Arama sonuçları: *

1. T

Yardım Discord oyundayken sesim gitmiyor

genelde yönetici olarak başlatıyorum ama işe yaramıyor senin dediğin gibide deniycem umarım işe yarar
  2. T

Yardım Discord oyundayken sesim gitmiyor

Selamın aleyküm arkadaşlar çözmem gereken önemli bir discord sorunum var normal durumlarda discord ta gayet akıcı güzel bir şekilde konuşabiliyorum ama oyuna girdiğimde maç esnasında sesim karşı tarafa gitmiyor karakter seçmelerine geliyoruz sesim tekrar yerine geliyor round başladığında yine...
  3. T

Yardım Ekran kartı termal macun değişimi

Zaten ekran kartını söktüğümde fabrika çıkışlı sürülmüş macun epeyce bol sürülmüştü 1611904516 Bende senin gibi düşünmedim değil başka forumda kürleşme süresinden bahsediyordu sanırım seninle aynı şeyden bahsediyor
  4. T

Cooler master HTK-002 1611904305 Çok sıktığımı düşünmüyorum dediğimi gibi donanım arşivinin videosundaki gibi yaptım
  5. T

Herkese merhabalar arkadaşlar bugün "Rx570 4gb"ekran kartımin termal macununu değiştim lakin gözüme çarpan bir değişiklik gördüm daha önceden oyunlarda 40-55 derece sıcaklık gördüğüm ekran kartında şimdi 60-65 derece sıcaklık görüyorum termal macunumda kaliteli bundan şüphem yok çok fazlada...
Top Bottom