Arama sonuçları: *

• Users: K4TRANN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K4TRANN

Opera GX twitch donma sorunu

35 mbps internette opera gx'de twitch yayını arada donuyor. Mesela firefox'u indirdim twitchi açtım hiç donmadı. Firefox veya başka bir tarayıcıya geç falan diyebilirsiniz ama opera'ya çok alıştım bazı özelliklerine alışınca terk etmek zor oluyor. Nasıl çözerim bu donma sorununu önerileriniz var mı?
  2. K4TRANN

-ÇÖZÜLDÜ-STEAM GÜNCELLENMİYOR

"Steam Güncellemelerini Denetle..." kısmına tıklıyorum. Son Güncelleme 20 Ocakta gelmiş olarak gösteriyor. "Güncellemeyi uygulamak için steam'i yeniden başlatmak istiyor musunuz?" diyor, evet diyorum ama yeniden başlattıktan sonra tekrar güncellemeleri denetlediğimde hala 20 Ocaktaki güncelleme...
  3. K4TRANN

1000 TL Kulaklık Önerisi

Gamepower Mei RGB kullanıyordum ama derisi dökülmeye başladı. Gamepower Mei RGB alacaklar varsa da bilgilendirmiş olayım. 1000 TL'yi biraz aşabilirim. Kablosuz çok tercihim değil kablolu olsun hiç şarj falan uğraşmayayım diyorum belki de yanlış düşünüyorumdur siz de görüşlerinizi...
  4. K4TRANN

500 GB SATA 3 SSD ÖNERİSİ

500TL bütçem var normalde 870 evo 500 gb alıcaktım ama uçtu fiyatı. 500 TL bütçeyle 500 gb ssd önerilerinizi bekliyorum eğer 500 TL bütçeyle bulamazsak 870 evo 250 gb alıcam. Onun da fiyatları epey yüksek ama yapacak bir şey yok :/
  5. K4TRANN

Netspeed Geçiş Sürecim

Geçiş Süreci ve Müşteri Hizmetleri 2 Yıllık Türk Telekom taahhütüm 19.10.2021'de bitecekti. Ben de hiç kesinti yaşamamak için erken davranıp ayın 10'unda netspeed ile görüştüm. Gerekli evrakları anında e-mail'ime gönderdiler ve ayın 11'inde evrakların çıktısını alıp doldurmam gereken her yeri...
  6. K4TRANN

İÖKBS Bursunun Yattığını Nasıl Öğreniriz?

Liseliyim ve iökbs bursum var ama her para yatış gününde parayı ATM'den çekip diğer kartıma yatırmam gerekiyor. PTTBank hesabı açsam bursluluğumu orada görebilir miyim ve oradan diğer kartıma aktarabilir miyim?
  7. K4TRANN

Xiaomi Redmi Note 8 (128 GB) Alınır Mı?

2500TL bandında bir telefon için bu modeli buldum. Sadece temel ihtiyaçlar için kullanacağım. Oyun oynamayacağım ve telefondan film izlemeyeceğim. Bu kriterlerde bu telefon bana çok makul geldi. Sizce alınır mı?
  8. K4TRANN

Xiaomi Redmi Note 8 (128 GB)

2500 TL bandında bir telefon alıcam ve kısa bir araştırma sonucu Xiaomi markası altında bir telefon almanın daha makul bir seçim olacağına karar verdim. Bu kısımda da Redmi Note 8(128 GB) ve Redmi Note 9'u buldum. Karşılaştırdıktan sonra Redmi Note 8'in özelliklerinin daha iyi olduğu kanısına...
  9. K4TRANN

TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Ryzen 3 3100 için termal macun arıyorum. 150 TL'yi geçemem ve ben linkini bıraktığım modeli buldum. Sizce bulduğum model nasıl ? Cooler Master MasterGel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun MGZ-NDSG-N15M-R2
  10. K4TRANN

İşlemci Sıcaklığı Hakkında

İşlemcim Valorant oynarken %45-%60 arası kullanımda 75-80 derece alıyor. Witcher 3 oynarken ise 90 dereceyi gördüm. 90 üstüne çıkmadı ama bir anlığına da olsa 90'ı gördüm. Bu değerlerin çok fazla olduğunu farkındayım. Ryzen 3 3100 kullanıyorum ve stok termal macum ile stok fanını değiştirmedim...
  11. K4TRANN

TURK TELEKOM CAYMA BEDELI SAÇMALIĞI

Türk Telekom ile 2 yıllık bir sözleşmemiz vardı ve bu sözleşmenin bitiş tarihi 19/10/2021. Normalde her ay için 100 TL'lik bir cayma bedeli çıkartıyorlar ve bu ay 200 TL cayma bedeli kalmış olması gerekiyordu. 2 ay önce aradığımda 400 TL, 1 ay önce aradığımda 300 TL cayma bedeli kaldığını...
  12. K4TRANN

Altyapının desteklediği hızın üstüne sahip olmak ?

Netspeed'in altyapımı sorgulamasına göre en fazla 56 mbps hız alabiliyormuşum. Buna rağmen ben 75 mbps hız veren bir tarifeye geçersen bir sorun yaşar mıyım ?
  13. K4TRANN

NETSPEED İNTERNET NASILDIR?

Arkadaşlar bugün millenicom başvurusunu yapacaktım ama şansa bak bir anda zam geldi. Ben de son kez bir diğer sağlayıcıların fiyatlarına bakayım dedim. Ve netspeed'in 75 download 8 Upload interneti 94 TL'ye verdiğini gördüm. Millenicom'a 95 TL verip 35 download 6 upload alacakken netspeed'e...
  14. K4TRANN

xprime mı xdrive mı daha iyidir ?

Halihazırda ofis koltuğu kullanıyorum ama boynumu arkaya yaslayamadığım için bir süre sonra boynum ağrımaya başlıyor. Bu sebeple bir oyuncu koltuğu almaya karar verdim ama almışken de güzelinden almak istiyorum. 1500 TL ve üzeri bence bir sandalye için çok uçuk fiyatlar olduğu için f/p ürünleri...
  15. K4TRANN

Corsair Katar Pro DPI Değişmiyor.

Corsair Katar Pro mouse kullanıyorum ama şöyle bir sorunum var. ICUE Programı açıkken dpi tuşu çalışmıyor ve program üzerinden mouse'nin rengini de değiştiremiyorum. Ama programı kapattığımda dpi tuşu çalışıyor ve dpi tuşu ile renkleri de değiştirebiliyorum. Şu anda icue'yi sildim ve tekrar...
  16. K4TRANN

İnternet Sağlayıcısı Değiştirmek

Arkadaşlar daha önce bu konuyla alakalı bir konu açmıştım ama edindiğim bir bilgi yüzünden bir daha açma gereksinimi duydum. Türk telekomdan Türknet'e geçerken ilk başka türknete başvuruda bulunacağım. Türknet çalışanları internetimi bağladıktan sonra da türk telekom iptal işlemlerini...
  17. K4TRANN

İnternet Sağlayıcısı Değiştirme

Yaz tatilinde interneti değiştirmeyi planlıyorum. Temmuz ayında 300 TL cayma bedeli kalmış olacak ve bu bedeli ödeyip Türk Telekomdan çıkıcam ama ilk defa internet sağlayıcısı değiştireceğim için foruma da sormak istedim. İnternet değiştirirken izleceyeğim yollar şu şekilde: TürkNet'e geçiş...
  18. K4TRANN

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Nasıl?

Bir kablosuz kulakliçi kulaklık alıcam ve uygun fiyatlı olarak bunu buldum. Eğer daha iyi bildiğiniz ürünler varsa yazabilirsiniz.
  19. K4TRANN

AGT Kargo Teslimat Denendi

Arkadaşlar 1 mayısta amazondan alışveriş yaptım. 2 gün sonra kargo takip kısmına girdiğimde teslimat denendi yazıyor. Evden hiç çıkmadım kapıya kimse gelmedi bu yazı ne alaka bilgilendirir misiniz ?
  20. K4TRANN

100 TL Mouse önerisi

60 TL'ye Logitech M105 almıştım ama dün Allah'ın rahmetine kavuştu. Önereceğiniz mouselar 100 TL bandında olursa çok iyi olur ama 150 TL'ye kadar da çıkabilirim yeter ki uzun yıllar götürsün.
Top Bottom