Arama sonuçları: *

1. M

Mobil uygulama geliştirmek istiyorum bilgisi olan bakabilirmi

React Native Flutter Ionic Framework Bunlara bakmanı tavsiye ederim. Düz android yerine bunlardan birine merak saldın mı hem Android hem iOS proje çıkarabilirsin. Hem de düz androidden daha güzel bir kodlama şekli var.
  2. M

C# Form - Html Editör?

3. M

KASADAN ELEKTRİK ÇARPIYOR

Binada yeterli topraklama yapilmamis olabilir. Akım korumalı prizler var bunun icin onlardan birini satin alabilirsiniz.
  4. M

Rtx 2060 lı hazır sistem önerebilirmisiniz

Yetiyor. Ancak ucu ucuna yetiyor gibi dusun. Performansli calismasini istiyorsan 650w oneriliyor.
  5. M

Monitor dahil 7500 TL sistem toplama

Ne onerirsin kasa olarak
  6. M

Monitor dahil 7500 TL sistem toplama

Teknokingi boyle ozellestirdim sizce nasil? Rtx 2060li sistem almak istiyorum ne onerirsiniz? Monitor dahil 7500 TL butcem var sadece.
  7. M

Öneri Laptobumu ne kadara satabilirim

O kadar kucumseme o karti. Dedigin fiyata apu sistemler zor aliniyor.
  8. M

Hocam bence cok acimasiz bi fiyat oldu. :)
  9. M

Yanlis yere actiysam kusura bakmayin ancak fikir almam gerekiyor. Hp pavilion gaming cb001nt modeli İslemci : intel i7 7700hq Ekran karti : gtx 1050 Ram : 16 gb Ssd ve hdd : 256 gb m2 ssd ve 1 tb hdd 2. el olarak satacagim. Servisten yeni geldi genel bakimlari yapildi ve pili degisti. Garantisi...
  10. M

amd vulkan nedir?

Vulkan kabaca tabirle 3 boyutlu goruntu isleme yazilimidir. DirectX'e alternatif olarak Amd'nin cikardigi Vulkan sayesinde desteklenen oyunlarda performansli bir sekilde goruntu alabiliyorsun.
  11. M

Yeni aldığım sisteme w10 kuramıyorum

Rufus kullanarak usb olusturduysan sıkıntı olmaması lazim. Win10 iso dosyanda problem olabilir saglam bi yerden indirmen gerek. Arkadasin dedigi gibi microsoft iso olarak paylasiyor zaten.
  12. M

Yeni aldığım sisteme w10 kuramıyorum

Win10'u cektiginiz usb'yi uefi olarak bootable disk sectiniz mi? Eger efi olarak usbye cektiyseniz hata vermesi normal.
  13. M

7000 TL lik sistem tavsiyesi

Guzelmis bu sistem. Ben teknopanda'yi da begeniyorum. Ona da bakabilirsin.
  14. M

Python'da Bir Uygulama ile Etkileşime Nasıl Geçilir?

Valla dostum daha once deneyimlemedigim icin o konuda bilgi sahibi degilim ancak fikir olsun diye makale attim sana ve pyautogui ile ilgili googleda arama yaparsan bir suru makale cikiyor. Sorununu orada arayabilirsin.
  15. M

Zamana veya belli bi iterasyona bagli olarak dongu kurabilirsin. Zaman dersen milisaniye cinsinden bi dongu, iterasyon olarak 100 kere 200 kere dongunu ona gore yazabilirsin.
  16. M

Onun icin bazi python kutuphaneleri var : PyAutoGUI mesela yazdigin kodla mouse veya klavye hareketlerini oyunda gerceklestirmeni sagliyor. Yani sen uygun algoritmalarla mouse click veya w,a,s,d tuslarini python fonksiyonlariyla kullanabilirsin. Asagiya senin icin makalesini birakiyim ...
  17. M

Reeder A7I Quad format atma

Ses kısma + acma/kapama tuslarina belli sure basili tutarsan boot menue ulasip full sifirlama yapabilirsin.
  18. M

Robotik kodlama dilleri

Arduino kodlamalarina bakabilirsin. Baslangic olarak keyifli olabilir senin icin :)
Top Bottom