Arama sonuçları: *

1. Y

Ps ve pc cihazlarda kullanabileceğim bir kulak üstü kulaklık 2 k bandında

Ben ortalama 2k bandında hem ps4 de hemde pc de falan kullanabilceğim bi kulaklık arıyorum (daha çok ps tarafında kullanılcak ) sizlerin önerebileceği güzel bir kulak üstü kulaklık var mı benim aklımda razer blachshark v2 var sizlerden de görüş almak isterim
  2. Y

R7 5700x yazılım performansı

r7 5700x işlemci + asus tuf gaming 3060 + 2x8 3600mhz ram ve ekran kartı olan bir sistem toplamayı düşünüyorum ama r7 5700x işlemci bu sistemde yazılım işleri için nasıl bir performans sergiler bilgi verebilir misiniz
  3. Y

ram ve ssd iyi olucak bi laptop

16gb yüksek mhz ram intel işlemcili ve ssd nin okuma yazma hızın yüksek olduğu 10k bandında bi laptop önerir misiniz? oyun için istemiyorum iş için
  4. Y

Ps4 yayın açma ses sorunu

Ps4 den canlı yayın açıyorum bir sorun olmuyor ama yayında sadece benim sesim gidiyor apex legends oynuyorum takım arkadaşlarımın sesi gitmiyo yayına aşırı ama aşırı az gidiyo ps4 grubu kurarsam o grup seslerini verebiliyorum yayına ama oyun içi sohbet ettiğimde veremiyorum çözümü varmı ( ayrı...
  5. Y

Acer Nitro 5 AN515-44 ram ve hz sorusu

Acer Nitro 5 AN515-44 bu model fiyatında 144hz ve 16gb ram ı olan bir laptop varmı biliyomusunuz ( AYRI BİR SORU : BU MODELİ 8GB ALSAM 8+8 RAHATLIKLA YAPABİLİRMİYİM )
  6. Y

Nem yapmayan oda kilması

Nem yapmayacak fiyat performans ürünü bi klima istiyorum (tek bir odayı soğutucak )
  7. Y

nem yapmayan oda kliması

istanbulda yaşıyorum nem yapmayacak bir oda klimasına ihtiyacım var ama aynı zamanda da iyi souğutma yapması lazım bana bir klima önerebilir misiniz? düşük fiyatlı arıyorum
  8. Y

1660 ekran kartlı laptop

Rx 5500m Nvidia tarafında karşılığı ne
  9. Y

1660 ekran kartlı laptop

Fiyat 7 8 bin arası gaming laptop arıyorum ryzen işlemci olursa daha iyi olur intel olursa i5 serisinden olsun ve 1660 serisinden bi ekran kartı bu özelliklerde fiyat performans bi laptop varmı arkadaşlar
  10. Y

Apu sisteme ekran kartı takma

Bende zaten ps4 var ben bu sistemi rahata çıkmak için düşünüyorum Bir şey aratırıcağımda izliceğimde telefondan yapmak artık aşırı gıcık o yüzden bi sistem almıyı düşünüyorum
  11. Y

Apu sisteme ekran kartı takma

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-apu2021-oyuncu-bilgisayari.html Bu sisteme hiç bir değişiklik yapmadan direkt olarak bir ekran kartı alıp takabilirmiyim işlemci sorun çıkartır mı
  12. Y

Discord ekran paylaşma sorunu

Ben telefondan giriyorum ve dediğin ayar yerleri yok ses ve görüntü yerine geliyorum ama buralar yok
  13. Y

Yani evet better discord dediğiniz tam olarak ne bilmiyorum ama normal discord kullanıyoruz sanırım
  14. Y

Arkadaşımla birlikte discord üzerinden konuşabiliyoruz ama yayın açtığımda veya açtığında izlemeye başlarsak direkt olarak discord çokuyor çözüm varmıdır
  15. Y

Ps4 kolunu telefona bağlamak

Bluetooth özelliğini açıyorum iki cihazında ama telefonumda gözükmüyor çözüm varmı bu konu ile alakalı
  16. Y

Ps4 kolunu xiaomi mi 9 t telefonuna bağlayamıyorum nedeni ne olabilir?
  17. Y

Ps4 kolunu xiaomi mi 9 t telefonuna bağlayamıyorum nedeni ne olabilir
  18. Y

nvıdıa denedim masası

lenovo ideapad 520
  19. Y

nvıdıa denedim masası

neden kimse cevap vermiyor bundan önce 2 kere daha kimse cevap vermedi benim sorularıma
  20. Y

nvıdıa denedim masası

nvıdıa denetim masasın da erişimimi reddediyor yuksek performansa çekiyorum ama onaylayamıyorum erişimim yok olarak gosteriyo ne yapmalıyım
Top Bottom