaya atmak

Arkadaşlar kardeşim babamın sgk dökümlerini kendi e-postasına atmak isterken başka bir e-postaya atmış ama e-postanın adını bilmiyoruz bir sorun olur mu veya düzeltebilir miyim bir şekilde
  11. Kaptansnow

Gamepad önerisi 200tl

Arkadaşlar pc de oyun oynamak için gamepad istiyorum hiçbir bilgim yok gamepadlerle ilgili yardımcı olursanız sevinirim bütçe olarak 200 düşünüyorum
  12. Kaptansnow

Modding Çözüldü

Arkadaşlar pc formatlıyorum bios ayarı kurulucak programları yüklenecek driverleri söyler misiniz. Bir de sistemin yedeğini almak istiyorum onu nasıl yapabilirim sistem da sistem 2
  13. Kaptansnow

Oyun önerisi sistem da sistem 2

Arkadaşlar pc topladım yakın zamanda bana önereceğiniz oyunlar var mı hikayeli oyunları severim not: çoğu oyundan mahrum kalmış birisiyim uzun yıllar bilgisayarım yoktu
  14. Kaptansnow

5000tl bandında laptop önerisi

arkadaşlar ders için laptop almayı planlıyorum oyun oynamak önemli değil yardımcı olur musunuz
  15. Kaptansnow

ders için laptop önerisi

Arkadaşlar yeğenlerim ders çalışıcak onun için laptop almak istiyorlar bildiğiniz 5 bin bandında laptop var mı ders için kasma sorunu yaşamayacağımız bir laptop şimdiden sağolun
  16. Kaptansnow

Kizaru ekolayzer ayarı

Arkadaşlar kizaru aldım fakat hiçbir ayarını yapmadım bilen yardımcı olabilir mi
  17. Kaptansnow

Gamepower kizaru ayar

Gamepower kizaru ekolayzır ayarlanı bilen yardımcı olabilir mi başka önerisi olan varsa da belirtirse sevinirim
  18. Kaptansnow

Gamepower kizaru ayarları nedir

Arkadaşlar gamepower kirazunun ayarlarını söyler misiniz bir de kullananlar dip ses sorununu nasıl çözdüler tavsiyede bulunursanız sevinirim
  19. Kaptansnow

gamepower kizaru vs James Donkey 710 sizce hangisi

gamepower kizaru vs James Donkey arkadaşlar ikisinden birisini almayı düşünüyorum sizce hangisi daha kaliteli alınır kullaan varsa yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler
  20. Kaptansnow

gamepower kizaru alınır mı?

arkadaşlar ince hesapta gamepower kizaru indirime giricekmiş sizce alınır mı alınmazsa aynı fiyata alınabilecek en iyi kulaklık nedir sizce bir de kulaklığı kullanan varsa yorumlarını bekliyorum
Top Bottom