Arama sonuçları: *

1. S

Steam Başlatırken Arkadaş ekleyenlerin uyarısını nasıl gizliyoruz ?

arkadaşlar steam her açtığımda arkadaş ekleyenlerin listesi sağ aşağıda 3 er 3 er çıkıyor bunu gizlemenin bir yolu varmı arkadaş ekleyenleri silmek istemiyorum 100 e yakın arkadaş ekleyen var
  2. S

Msi G24C4 VS Wiew VX2468

Ne gibi memnunsuzluk yaşadınız
  3. S

Msi G24C4 VS Wiew VX2468

Arkadaşlar iki monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım bütçe Max 4 k daha üstü çıkmıyor Msi G24C4 Wiewsonic VX2468
  4. S

asus prime a320mk anakarta ryzen 5 5600 taksam çalışırmı ?

Peki güncellemeden çalıştırmaya kalksam bi zararı olur mu başka bir şey denemek istiyorum da
  5. S

tamamda bios güncellemesi için pc açmam lazım takılı halde açsam sıkıntı olur mu flaşa atıp
  6. S

arkadaşlar şuan asus prime a320mk anakarta ryzen 5 5600 takılı daha doğrusu şimdi taktım biraz araştırdığım kadarıyla herkesa bios güncelle felan demişler bende çalıştırıp bios güncellesem sıkıntı olur mu veya hiç güncellemeden çalıştırsak felan ne gibi zararı olur *
  7. S

logitech c920 bilgisayar görmüyor

Arkadaşlar hayırlı akşamlar bilgisayar hiçbirşekilde c920 görmüyor tüm drivler felan yükledim aygıt yöneticisinde çıkmıyor bir tane de c310 var onu otomatik görüyor sizce ne yapmam lazım driver yeni kurdum arkadaşımdan aldım kamerayı yardım edin lütfen
  8. S

Amazon Tr yurtdışı iade nasıl yapacağım

çok araştırdım hangi görseli nereye yapıştıracağımı bi türlü bulamadım
  9. S

İyide kendi kutusuna yapistirirsam kullanılmaz hale gelir üzerine kendim korumalı poşet yapsam onun üzerine yapıştırsam tüm hepsini koli bandı ile olur mu
  10. S

İade olusturdum belli talimatlar verdi neresine yapistiracagim
  11. S

Amazon Tr Yurtdişi Deposu Açilmiş Ürün İade Kabul Eder Mi̇ ?

İyide ya kabul etmezlerse bu sefer extra kargo ücreti verecekmiyim
  12. S

Amazon Tr Yurtdişi Deposu Açilmiş Ürün İade Kabul Eder Mi̇ ?

AMAZON TR YURTDIŞI DEPOSU AÇILMIŞ ÜRÜN İADE KABUL EDER Mİ arkadaşlar ürünün kutusunu açtım hatta denedimde fakat hoşuma gitmedi sizce iade versem sıkıntı çıkarmı
  13. S

Amazon Tr yurtdışı alışverişinde sonradan ödeme çıkarmı ?

Arkadaşlar ürün aldım amazon tr den ve yurtışından geleceği yazıyordu ve az çok bildiğim kadarıyla ödeme ekranında tüm ödemeler yapılıyordu sonradan vergi vs ödemiyoruz dimi yanlış bilmiyorum
  14. S

500 TL ye kadar kulakustu kulaklık

Arkadaşlar wireless olursa aşırı iyi olur bütçenin farkındayım ama imkanlar işte acaba tavsiye edeceğiniz kulaklık varmı ?
  15. S

oyunda sürekli karakter geri gidiyor

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bi sorunum var çözemedim gta vice city, internet cafe sim. gibi oyunlarda karakter sürekli geri gidiyor nedenini bir türlü anlıyamadım oyun dosyalarını felan doğruladım oyunlar orjinal hepsi
  16. S

4500 TL alınır mi ekran kartı

Acaba beklesem hazır sistem gelir mi ki 6 bin TL ye 1660 Li
  17. S

Taksitle 6500 oluyor
  18. S

Arkadaşlar Asus tuf gtx 1650 süper 4500 TL alınır mi taksitli alıcam birde kısa bir süre içinde hazır sistem gelir mi acaba 5 bin TL bütçe ile
  19. S

Gtx 1660 5200 TL ye alinir mi

Yurtdisi nasıl olucak ki gitme imkanım yok maalesef
  20. S

Gtx 1660 5200 TL ye alinir mi

Arkadaşlar suanda itopyada 5200 TL ye gigabeyt gtx 1660 5200 TL sizce alinir mi birde taksitle alicam
Top Bottom