Arama sonuçları: *

1. D

Rtx 3000 Serisi Ekran Kartı ve Ekipman Seçimi

3500 bence
  2. D

TÜRKNET ALTYAPI SORGULAMA HIZI

abi okudum ben dun bunu ama bi sonuca ulaşamadım açıkçası
  3. D

Turknet vdsl dedi adsl hızı veriyor

başka seçeneğim yok sadece turknetin altyapısı var
  4. D

bu gün aradık ama net bir cevap vermediler ne yazıyorsa o dediler 1600086880 sanırım internet gelmeden emin olamayacağım 1600086900 seni takip ediyorum abi internet geldiğinde sana danışırım
  5. D

abi santralden olamaz çunku zaten santralden dolayı 50 mbps veriyor yoksa zaten fazlasını verirdi ben arasam beni vdsl e geçirin desem yaparlarmı ki çunku 50 alabiliyorum ve şuan bana 15 diyor
  6. D

ben sanırım yapa altyapıdayım ama alabileceğim maksimum hız için 10 TL mi vermem lazım 1600085045 <m< oyle olsaydı bana 15 mbps alcağımı soylemezmiydi müşteri hizmetleri
  7. D

hocam ama neden tt den kiralıyolar benim adresimde turknet altyapısı var virde vae ne demek yapa ne demek 1600084467 zaten turk telekomun altyapısı adsl burda tt nin altyapısından almam imkansız 1600084524 aktif altyapımızdasınız diyor turknet
  8. D

hocam bende boyle bişey gozukuyor ben abone olduktan sonra 10 TL vererek bu hızı alabilirmiyim 1600082544 başvurdum ve bana bi belge attılar orda 15 mbps diyor çunku ama müşteri hizmetleri bana 50 alabilirsin dedi
  9. D

Türknet ve Harika Hizmetleri

bana boyle diyorlar daha yeni geçiyorum şuan e postadan belge atmışlar orda 15 mbps yazıyor napıcam
  10. D

TÜRKNET ALTYAPI SORGULAMA HIZI

Arkadaşlar altyapı sorgulamada ve müşteri hizmetlerinde 50 mbps hız alabildiğim yazıyordu altyapım en fazla bunu verebiliyormuş ve 95 TL imiş bizde 0 dan başvurduk. E posta atmışlar ve ordaki imzalayacağımız belgede en fazla 100 mbps imiş tarife ama bizim altyapımız 15 verebiliyormuş diye okudum...
  11. D

3600x sıcaklık değerleri

peki eve gittiğimde yapacağım
  12. D

3600x sıcaklık değerleri

Arkadaslar sistemim dun geldi islemcim 3600x stok soğutucu ile kullaniyorum boşta degerlerin 60 a ciktigini gordum galiba o yuzden hizli çalışıyor fan pek emin degilim. Sicaklik normal mi daha dun geldigi için oyun oynayip test edemedim
  13. D

Sistemimin iyi kötü yanları

ekipman ve monitorde alıyor adam
  14. D

İtopyadan Sistem Aldım Ne Zaman Gelir

bende da sistem 2 aldım işlemciyi 3600x yapıp yorumlarda 4 günde gelen bile olmuş doğrumudur sizce acaba erken gelirmi
  15. D

İtopyadan Sistem Aldım Ne Zaman Gelir

Arkadaşlar dün itopyadan bi sistem aldım tahmini olarak ne zaman gelir ?
  16. D

Hangi sistem alayım?

Fiyatlar duşmez haberiniz olsun bekleyip risk almaya gerek yok
  17. D

İtopyadan 6000 6500 bandında sistem önerisi

Da 2 ye guzel kasa gelmiş demek istedim 1596788285 bu ekran kartı çok ısınıyormuş rx 5600 xt nin en kotu modeliymiş
  18. D

çunku babamı itopyaya ikna edebildim 1596787755 kasa olarak da 2 ye guzel bişey gelmiş onu duşunuyorum sizin sistemi almak isterdim ama babamı itopyaya ikna ettim
  19. D

Çok yakın zamanda alacağım aklımda DA 2 var ama alternatif sistemlerinizi bekliyorum
Top Bottom