Arama sonuçları: *

1. A

PC KAPANIYOR KENDİ KENDİNE

Msi after burner indir TeamViewer our ayarlarını yapayim hocam osd ekranı bilgilerini istiyosun
  2. A

[Rehber] PSU'mu nasıl seçerim

Şuan farkettim oha xD okadar kolay bilgi olarak geliyor ki yazma gereği duymamış ım düzeltiyorum 1594140876 Kanka kesinlikle öneriyorum (!) Yukarda rampagei yukarıda yazanları okuyan bir kişi PSU'mu seçebilir artık ben adam psunun nasıl çalıştığını değil nasıl seçeceğini anlattım 3 arkadaş...
  3. A

Adama japon kapasitörlü PSU alırsan memnun kalırsın dersem kapasitörun ne olduğunu da anlatmalıyım ozaman
  4. A

Tabii ekledim arkadaşın emeğine sağlık
  5. A

Ben detaylı anlatsana okunmayacagini biliyorum demin uzun bir başlıkta açmıştım kimse gelmedi :) sadece önerileri merak ediyorlar
  6. A

Sadece 80+ değil zaten yazmışım bileşen kalitesi önemlidir diye :)
  7. A

[Rehber] Belleğimi nasıl seçmeliyim

Ever uyumludur kullanabilirsiniz, son günlerde çok rağbet gören bir model ve anakartınız yakıyor ;)
  8. A

[Rehber] Depolamamı nasıl seçmeliyim

Reis James Donkey m2 1.5 tb yazma 1 TB okuma kullanıyorum herhangi bir disk sorunum yok MSI B450M-a PRO m2 anakart ile ve ram cachesiz sata ssdler HDD hızına yakın oluyor SSD olması avantajı dışında birşeyi kalmıyor HDD den ayıracak elimde test ve videoları mevcut olan ram cache siz sata ssdleri...
  9. A

Ön not: Önceki yazılarıma aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bkz. Anakartımı nasıl seçmeliyim Bkz. İşlemcimi nasıl seçmeliyim Bkz. Ekran kartımı nasıl seçmeliyim Bkz. Belleğimi nasıl seçmeliyim Bkz. Depolamamı nasıl seçmeliyim Eğer detaya inmek istiyorsanız Buraya tıklayın yok sadece nasıl seçilir onu...
  10. A

[Rehber] Depolamamı nasıl seçmeliyim

Ön not: Önceki konulara aşağıdan ulaşabilirsiniz Bkz. Anakartımı nasıl seçmeliyim Bkz. İşlemcimi nasıl seçmeliyim Bkz. Ekran kartımı nasıl seçmeliyim Bkz. Belleğimi nasıl seçmeliyim Bütçen kısıtlıysa boot diski olarak 128GB bile yeterli olacaktır. 1 TB m2 SSD alıp Steam diski yapmaya gerek yok...
  11. A

[Rehber] Belleğimi nasıl seçmeliyim

Ön not: Önceki konulara buradan ulaşabilirsiniz Bkz. Anakartımı nasıl seçmeliyim Bkz. İşlemcimi nasıl seçmeliyim Bkz. Ekran kartımı nasıl seçmeliyim Bellek konusunda önemli olan unsurlar boyut, frekans, gecikme değerleridir. Günümüzde 16 GB bellekler ideal sayılırken yapacağınız işe göre...
  12. A

[Rehber] Ekran kartımı nasıl seçmeliyim

Ön not: Önceki konulara aşağıdan ulaşabilirsiniz Bkz. Anakartımı nasıl seçmeliyim Bkz. İşlemcimi nasıl seçmeliyim İşlemcinizin besleyebileceği ve bütçenize uyan ekran kartları arasından en fazla performans vereni sizin için ideal olacaktır. Şu ekran kartının performansı mı daha iyidir, yoksa...
  13. A

[Rehber] Anakartımı nasıl seçmeliyim

Evet ama 3200 MHz di sanırım size uyuyorsa alınır ama B550 ler kapıya dayandı be hocam sen bilirsin yinede!
  14. A

[Rehber] İşlemcimi nasıl seçmeliyim

Ön not: Önceki yazım olan Anakartımı nasıl seçmeliyim e buradan ulaşabilir diğer bileşenler ile ilgili rehberlerime aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İşlemci seçerken sadece frekansa veya çekirdek sayısına bakan tecrübesiz arkadaşıma sesleniyorum: Yapma! İşlemcide tabii ki frekansımız...
  15. A

[Rehber] Anakartımı nasıl seçmeliyim

Ön not: diğer komponentleri nasıl secilecegini anlattığım diğer postlara sondaki linklerden ulaşabilirsiniz Anakartınızı seçmeye soket kısmına bakarak başlamalısınız. Soketler işlemci ile anakartin bağlantılarının sağlandığı yerdir ve şekilleri değişebilir (LGA 1151,LGA 1151 (yeni...
  16. A

[Rehber] Bilgisayar toplarken bileşenleri nasıl seçerim

Konuyu parçalara boleyim ayrı ayrı konularda açayım mı ne dersiniz?
  17. A

Yazan nedir peki?
  18. A

Ne kadar haklısın bilemezsin belki ilgilenen anlamak isteyen olur dedim boşa gitmez emeğim umarım 1594129714 Teşekkür ederim alıntı var PSU kısmında güvenilir markaların bazılarını baktım yalan olmasın :)
  19. A

Ön not: Hangi konuya açacağımı bilemedim modlar gerekli yere taşır diye umuyorum.İşi bilen arkadaşların buradan alabileceği bir ders yoktur eğer hatam varsa düzeltin lütfen. Kullanılacak (yabancı olabileceğiniz) tabirler; Frekans:GHz MHz vb hızlara verilen isim(rakam arttıkça iyidir) Komponent...
  20. A

Pembe çizgi problemi

Ekran kartı yanmış yada hasar görmüştür tam olarak hangi parçasında hasar var bilemeyeceğim o MOSFET VB konularından anlamıyorum fazla
Top Bottom